Şimdi Ara

Einstein Rıdvan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Volpenotte

quote:

Orijinalden alıntı: fz18

quote:

Orijinalden alıntı: Itzpapalotl

quote:

böylsine önemli bir maçta 3-0 yenilen takımın taraftarı kendi oyuncusuna çiçek sunup teşekkür edecek değil. volkan gollerde hatalıydı, bilhassa ilk golü yemeye bilirdi. tepkiyi tüm oyuncular hak etti.
    eğer bir işte başarısız olduğunuz zaman işvereniniz tüm sülalenize atlıyorsa işvereniniz olmayı çok isterim. bu orada tüm küfür eden taraftarlar ve onları savunanlar için geçerli.

AĞZINI TOPLA, haddini bil.
    herkes biliyor ki futbolda tepkinin ( bilhassa ülkemizde ) ilk yolu maalesef küfür. bu her stadyumda var. yanlış bir yöntem ancak gerçek bu. yazdıklarını cahilliğine veriyorum.
    kem söz sahibine aittir.

Kusura bakma da boşuna böyle saçma agresiflik yapma. İlk mesajında ''böylsine önemli bir maçta 3-0 yenilen takımın taraftarı kendi oyuncusuna çiçek sunup teşekkür edecek değil. tepkiyi tüm oyuncular hak etti.'' diyorsun sonra üye tepki gösterince ''herkes biliyor ki futbolda tepkinin ( bilhassa ülkemizde ) ilk yolu maalesef küfür'' diyorsun. Hatanın farkına var diye diyorum futbolculara edilen küfür ayıptır ya milli takım maçı bu milli. Kaç yaşına gelmiş adamlar hala kafa basmıyor ne yapmaları gerektiğine. Bir de maç sonunda tepkilerle ilgili olarak Güntekin her takım lideri bir araya gelip bir milli tkım taraftarı kurmalı, bunun örnekleri var dedi. Resmen rezalet bir olaydır bu benim için. Eğer milli maçta, milli takım taraftarı olduğu bilincini liderler biraraya gelmeden kavrayamıyorsa bazı herifler yazıklar olsun

Skor tam tersi olsa yani 3-0 Milli Takımımız kazanmış olsa bu adamlar ortalam kişi başı 1milyon doları cebine koyar evlerinde giderlerdi. Şu hayatta hiç bir meslek 90 dakika bu kadar maddi kazanç sağlayamaz. Nasıl galip gelince milyon dolarları alıyorsan , mağlup olunca bu tarz olaylara hazırlıklı olacaksın.

• Dünya kadar para kazanıyor ama dersine çalışmıyor. Sürekli yanındaki veya karşısındaki adam şu kimdi?, bu nerede oynuyordu? hani şu madridli oyuncu varya... gibi sorular soruyor. Yahu adam sen yorumcusun senin işin bu. Futbolla ilgili herşeyi bilmen gerekiyor, takip etmen gerekiyor.
    Bir maçı yorumlayacaksan o maçta kim kart sınırında, kim nerede hangi takımda oynuyor, futbolcuların özellikleri ne bilmen lazım. Önceden çalışman lazım.
    Taraflı olmasını geçtim aldığı paranın karşılığını vermiyor. Ercan Taner veya Güntekin Onay'ın yerinde olsam çok fena terslerim.
  • Şimdi benim soracağım en önemli soru şu..Galatsaray kötü oynayıp yenilince ve eleştirince iyi gün taraftarı oluyoruz da niye milli takım yenilince ve eleştirilince kimse türklük başkadır iyi gün taraftarı olmayın demiyor..Türkiye galatsarayın da herkesin de üzerindedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oggie Boogie

quote:

Orijinalden alıntı: Balotelli

Herkes hak ettiğini yaşar. Volkan Samiyende o hareketi yaptığı zaman imza olarak kullanan insanlar şimdi konu konu dolaşıp, acılarını dindirmeye çalışıyor. Nasıl bir yüzsüzlük bu? Volkan Galatasaray taraftarından ne hakla saygı bekler? Taraftarın yaptığını onaylamıyorum ama taraftarıda kimse suçlayamaz.

+1905 Ama mümkün değil hocam anlatamazsın bunu kimseye.

Bız sızı gayet ıyı anlıyoruz. Sız bızı anlamıyorsunuz. MILLI MACTA KUFUR EDILMESI YUHLANMASINA TEPKIMIZ VAR. LIG MACLARINDA ZATEN EDIYORSUNUZ AMA MILLI MACTA OLMAMASI GEREKIR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Itzpapalotl

quote:

böylsine önemli bir maçta 3-0 yenilen takımın taraftarı kendi oyuncusuna çiçek sunup teşekkür edecek değil. volkan gollerde hatalıydı, bilhassa ilk golü yemeye bilirdi. tepkiyi tüm oyuncular hak etti.
    eğer bir işte başarısız olduğunuz zaman işvereniniz tüm sülalenize atlıyorsa işvereniniz olmayı çok isterim. bu orada tüm küfür eden taraftarlar ve onları savunanlar için geçerli.

