Şimdi Ara

EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida- (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.286
Cevap
46
Favori
76.259
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Eken H9R modeline sahibim. Bugün çok güzel bir video çekiyordum bisikletle her şey güzel hostu videoyu bitirdim ama video kayıt olmamıştı. Neden böyle oldu? Daha önce yaşayan var mı. Üstelik eminim videonun çekiliyor olduğundan, hatta 6.dakikada kapatmistim.
  • n11 de ------ 249 olmuş... alınır mı
  • merhaba arkadaşlar aksiyon kamerası almak istiyorum. daha önce hiç kullanmadım çok pahalı bişey olmasını da istemiyorum çok da kullanmayacağım için 100-250 tl arasında bi aksiyon kamerası almak istiyorum. Eken h9r 4k modeli biraz dikkatimi çekti sizce nasıl veya başka tavsiye edeceğiniz bi kamera var mı?
  • Aynı özelliklere sahip onlarca ürün var ve daha ucuza bulunabiliyor bunlar biride Furibee Q6 30 dolar fiyata sahip ve paket içeriğide aynı!
    https://m.gearbest.com/action-cameras/pp_493572.html?wid=21

Furibee F60 paket içeri kısıtlı özellikleri aynı f60daw kuponu sayesinde 24 dolar!
    https://m.gearbest.com/action-cameras/pp_699124.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uExclamation -- 22 Nisan 2018; 16:2:52 >

• Merhabalar. 1-2 sene önce H9 modelini almıştım. Geçen gün firmware güncellemesi yapılıyormuş galiba onu öğrendim. Afedersiniz aptal gibi hiç araştırmadan pat diye yaptım güncellemeyi. Yaptıktan sonra beyaz ekranda kaldı, cihaz açılmıyor. İnternette baya araştırdım fakat ne denediysem olmadı. Bazı yerlerde klon ürünse güncelleme yapmayın kilitlenir yazmışlar. Galiba sahte ürün yollamışlar. Banggood'tan almıştım. Acaba klon mu orijinal mi nasıl anlarız. Açamadığımdan versiyonuna da bakamıyorum maalesef. Kurtarma ihtimalimiz var mı yoksa çöp mü oldu kamera 🙁

Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
  • aksıyon kamera alımları durdumu.kımse ıstek gostermıyor galıba.nasıl olsa cep telefonları var
    ne dh ta konu acılıyor nede gearbestte sayfa ılerlıyor.sonuc hersey oldugu gıbı duruyor

gearbest h9r 260 tl.sahıbındene baktım en ucuzu 200 tl.yanı arada 60 tl ıcın orjınal olmama rıskıne gerek yok.120 tl ye satanda yok ılgınc
  • bende aldım.sımdı buna sandısk 32 gb evo kartmı alıcaz
  • merhaba , yeni cihaz sahibiyim . çekilen videoları editlemek için hangi programı tavsiye edersiniz. ağır çekim , birleştirme hızlandırma vb ..gibi.

ayrıca irmware güncellemesi yapılırsa neler değişir ?

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydınayhan

bende aldım.sımdı buna sandısk 32 gb evo kartmı alıcaz
    Evet class 10 hafıza kartı takıcan en az 32 gb olsun iyi olur.

@atesengy

Düzenleme programı olarak basit düzeyde Camtasia Studio profesyonel istiyorsan adobe Premiere cc
    frameware güncellemeye gerek yok bozulabiliyor sonra düzeltmekle uğraşırsın.
  • aldım 1 kez kullandım kenarda duruyor.boşuna yani
  • Merhaba arkadaşlar, yazılımım bu görünüyor. Son sürüm müdür? Değilse nasıl güncelleyebilirim?

Videoları 720p 120fpsde çekiyorum. Ama sanki kare atlamaları oluyor.
    EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcurse -- 27 Ağustos 2018; 12:37:44 >
  • blackcurse B kullanıcısına yanıt
    Genelde bu gibi sıkıntılar hafıza kartı kaynaklı oluyor.Hafıza kartı hızı iyimi?
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Evet class10
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

Evet class10
    class 10 olması önemli değil o normal çekimler için iyi sonuç verir.Sen 120 fps çekiyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

class 10 olması önemli değil o normal çekimler için iyi sonuç verir.Sen 120 fps çekiyorsun.

Alıntıları Göster
    O zaman 1080p 60fps çekeyim bir de. Onda da boyut fazla oluyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

O zaman 1080p 60fps çekeyim bir de. Onda da boyut fazla oluyordu

Alıntıları Göster
    bu kamerada 1080/60 fpsden gerisi çöp en iyi kalite bu değerde oluyor tavsiye ederim.Boyut kaliteye göre değişir.Telefonlara göre hiçbirşey bunun çektigi boyutlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

bu kamerada 1080/60 fpsden gerisi çöp en iyi kalite bu değerde oluyor tavsiye ederim.Boyut kaliteye göre değişir.Telefonlara göre hiçbirşey bunun çektigi boyutlar

Alıntıları Göster
    Eyvallah hocam sağolasın
  • Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz bu üründe harici mikrofon için soket yok ve mikrofonu takamıyoruz . Bu bağlantı dahttps://www.youtube.com/watch?v=L7TMqWecTHc bir arkadaş detaylıca anlatmış ve başarılı bir şekilde videoyu izleyerek bilgisi olmadan harici mikrofon takanlar var , ben de denemeyi düşünüyorum. Yapan var mı
  • hocam merhabalar eken 9hr powerbank ile şarj olurken çekim yapabiliyor mu? Yani powerbank ı bağlayıp aynı esna da şarj ve çekim yapması benim için önemli.
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.