Şimdi Ara

Eker Süt Ürünleri Online Market Kahvaltı Sepeti 101.4₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
4
Favori
5.855
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar birkaç seferdir facebookta reklamı karşıma çıkıyor diye inceledim. Fiyatlar fena görünmüyor. Ürünleri tek tek karşılaştırmak istedim ancak hepsinin olduğu bir market yok.

https://market.eker.com/a/product/Buyuk-Kahvalti-Firsat-Paketi

Ürün içeriği:

Kaşar Peyniri 600g,
    Örgü Peynir 300g,
    Dil Peyniri 300g,
    Tam Yağlı Klasik Peynir 500g,
    Kaymak 200g,
    Tereyağı Öbek 400g

Toplamda 101.4 kuruş ayrıca 150 TL'lik alışverişe %10 indirim de oluyormuş.

Market fiyatlarına bakmaya çalıştım.

Kaşar Peyniri 600g, CarrefourSA 29.90₺
    Örgü Peynir 300g, Migros Tahsildaroğlu Örgü Peyniri 225gr 18.45₺
    Dil Peyniri 300g, Tahsildaroğlu Dil Peyniri 250 G 18.45₺
    Tam Yağlı Klasik Peynir 500g, Özdilekteyim.com 28.95₺
    Kaymak 200g, Migros 12.95₺
    Tereyağı Öbek 400g İçim Tereyağı 450gr 32.45₺

Bu muadil ürünlere göre 141₺ tutuyor. Daha önce alışveriş yapmadım ama karlı görünüyor. Daha önce ürünleri deneyen, sitesinden alışveriş yapan var mıdır? Bu arada hesabımda problem varsa lütfen uyarın.

Kargo konusu için çok soru olmuş, arkadaşın da sorusu üzerine şu görseli şuraya sabitleyeyeyim. Kendi soğuk zincir araçlarıyla ulaşım sağlıyorlar ve gönderi ücreti yok anladığım kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esbldgn -- 22 Mayıs 2020; 8:55:53 >

• Klasik peynirini seviyorum, fiyat olarak da makul görünüyor, imalatından satış gibi uygun fiyat koymuşlar, aslında olması gereken fiyatlar bunlar, hatta biraz daha aşağısı bile olabilir ancak marketlere alıştığımız için şişirilmiş fiyatlardan indirim görünce almak için mecbur bırakılıyoruz.

Bu arada konu içeriğine bunu ekle istersen, yoksa çok başıboş mesajlar dolacak;
    sütaş için durum böyle. kötülemiyorum iki markayı da severim, sütaşta da kapıya kadar kendi aracımızla getiriyoruz yazıyor ama mng ile ısınmış ve hasar görmüş şekilde geldi bana 4 kere 2 ay içinde.

"Paketinizi soğuk zincir kırılmadan, kendi araçlarımızla ve kendi teslimat ekiplerimizle, seçtiğiniz tarih ve zaman aralığında adresinize veya hediye göndermek istediğiniz adrese teslim ediyor, “Çiftlikten Sofralarınıza” doğrudan ulaştırıyoruz."

muğla için mng ile getiriyor. 4-5 kere sipariş ettim yakın zamanlarda hatta en sonu 1 hafta önce.
    Bu yüzden artık Sütaş MNG ile değil kendi distribütöründen direkt kendi araçlarıyla eve getiriyor. Neredeyse her yerde distribütörü var daha geçen hafta bana o şekilde geldi. Eğer distribütörün olmadığı yerdeyseniz belki MNG ile hala gönderiyor olabilirler. Aradım tebrik ettim hatta olması gereken buydu diye.
  • Fiyat güzel ama sıcak gelmedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kargolama nasılmış? süt ürünleri birkaç günde kargoyla gelecekse düşünmek lazım
  • bu sicaklarda kargoyla sut urunu alinmaz. strafor koli + buz akusu olsa bile kargonun gelmesi 48 saati gectiginde urunlerin bozulma riski var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skmg