AĞZINI TOPLA, haddini bil.
    herkes biliyor ki futbolda tepkinin ( bilhassa ülkemizde ) ilk yolu maalesef küfür. bu her stadyumda var. yanlış bir yöntem ancak gerçek bu. yazdıklarını cahilliğine veriyorum.
    kem söz sahibine aittir.

Kusura bakma da boşuna böyle saçma agresiflik yapma. İlk mesajında ''böylsine önemli bir maçta 3-0 yenilen takımın taraftarı kendi oyuncusuna çiçek sunup teşekkür edecek değil. tepkiyi tüm oyuncular hak etti.'' diyorsun sonra üye tepki gösterince ''herkes biliyor ki futbolda tepkinin ( bilhassa ülkemizde ) ilk yolu maalesef küfür'' diyorsun. Hatanın farkına var diye diyorum futbolculara edilen küfür ayıptır ya milli takım maçı bu milli. Kaç yaşına gelmiş adamlar hala kafa basmıyor ne yapmaları gerektiğine. Bir de maç sonunda tepkilerle ilgili olarak Güntekin her takım lideri bir araya gelip bir milli tkım taraftarı kurmalı, bunun örnekleri var dedi. Resmen rezalet bir olaydır bu benim için. Eğer milli maçta, milli takım taraftarı olduğu bilincini liderler biraraya gelmeden kavrayamıyorsa bazı herifler yazıklar olsun

türkiyedeki tüm stadyumlarda küfür var. hemde her maç. benim tepkim bu ilk defa oluyormuş gibi volkanın dönüp diyaloğa girmesi. zaten volkanın tribünlerle süre gelen bu it dalaşı yüzünden hedef haline geldi, bunu anlamıyo.. Hakan ŞÜKÜR milli formayla çıktığı maçlarda hiç mi fenerlilerin diline sakız olmadı? ama adam, adam gibi adam. hiç bir zaman kıçı başı oynamadı. sadece işini yaptı. Tribündeki bir avuç it köpeğe uymadı.. Ben tepkiyi hak etti derken küfrü kasdetmedim elbette, ancak bizim millet tepki olarak küfür ve kavgadan başka bir şey bilmiyor, bunu da ayrıca vurgulamak istedim. Volkan da bu bilinçle ne olursa olsun diyaloğa girmemeliydi.

• Adam zaten %100 futbolda kendi ağzıyla dedi. Ben tarafsız olamam ancak objektıf olabılırım dıye. Hala rıdvan söyle böyle beğenmessen izlemessın kardeşim.
  • devito maçımı izlemeyecez rıdvan yuzunden akıl küpü
  • Böğretmen burda yapılan çoğu yorumlar sadece bu son maçla ilgili değil. Rıdvan Dilmen ın genel profılıyle alakalı. Maç izlerkende rahatsız oluyosan sesini kısarsın olur biter. Ben ilker yasın ın anlattığı her maçta sesini kısıyom Gayette keyıflı oluyor.
  • o senin kendi dengesizliğin. nedne sesini kısmak zorunda kalatak maç izleyeceğim ki bunun yerine gereken tepkimi veririm
    MİLLİ TAKIMIN MAÇLARINDA RIDVAN DİLMEN GİBİ TARAFLI BİR ADAMIN YORUM YAPMASINI İSTEMİYORUM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Böğretmen

o senin kendi dengesizliğin. nedne sesini kısmak zorunda kalatak maç izleyeceğim ki bunun yerine gereken tepkimi veririm
    MİLLİ TAKIMIN MAÇLARINDA RIDVAN DİLMEN GİBİ TARAFLI BİR ADAMIN YORUM YAPMASINI İSTEMİYORUM.

Toplanıp ntv nın kapısında protesto edın o zaman onlarda hemen kovar.
  • rıdvanla ilgili dün dikkatimi çeken bir konu;
    maç sonunda sadece iki şutumuz var diye sitemde bulundu takıma, oysaki ilk yarıda ilk şutumuzu çeken Selçuk a tepki göstermişti.. yok orda şut çekilmezmiş falan filan, ne tarafsız nede objektif olamıyor maalesef...
  • Şu kulaklığı fırlatıp, milli takıma hakaret eden adamdan mı bahsediyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roohans

Dünya kadar para kazanıyor ama dersine çalışmıyor. Sürekli yanındaki veya karşısındaki adam şu kimdi?, bu nerede oynuyordu? hani şu madridli oyuncu varya... gibi sorular soruyor. Yahu adam sen yorumcusun senin işin bu. Futbolla ilgili herşeyi bilmen gerekiyor, takip etmen gerekiyor.
    Bir maçı yorumlayacaksan o maçta kim kart sınırında, kim nerede hangi takımda oynuyor, futbolcuların özellikleri ne bilmen lazım. Önceden çalışman lazım.
    Taraflı olmasını geçtim aldığı paranın karşılığını vermiyor. Ercan Taner veya Güntekin Onay'ın yerinde olsam çok fena terslerim.

