Şimdi Ara

EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida- (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.286
Cevap
46
Favori
76.260
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim kameramda bugün teslim edildi. Bayramdan önce almıştım bayram araya girdiği için 10 gün içerisinde elime ulaştı.
    Alacak arkadaşlar ürün not kısmına 30$ altı yazar mısınız? ibaresini eklerseniz 22$ bir fiyat yazıyorlar. Sıkıntısız elinize ulaşıyor.
    Ürünü kullanır kullanmaz bende video-foto paylaşımı yapacağım.
  • mehmetozturk154 kullanıcısına yanıt
    Gb den mi almışsınız yoksa aliden mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gearbest'ten aldım.
  • Bu kamera dışında alabileceğim 64 gb sd kart destekli bir kamera önerirmisiniz bana ?

bende vardı bundan ve 1 seneye yakın kullandım ve geçen gün 200 liraya sattım
  • arkadaşlar eken h9r'nin tam olarak farkı nedir?
  • Kumanda farkı var diye biliyorum.

• Konuyu takip eden yok galiba.
  • Arkadaşlar H9 için monopod almak istiyorum.
    Önerebileceğiniz bir ürün var mı acaba?
    Birde sormak istediğim şudur. Monopodlarla selfie çubuğu gibi uzaktan modopod üzerinde ki bir tuşla çekim yapmak mümkün müdür?
    Hemşerim merhaba ben sana bir ürün önereyim ki ben çok memnun kaldım.

http://urun.n11.com/outdoor-kameralar/gopro-aksiyon-kamera-monopod-cubugu-stand-mini-tripod-3in1-P187708212

hem monopod hem farklı çekim teknikleri kullanabilirsin hem de tripod ayağı var gizli bölmede taşıyabiliyorsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar h9da, h9r daki kumanda kullanılabilir mi?
    Su altı kabı ve çeşitli aksesuarlar paket içerisinde ücretsiz gönderiliyor ve gayet yeterli paket içeriği ...
    Kullanmadığım parçalar bile var .
    Herhangi bir satıcının ürününe girip görebilirsiniz .Ekstra batarya vb. şeyler ücretlendiriliyor .
  • 1. Zoom özelliği yok , gerek de yok zaten bence ...
    2. Ses açma - kapama veya kısma gibi bir seçenek yok , dış çevredeki sesi alıp kaydediyor, cihaz üzerinden de video durdurup izlenemiyor zaten ...
    3. Cihaz üzerinden izlenemiyor , Ez İcam uygulaması ile alabilirsiniz sadece .
    4. Time -laps açıklaması http://fotopanorama360.com/time-lapse-uygulamasi-nedir/
    5. Kamera üzerinde bir şey silemezsiniz , o sadece kaydeder. Bilgisayara bağlayıp işlem yapabilirsiniz .

Ayrıca arkadaşlar uyarı niteliğinde olsun bu , kamera lensinin altında WİFİ yazanlar eski cihaz olup sürümü eski oluyor .
    Altında EKEN yazanları tercih edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontpantelon -- 7 Temmuz 2017; 19:47:39 >

• İlginiz için teşekkür ederim.
    Ürün hakkında ki yorumlar oldukça kötü.
    Ben ürünü kullanıyorum, şahsen ürün tam bir fiyat / performans ürünü. Görüntü kalitesiyle, ücretsiz aksesuar çeşitliliğiyle, pil performansıyla gayet iyi bence. Pil konusunda duyduğum kadarıyla az gidiyor falan diyorlar. Yalan yok 1080 p 30 fps ile çekiyorum videoları ben ve yaklaşık 1 buçuk saat çekiyor. 60 fps yaptığımda bu 1 saat 10 dakikalara inebiliyor ama makine fazla ısınıyor. Ayrıca kayıt alanı da kaliteden dolayı daraldığı için 30 fps en iyisi bence. Parası çok olan 1900 tl ye go pro hero alabilir. 160 liralık üründen daha ne bekleniyor ki...

Yanlış anlamayın sizin mesajınıza cevap gibi yazdım ama size karşı değil, ortaya yazmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontpantelon -- 8 Temmuz 2017; 0:2:12 >
    Rica ederim. Yalnız sen o yazılanlara bakma ürün gerçekten çok şık ve kullanışlı :) Hem beğenmezsen geri gönderirsin. Benim kullanmadığım spor kalmadı bu monopodu, kışın kayakta sonra havuzda haftaya da kamp da kullanacağım. Ama tercih senin satıcı değilim sonuçta.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1080p 60 fps ile Class10 kart ile video çekiyorum fakat görüntü 10 dk kaydediyo yeni başlıyor yapmam gereken bir ayar felan var mı ve çektiğim videoyu kameradan izlersem sesler geliyor fakat telefonda ses yok yardımcı olur musunuz teşekkürler

• Ben yanlızca su altı çekim için sipariş verdim. Bu hafta gelecek. Yorumlar ve youtube videoları oldukça iyi. Bakalım...

• scetin01 S kullanıcısına yanıt
    Arkadaşıma almıştık geçen gün denemiş 10 dk boyunca ve görüntüler çok güzel.
  • enpara kampanyasını görünce sipariş vermiştim. 123 TL ödedim 50 tl iade gelecek.

turkey post ile 5 günde şubeme geldi. akşama doğru teslim almaya gideceğim.

bu turkey post gerçekten çok büyük bir nimetmiş.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.