bu sicaklarda kargoyla sut urunu alinmaz. strafor koli + buz akusu olsa bile kargonun gelmesi 48 saati gectiginde urunlerin bozulma riski var.
    evet bu kargo yğunluğunda ve sıcakta süt ürün alınmaz. 2. ci günden sonra komple erir içindekiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: skmg

bu sicaklarda kargoyla sut urunu alinmaz. strafor koli + buz akusu olsa bile kargonun gelmesi 48 saati gectiginde urunlerin bozulma riski var.
    kargo ile yollamıyorlar
  • Klasik peynirini seviyorum, fiyat olarak da makul görünüyor, imalatından satış gibi uygun fiyat koymuşlar, aslında olması gereken fiyatlar bunlar, hatta biraz daha aşağısı bile olabilir ancak marketlere alıştığımız için şişirilmiş fiyatlardan indirim görünce almak için mecbur bırakılıyoruz.

Bu arada konu içeriğine bunu ekle istersen, yoksa çok başıboş mesajlar dolacak;

• sütaştan alıyorum son aldıklarım mng rezalet şekilde patlak patlak getiriyor. peynirin biri akmıştı sonuncuda. öncekinde de ayrana nasıl sallandıysa plastik kokusu sinmiş. içinde buz aküsüyle geliyor ama içi soğuk olmuyor, soğuk zincirle gelmesi yanlış, kargo şirketi getiriyor. onlar da araca fırlatıyor. fabrikadan taze ürün almak için ideal. markette satılana göre taze tat bariz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosunkaya -- 21 Mayıs 2020; 11:20:36 >
  • siz neyden bahsediyorsunuz ya? fiyat iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: tosunkaya

sütaştan alıyorum son aldıklarım mng rezalet şekilde patlak patlak getiriyor. peynirin biri akmıştı sonuncuda. öncekinde de ayrana nasıl sallandıysa plastik kokusu sinmiş. içinde buz aküsüyle geliyor ama içi soğuk olmuyor, soğuk zincirle gelmesi yanlış, kargo şirketi getiriyor. onlar da araca fırlatıyor. fabrikadan taze ürün almak için ideal. markette satılana göre taze tat bariz.
    Bu yüzden artık Sütaş MNG ile değil kendi distribütöründen direkt kendi araçlarıyla eve getiriyor. Neredeyse her yerde distribütörü var daha geçen hafta bana o şekilde geldi. Eğer distribütörün olmadığı yerdeyseniz belki MNG ile hala gönderiyor olabilirler. Aradım tebrik ettim hatta olması gereken buydu diye.
  • sütaş için durum böyle. kötülemiyorum iki markayı da severim, sütaşta da kapıya kadar kendi aracımızla getiriyoruz yazıyor ama mng ile ısınmış ve hasar görmüş şekilde geldi bana 4 kere 2 ay içinde.

"Paketinizi soğuk zincir kırılmadan, kendi araçlarımızla ve kendi teslimat ekiplerimizle, seçtiğiniz tarih ve zaman aralığında adresinize veya hediye göndermek istediğiniz adrese teslim ediyor, “Çiftlikten Sofralarınıza” doğrudan ulaştırıyoruz."

muğla için mng ile getiriyor. 4-5 kere sipariş ettim yakın zamanlarda hatta en sonu 1 hafta önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosunkaya -- 21 Mayıs 2020; 11:24:59 >
  • süt ürünlerinin kargo ile gönderileceğini düşünmek de ne bileyim yani...
  • 50 olsa iyi
  • Banka da kategori olarak ne geciyor?

Ayar ve yogurdu fena degil, fakak peyniri oldugunu hic görememistim.
    Kasar peyniri icin yorum var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 140karakter

50 olsa iyi
    hocam güzel diyorsun da market pazar ateş pahası artık. 50 tl olmuş bir kg beyaz peynir.
  • kargo ücreti ne kadar ?

• Eker ürünleri güzel. Ben de sipariş geçtim. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

• CARNIVALE kullanıcısına yanıt
    ben az önce sipariş geçtim kargo ücreti yok hocam

• Bence iyi fiyat.
  • 150 TL uzerine %10 indirimi icin ek malzeme de aldim. Haber veren arkadasa tesekkurler

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.