Şimdi Ara

EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida- (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
1.286
Cevap
46
Favori
76.243
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: williamwoles_68

Orjinal yuvarlak köşeli batarya ve h9r kumandası var arkdaşlar. Özelden iletişime geçebilirsiniz.

Turan Beyden bir adet yedek batarya ve bir adet selfie çubuğu aldım. Siparişimin ertesi günü kargo elimde oldu ve tam olarak istediğim gibilerdi. Gerçekten güzel, sorunsuz bir alışveriş oldu. Bunun için kendisine teşekkür ederim ve tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel yorumunuz için teşekkürler hocam.
  • Merhaba arkadaşlar. Bende aldım bu kamerayı. Görüntüleri parça parça kaydediyor bunun bi ayarı var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaC53

Merhaba arkadaşlar. Bende aldım bu kamerayı. Görüntüleri parça parça kaydediyor bunun bi ayarı var mıdır ?

M. SD kart FAT32 olduğu için videoları bölmesi gerekiyor hocam belli boyutlarda. Parçadan kastınız bu değilse detaylandırın
  • 10 ar dakikalık video halinde kaydeder hocam. Buna müdahale edemezsiniz. Sıkıntılı bi durum gibi görünüyor ancak video düzenleme olayına girince faydasını Göreceksiniz.

• Posta kayıtlı mı alınmalı kayıtsız mı?Bir fark oluşturur mu?Kayıtlı da vergiye takılma olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

Posta kayıtlı mı alınmalı kayıtsız mı?Bir fark oluşturur mu?Kayıtlı da vergiye takılma olur mu?

Ben banggood.com dan aldım. normalde vergiye takılıyordu ama ben ürünü alırken mesaj olarak 30 dolar altında fatura kesin, vergiye takılmasın yazdım. Paketin üzerine 14$ yazmışlar vergiye takılmadı.
  • Arkadaşlar merhaba.
    Aksiyon kamerası almak istiyorum. Fiyatta uygun şu anda bunu kaçırmak istemiyorum.
    Sormak istediğim bu ürünün yanında su altı kabı gibi aksesuarlar mevcut mu? Yoksa ayrı mı almak gerekiyor.
  • Siyah 38 dolar iken beyazı pek tutulmadığı için mi 34 dolar acaba ?
  • Axib0y kullanıcısına yanıt
    Aralarında herhangi bir fark yoktur herhalde.
  • mehmetozturk154 kullanıcısına yanıt
    Araştırdığım kadarıyla yansıma yapıyormuş ve resimlerde fluluk oluyormuş. Siyah almak mantıklı geldi.
  • Teşekkür ederim bilgilendirme için. Arada ki fark için beyaz almaya gerek yok o zaman.
  • Bir adet sipariş verdim bakalım. İnşallah sıkıntısız bir şekilde ulaşır.
    Gönderim seçeneği olarak "Registered Mail" seçtim.
  • sizin için cektigim kısa bir videohttps://youtu.be/rb3dfilh1_0

• Selamünaleyküm forumdaşlar.
    Önümüzdeki ay bu kameradan almayı düşünüyorum.Aliexpress'de 37-39 dolar aralığında görülüyor.
    Sahte olma ihtimalleri yoktur değil mi? Veya sahtesiyle orjinali nasıl ayırt edebilirim?
    30 euro üzeri gümrük vergisine tabi olan kargoyu ptt'den mi teslim almam gerekir.Satıcıdan rica etsek 30 yazsa, vergisiz geçer mi?

Teşekkürler, saygılar.
  • Arkadaşlar bende bu ürünü alıcam fakat options felan seçenekler var ve fiyat artıyo en boş halinde sadece kamera dışında aksesuar yok mu yardımcı olabilir misiniz

• Hllfkr. H kullanıcısına yanıt
    Takım halinde.Options'ta paket içine dahil olmayan kafa bandı fazladan pil microsd cart çanta tarzı şeyler var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu kameranın zoom yapma özelliği yok mu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: HatersGonnaHate

Arkadaşlar bu kameranın zoom yapma özelliği yok mu acaba

Bu soruya ek olarak kamerada video çekimi yaparken videoyu duraklatıp sonra kaldığımız yerden devam edebiliyor muyuz?

Kamerada ses açıp kısma işlemi nasıl yapılıyor?

Ayrıca kameranın içindeki foto ve videoları telefona hafıza kartını takmadan direkt olarak nasıl atabilirim? Sanırım ez icam uygulaması ile oluyor ama ben bulamadım galiba

Ve son olarak time-lapse özelliği nedir?

Edit : kamerada çektiğim foto videoları nasıl silebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Di Zetemeno -- 2 Temmuz 2017; 1:33:37 >
  • Arkadaş vergi çıkıyormu 70 $ lık üründe bazı arkadaşlar vergisiz aldığını yazıyor forumda kararsız kaldım. Bilgilendirebilir misiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.