DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
962
Cevap
52
Favori
38.937
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Fırsat Ürün İncelemeleri >> EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      92 Mesaj
      21 Nisan 2017 00:29:57
      Aliexpres den bu gün verdim siparişi.

Kumandalı standart paket + yedek batarya ve sarj aleti + monopod çubuk + 32gb hafıza kartı. Hepsi $60,68 yaklaşık 220₺.

TR de sadece kamerayı (bağlantı aparatlarıyla) 270₺ ye satıyorlarken ekstraları ile fiyat iyi gibi geldi bana.

Çin den alışverişi tavsiye etmeyenler var, yaşadığı olumsuz durumlar vardır saygı duyarım ancak zaten bu ürün performansına göre ucuz bir ürün. Yani parası olan zaten riske girmez daha kalitelisi alır. Bu tür ürünler için çok bütçesi olmayan benim gibiler bence çinden verin siparişi geçin 😉

Fazla konuştum umarım kameram bozuk çıkmaz 😀

Saygılar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

--- Flickr ---
    • Er
      3 Mesaj
      21 Nisan 2017 12:54:34

hoşgeldiniz :)

SisikDomuz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

turan
    • Yüzbaşı
      823 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Gencerr

23 Nisan 2017 13:43:19
      quote:

Orijinalden alıntı: talk_an

Aliexpres den bu gün verdim siparişi.

Kumandalı standart paket + yedek batarya ve sarj aleti + monopod çubuk + 32gb hafıza kartı. Hepsi $60,68 yaklaşık 220₺.

TR de sadece kamerayı (bağlantı aparatlarıyla) 270₺ ye satıyorlarken ekstraları ile fiyat iyi gibi geldi bana.

Çin den alışverişi tavsiye etmeyenler var, yaşadığı olumsuz durumlar vardır saygı duyarım ancak zaten bu ürün performansına göre ucuz bir ürün. Yani parası olan zaten riske girmez daha kalitelisi alır. Bu tür ürünler için çok bütçesi olmayan benim gibiler bence çinden verin siparişi geçin 😉

Fazla konuştum umarım kameram bozuk çıkmaz 😀

Saygılar...

220TL +%18 gümrük kdv 260 h.olsun

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.