Şimdi Ara

EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida- (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.286
Cevap
46
Favori
76.243
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arabamın sağ ön koltuk başlığına nasıl sabitleyebilirim ? fikri olan yardımcı olabilir mi o kadar uğraştım tutturamadım.
  • White0F kullanıcısına yanıt
    Ben güneşliğe sıkıştırıyorum iyi oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkolin E kullanıcısına yanıt
    Fotoğrafını atabilir misiniz hocam tam olarak anlamadım

• araç kamerası olarak kullanılır mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Misafir Çocuğu

araç kamerası olarak kullanılır mı

Olabilir, aşırı sıcaklarda camda bırakmayın yeterli.
  • mrb arkadaşlar bu kamerayı dronuma takacagım, wiFi olarak kaç metreye kadar tele canlı görüntü alabilirim deneyen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

arac kamera modu var degıl mı çakmaklık gırısınden bataryasız elektrık alabılıyor mu?
  • mesut1221 M kullanıcısına yanıt
    Alır niye almasın usbden şarj oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Alır niye almasın usbden şarj oluyor.

YAV COGU USB SARJ OLUYOR ZATEN AMA cep tleefonu bıle sarjda takılı kaldıgı zaman batarya bozuluyor zamanla. Mesela laptopu telefonu otomatık sarj kesse bıle priszde takılı kaldıgı için bataryası ölen cok gordum
    Valla hocam gopro almıyosun 150 tllik kamera bu çok şey beklememek lazım.Araçta kullanacaksanız tavsiye etmem neden derseniz ısınan bir kamera ve güneşe maruz kalırsa daha kötü olur.Ayrıca araç kamera özelliği yok o özellikle görüntü hafıza kartını doldurduğunda eskiden silerek hafıza açma olayı.

• quote:

Valla hocam gopro almıyosun 150 tllik kamera bu çok şey beklememek lazım.Araçta kullanacaksanız tavsiye etmem neden derseniz ısınan bir kamera ve güneşe maruz kalırsa daha kötü olur.Ayrıca araç kamera özelliği yok o özellikle görüntü hafıza kartını doldurduğunda eskiden silerek hafıza açma olayı.

aynı fıyata amkov marka kamera var onda bu ozellıkler mevcut. Eken yerıne onu alacagım o zman. Sadece buna karar vermeye calısıyorum o nedenle yazıyorum zaten amacım gopro ıle karsılastırmak degıl kafamdakı sorulara cozum aramak yıne de sagolun
    Bende araç kamerası olarak kullandım hafıza dolunca duruyor çekim.Bide pc takıcan boşaltıcan kayıtları sonra yenide çekicen uğraştırıyor.En iyisi eskiden başlayıp silen özelliği olan kamera almanız kesin çözüm😀

• quote:

Bende araç kamerası olarak kullandım hafıza dolunca duruyor çekim.Bide pc takıcan boşaltıcan kayıtları sonra yenide çekicen uğraştırıyor.En iyisi eskiden başlayıp silen özelliği olan kamera almanız kesin çözüm&#128512;

bataryası cıkartırsanız yıne de areac ta kulanabıldınız mı?

benım ınceledıgım amkov yaklaşık 50 tl daha pahalı ama arac kamerası olarakta kullanılabılıyor sanırım kaydı bastan yapıyor

• Bende araba için aldım dışardaki plakayı göstersin yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: mesut1221

quote:

Bende araç kamerası olarak kullandım hafıza dolunca duruyor çekim.Bide pc takıcan boşaltıcan kayıtları sonra yenide çekicen uğraştırıyor.En iyisi eskiden başlayıp silen özelliği olan kamera almanız kesin çözüm&#128512;

benım ınceledıgım amkov yaklaşık 50 tl daha pahalı ama arac kamerası olarakta kullanılabılıyor sanırım kaydı bastan yapıyor

Eve gidince pilini söküp usb bağlayayım çalışacakmı hiç denemedim.Sonucu yazarım hocam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mesut1221

quote:

Eve gidince pilini söküp usb bağlayayım çalışacakmı hiç denemedim.Sonucu yazarım hocam.

tmmdır hocam sagolun. Valla heryere kamera dosedım malum ulkemızın durumu bellı. Dunde bir aracın sıkıstırması sonucu sucsuz bir şöfor karsı serıde gecip ambulansla çarpıştı ve 3ü çocuk 6 kişi hayatını kaybettı haberlerde izlemişsinizdir.

• quote:

quote:

Olgu Bey merhaba;

Size bir sorum olacak.

Ben şu linkteki su altı aparatlarından almak istiyorum.

https://www.aliexpress.com/item/6-inch-GoPro-Port-Diving-Dome-for-Gopro-Hero-5-4-Camera-With-Pole-Grip-Waterproof/32811156918.html?spm=2114.10010108.1000013.10.5754441fnnSK91&traffic_analysisId=recommend_2088_5_99728_iswistore&scm=1007.13339.99728.0&pvid=7e9ba26e-dfb4-436a-b021-683f0876914a&tpp=1

Ancak Eken için üretilmişi bulunmuyor.

Gopro için üretilmiş olanların herhangi biri Eken'e uyum sağlar mı acaba?

Bunların su altı kapaklarından birbirinin aynısı olan var mı biliyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: jr1907

quote:

quote:

Olgu Bey merhaba;

Size bir sorum olacak.

https://www.aliexpress.com/item/6-inch-GoPro-Port-Diving-Dome-for-Gopro-Hero-5-4-Camera-With-Pole-Grip-Waterproof/32811156918.html?spm=2114.10010108.1000013.10.5754441fnnSK91&traffic_analysisId=recommend_2088_5_99728_iswistore&scm=1007.13339.99728.0&pvid=7e9ba26e-dfb4-436a-b021-683f0876914a&tpp=1

Güner bey bu ürünü tercih edebilirsiniz :https://m2.tc/82r6 Açıklamalarında uyumlu görünüyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jr1907

quote:

quote:

Olgu Bey merhaba;

Size bir sorum olacak.

Güner bey bu ürünü tercih edebilirsiniz :https://m2.tc/82r6 Açıklamalarında uyumlu görünüyor.

Teşekkür ederim üstad, yorum olmayınca güvenemedim buna, Gopro için olanlarda çok yorum oluyor.

Önce bir DIY denemesi yapıcam, olmazsa yapacak bişey yok bunu alıcaz :)

• Mrblar arkadaşlar,

Eken H9r yi tavsiye ettiğiniz bir site var mı yurtiçi yurt dışı uygun güvenilir...Gördüğüm kadarıyla standart içerik 300 TL ye yurt içi sitelerde var...Fakat bana kafa bağlama aparatı ile göğüs bağlama aparatı da gerekiyor...Bu aksesuarlar ayrıca alınıyor mu ? alınıyorsa yine onun içinde tavsiye bir site önerirseniz sevinirm... tşkler
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.