Şimdi Ara

EİS GEOMETRİ FÖYLERİ NASILDIR ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kullananlar varsa yardımcı olabilir mi ? tavsiye edermisiniz ? geometri temelim sıfır değil ama çok iyi de değil. Bayadır geometri çözmüyordum hızlıca tekrar yapıp sb ye geçmeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DC74C27F3 -- 23 Aralık 2019; 21:27:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Okulda kullanıyoruz, kaliteli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Önce örnek sorular çıkmış sorular falan klasik her yerde gorcegin soruları veriyor.Sonra üç test kolay orta zor veriyor.Zor testleri gereksiz kasinti onlar dışında öğretici.Son sayfasında da yeni nesil 3-5 soru koyuyorlar onlar iyi

• rickrick kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam

• Bir hoca eşliğinde kullanılmalı aksi takdirde fayda alınamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: AndreCastro35

Önce örnek sorular çıkmış sorular falan klasik her yerde gorcegin soruları veriyor.Sonra üç test kolay orta zor veriyor.Zor testleri gereksiz kasinti onlar dışında öğretici.Son sayfasında da yeni nesil 3-5 soru koyuyorlar onlar iyi
    teşekkürler. içeriğini merak ediyordum istediğim gibiymiş

• quote:

Orijinalden alıntı: KalkülüslüDiferansiyel

Bir hoca eşliğinde kullanılmalı aksi takdirde fayda alınamaz
    youtube da çözümleri var hocam yapamadığım yerlerde oradan bakmayı düşünüyordum.

• birey akademide föylerin konu anlatımı mevcut kullananlar memnun şahsen bende eis föylerinden den mat 2 ye bakmayı düşünüyorum
  • Ben çok memnunum sorular klasik ama konuyu öğretiyor

• Bence cok guzel. Youtube'ta anlatan hoca da cok iyi. Foylerde normal sorular arasina cikmis sorulari serpistirmisler. Ben oneririm.

• Bireyin kendi sitesinde de var. Kitap üzerinden hem konu anlatıyor hem soru çözüyor, anlatımı gayet iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: rickrick

Bireyin kendi sitesinde de var. Kitap üzerinden hem konu anlatıyor hem soru çözüyor, anlatımı gayet iyi.
    Birey b çözüp zorlandığım konuları youtube dan izleyerek ilerlemeyi düşünüyorum. Zaten birey b çözen hocayla eisi anlatan hoca aynıymış birey b üzerinden faydalanmış olurum böylece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DC74C27F3 -- 26 Aralık 2019; 17:38:55 >
  • Hocam sen bilirsin tabi ki ama Eis kitabında bütün cevaplar var. Bence mutlaka çözülmesi gereken bir kitap çünkü nerdeyse her soru tarzını gösteriyor ve mantığını kavratıyor.

• Hocam, kaliteli bir kitap çok hızlı bir şekilde bitiyor zaten. Önerimdir pişman olmazsınız bence.

• Teşekkürler hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DC74C27F3 -- 26 Aralık 2019; 17:39:18 >
  • Rica ederim hocam, faydasını görürsünüz umarım :)

• Çok iyi hazırlanmış. Kullananlar kesinlikle fayda görür.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.