Şimdi Ara

einhell matkap 650W 60 TL - metro (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
2.505
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tamergungor2006

einhelin 3 türü var mavi seri, kırmızı seri ve yine kırmızımsı-turuncumsu bir seri bavaria diye geçiyor ve en kalitesizi olacak
    , normal olanı mavi seri daha kalitelisi kırmızı serisi zaten fiyatları da mavilere oranla azıcık pahalı ......
    3 adet elk. el aletim var hepsi einhel marka bir tane daha einhel marka alet alıcam, 2 katı parayı bosch a vermem ben.
    bu tip aletlerin güçlü olanını seçmeye çalışın aynı watt değerine sahip olanlar aynı tork gücünde olmuyorlar maalesef.
    .
    .
    kırmızı serisi sanırım almanya üretimi o sebep pahalı ........ diye biliyorum.

ilk mesajdaki ürün kırmızı seri mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@rKSm@N

quote:

Orijinalden alıntı: tamergungor2006

einhelin 3 türü var mavi seri, kırmızı seri ve yine kırmızımsı-turuncumsu bir seri bavaria diye geçiyor ve en kalitesizi olacak
    , normal olanı mavi seri daha kalitelisi kırmızı serisi zaten fiyatları da mavilere oranla azıcık pahalı ......
    3 adet elk. el aletim var hepsi einhel marka bir tane daha einhel marka alet alıcam, 2 katı parayı bosch a vermem ben.
    bu tip aletlerin güçlü olanını seçmeye çalışın aynı watt değerine sahip olanlar aynı tork gücünde olmuyorlar maalesef.
    .
    .
    kırmızı serisi sanırım almanya üretimi o sebep pahalı ........ diye biliyorum.

ilk mesajdaki ürün kırmızı seri mi?

valla kendi mesajımı değiştirdim tam emin olamadığımdan......... evet kırmızı serisi
    mavi serilerin kodu B ile başlıyor hep yani blue (mavi) nun baş harfi ........... kırmızı olanların kodlarının ilk harfi değişiyor ama
    yani red (kırmızı) olanlar sadece R harfi ile başlamıyor, C oluyor T oluyor v.s. ama maviler hep B ile başlıyor.
    .
    yani kırmızı yada mavi farketmiyor, farkı var ise de şu andan itibaren bilmiyorum.

• Bana kablosuz vidalama lazım var mı fırsat..
  • Ben yan yana incelemiştim, kırmızı mavi fiyat haricinde hiç bir görülür fark yoktu. Zaten gerçekten profesyonel olan bir ürün carrefour gibi markette satılmaz.

Ev için alınan bir matkabın ömrü boyunca ortalama 15-20 dakika kullanıldığı gibi bir istatistik vardı. Diyeceğim takılmayın, ucuz bulursanız alın.

Kalitesiz ürünlerde mil boşluğu fazla oluyor, devir ayarı düzgün çalışmıyor. Oradan ayırırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Bana kablosuz vidalama lazım var mı fırsat..

en ucuz olanların tork gücü 2 .... 3 .... 3,5 nm oluyor bu değerlerin üzerinde almaya çalış zorlanıyor az biraz bunlar.
    4,5 ......5 nm gibi olanlara bakın.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.