rıdvan oynan oyunu yorumluyor . kart sınırındaki adamı söylemek maçı sunanın işi. yani ercan tanerin. bu ligtvde çalışırkende böyleydi şimdide.bu arada adamı kötüleyim derken beliniz kırıldı yamulmaktan

• volkan ve gg nin hatasından 2 gol yedik rıdvan efendi egemen,giray ve hakan balta ya giydirme derdinde volkan ve gg yi gram eleştirmedi zaten uğursuz bunlar yokken eskiden milli takım iyi gidiyodu yorumculuğa bir başladı kara bulutlar eksik olmadı
  • şimdi de Rıdvan'a mı sardınız... Helal olsun yakışıyor size
  • Rıdvan Dilmen bu ülkede 1.5 yıl futbol oynamış, teknik direktörlük kariyeri büyük fiyasko olan, kahvedeki adamın diliyle yorum yapan, bir şahıstan başka bir şey değil.

Taraftar için milli formaya saygı göstereceksin dediği adam Emre Belözoğlu. Hani şu, saha içinde İsviçreli futbolcu tekmeleyen, basın tribününe milli forma üstündeyken, kol hareketi çeken tip. Ulan, bırakın bu hamaseti. Önce üstüne milli forma giyen herif, o formaya saygıyı gösterecek. Sonra saygı görmeyi bekleyecek. Üç kuruşa beş köfte yok.

Alıntıdır. Şiddetle katılıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: chiller

şimdi de Rıdvan'a mı sardınız... Helal olsun yakışıyor size

Eyvallah kardeşim , şikede size çok güzel yakışıyordu zaten.
  • maçları trt de göstersin artık bu kadar uğursuz kanal,yorumcu,spiker görmedim birde utanmadan izleyicileri galeyane getiriyo birilerine yalakalık derdinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: chiller

şimdi de Rıdvan'a mı sardınız... Helal olsun yakışıyor size

1 ay önce de aynı konuşuyorduk,

quote:

Orijinalden alıntı: Macabre

Reha sağlam giydirmiş.

Bu işler öyle at sağa, vur sola, koy cebine, kaldır kafayı demekle olmaz. Veya herkesin kötü oynadığı, takımın (Milli Takım) yenik duruma düştüğü bir maçta 'Emre de eyi oynadı he' , 'bu Selçuk (Şahin) da ona verilen görevi yapıyor, bah tehnih kadro böyle isteyi' şeklinde, taraftarı olduğu kulübün oyuncusuna gelecek olan eleştiriyi min. seviyede tutmak için kasmakla da olmaz. Yine yüzde bilmem kaç futbolda biz şampiyonluk yarışındaysak, 'Gaassaray bugün yendi ama eyi oynamadı' , 'yendi ama şurası eksik' , 'yendi ama rakip şöyle olmasa, o topun havası biraz inik olsa, bir yıl 300 gün olsa, kıl olsa yün olsa yenemeyebilirdi' tarzında yorumlar yapıp; şampiyonluk yarışında olmadığımız zaman yenilsek de 'Gaassaray iyi takım' , 'iyi oyuncuları var, Milli Takım'a şu kadar oyunu göndermiş' , 'yenildiler ama iyi oynadılar' yorumlarını yapmakla da olmaz. Yine Servet'leri, Zan'ları, Aydın'ları, Sarp'ları, Barış'ları, Ayhan'ları yerli oldukları için koruyup, sadece Neill-Cana-Keita-Baros gibi bir ton yabancıya laf etmekle de olmaz. Devam edelim, 'o Gaassaray'ın yeni aldığı topçu vardı Güntekin, adı neydi?' ayağına yatmakla, Cana'dan 50 tane bulmakla, 'Culio falan Gaassaray'ın oyuncusu değil' dedikten diğer kulüplerin oyuncularını birer Messi yapmakla da olmaz.

Kısaca Rıdvan'dan yorumcu olmaz, amigo olur. O amigoluğu da taraftarı olduğu kulübün gayrı resmi yayın organlarında yapar, başka yerde yapamaz.

1 yıl önce de, 1.5 yıl önce de aynı konuşuyorduk. Şimdi de aynı konuşuyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: devito

quote:

Orijinalden alıntı: Böğretmen

o senin kendi dengesizliğin. nedne sesini kısmak zorunda kalatak maç izleyeceğim ki bunun yerine gereken tepkimi veririm

Toplanıp ntv nın kapısında protesto edın o zaman onlarda hemen kovar.

1-2 yıl önce kanalda bir toplantı oldu. Taraftarlar şikayetlerini, kanalın tarafsız olmadığını vs. dile getirdi. Fuat Akdağ, Haluk Yürekli gibi isimler de vardı. Değişen bir şey olmadı tabi, adamlar yine senin gayrı resmi yayın organın olmaya devam etti.

Neyse bu ufak bilgiyi salla, sen Ferit Şahenk kimdir bir araştır bakalım. Sonra kovar mı kovmaz mı sen yanıtlarsın.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.