Şimdi Ara

Ek yerleştirme bilgisayar mühendisliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ek yerleştirmede bilgisayar mühendisliğinde açık olur mu sizce ;
    Gebze teknik
    Ege
    Dokuz eylül
    İzmir yüksek teknoloji
    Ankara üniversitesi
    İstanbul üniversitesi
    Evet arkadaşlar bu üniversitelerden herhangi birinde bilgisayar mühendisliğinde açık olur mu sizce 2015 yılına baktım örneğin gebze hariç hepsinde 1 veya 2 kontenjanlık yerler olmuş ne dersiniz bu yıl için.
    Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kayıt yaptırmayanlara bağlı hocam şans işi biraz da. Odtüde bile olabiliyor. Bakalım görecez

• Bence olmaz çünkü bu yıl çok bilgisayar tercih edildi imkansız gibi açık olması
  • Vozboz V kullanıcısına yanıt
    Tabiki imkansız boşluk olması ama boğaziçi bilgisayar kazanıp kayıt yaptırmayan vardı listede. O yüzden 1 kişi kontenjan açılmıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: haskolastik

Tabiki imkansız boşluk olması ama boğaziçi bilgisayar kazanıp kayıt yaptırmayan vardı listede. O yüzden 1 kişi kontenjan açılmıştı

Hocam kayıt yaptırmamanın pek bi mantığı yok ama kontenjan dolmamış olabilir ya da üniversite ek yerleştirme için 1 2 kontenjan çıkartabilir v.s. böyle şeyler olabiliyor mu?

Birde dediğim gibi yazdığım ünilerde 2015 de hep 1 2 kişilik yerler kalmış bu yıl da kalır mı sizce nasıl görüyorsun ihtimali

• garmen G kullanıcısına yanıt
    Kontenjanın dolmaması ancak çook düşük puanlı bölümlerde olur. Üniler ek açabilir ama asıl olan kazanıp da gitmeyenlerden kaynaklı boş kontenjan. Bu yıl da her seneki gibi olacaktır 1 er 2 şer bazı ünilerde.

• quote:

Kontenjanın dolmaması ancak çook düşük puanlı bölümlerde olur. Üniler ek açabilir ama asıl olan kazanıp da gitmeyenlerden kaynaklı boş kontenjan. Bu yıl da her seneki gibi olacaktır 1 er 2 şer bazı ünilerde.

Hocam kazanıp gitmemenin hiç bir mantığı yok değil mi?

Eğer öyleyse ilk 50k daki bir adamın gitmemesi hiç olası değil gibi geliyor.

• garmen G kullanıcısına yanıt
    Hocam binlerce insan var. Problem yaşar. Başına bi sıkıntı gelir falan yaptırmaz. Ben her yerde olur demiyorum. Belki dediğin ünilerin birinde 1 kişi boşluk olur.

• quote:

Hocam binlerce insan var. Problem yaşar. Başına bi sıkıntı gelir falan yaptırmaz. Ben her yerde olur demiyorum. Belki dediğin ünilerin birinde 1 kişi boşluk olur.

Teşekkürler

• Up yorumları bekliyorum

• Arkadaşlar yorumlar mısınız durumu sizcr boşluk olur mu ?

• Up

• Siralaman kac ? ilk tercihleri niye yapmadin

• quote:

Orijinalden alıntı: sa01234

Siralaman kac ? ilk tercihleri niye yapmadin

Sıralamam 35 bin.
    Belli bir sebepten(özel) dolayı yapmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garmen -- 17 Ağustos 2017; 12:17:25 >
  • Up

• quote:

Orijinalden alıntı: Jokerberg

hocam şöyle bir öneri de verebilirim mesela bir bölümü yazarsın ek yerleştirmede , sonra daha ilk dönemde merkezi yatay geçiş ile başvurursun geçersin direk , taban puanından yüksek aldığın her yere geçebilirsin

Internette bi resim gordm ek yerleştirme hakkında bir iddia vardı fırsat sunulma ihtimali vs diye arastirdm çok bilgi edinemedm sizin bilginiz var mı herhangi bir iyilestirme fırsat sunma açısından

• quote:

Orijinalden alıntı: Lys40

quote:

hocam şöyle bir öneri de verebilirim mesela bir bölümü yazarsın ek yerleştirmede , sonra daha ilk dönemde merkezi yatay geçiş ile başvurursun geçersin direk , taban puanından yüksek aldığın her yere geçebilirsin

Internette bi resim gordm ek yerleştirme hakkında bir iddia vardı fırsat sunulma ihtimali vs diye arastirdm çok bilgi edinemedm sizin bilginiz var mı herhangi bir iyilestirme fırsat sunma açısından

Sizin bilginiz var mı

• Jokerberg kullanıcısına yanıt
    Fırsatlar sunma açısından

• quote:

Anlamadım ne açıdan fırsat , hocam aklındaki soruyu söyle bana en iyisi biliyorsam yardımcı olayım neyi merak ediyorsunuz (ben de yeni yeni araştırıyorum)

Muhtemelen arkadaş ek yerleştirme için fazladan kontenjan açtırırlar demek istedi. Ek yerleştirme yapanlar için üniler kontenjan sağlar demek istedi diye anladım ama böyle bişeyin mümkün olabiliceğini sanmıyorum

• Up

arkadaşlar düşüncesi olan var mı başka

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.