Şimdi Ara

Einhell CE-JS 8 Çok Fonksiyonlu Akü Şarj Cihazı 404,60 TL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.460
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicktyler

O paraya iki tane akü alinir
    bu cihazın birinci amacı aküsü bitmiş araca takviye etmek.
  • Asla o para etmeyecek, işe yarama oranı düşük, kıytırık bir powerbankın hallicesi bir ürün. Zamanında ben de bakmış almaya niyetlenmiştim bunlardan ama tabi böyle bir fiyata değil, 20-30 dolara. Baktım tamamen tırı vırı, vaz geçtim. Gittim bir tane takviye kablosu aldım. Bu arada bu ürün aküyü şarj etmek için değil, akü bittiğinde, yolda kalınca takviye yapıp bir ya da bilemedin iki marşlık enerji sağlamak için. Zamanında çok baktım bunlara, tavsiye etmiyorum. Alın bir takviye kablosu, yola devam.
  • https://urun.n11.com/yedek-aku-ve-sarj-cihazlari/blackdecker-bdv090-100-amper-6volt12volt-aku-bakim-sarj-cihazi-P386113580?gclid=EAIaIQobChMInf2xv5uD6AIVwrTtCh2lsAtFEAQYASABEgLjd_D_BwE&gclsrc=aw.ds

birkaç senedir bundan kullanıyorum , motosikletimin aküsünü en aşağı 3-5 kere sarj etmişimdir , yatmakta olan bir arabamız var onunda aküsünü 3-5 kere sarj etmişimdir.yani parasını çoktan çıkardı.çok memnunum sadece sarj süresi uzun , 24 saatte falan 60ah araba aküsü doluyor ama bir gece dolduruyorum oda yeterli oluyor.zamanında 120tl ye falan almıştım
  • +1
  • Skyrc imax b6 mini aldım geçen yıl aliexpress üzerinden pil, batarya, motosikletimin aküsünü falan herşeyi şarj edebiliyor, tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OkNisT_

Skyrc imax b6 mini aldım geçen yıl aliexpress üzerinden pil, batarya, motosikletimin aküsünü falan herşeyi şarj edebiliyor, tavsiye ederim.
    orjinalmi aldınız hocam vergi ne kadar tuttu link varmı, teşekkürler.
  • muhteşem cumada aldım 180 tl ye mükemmel bir cihaz sizi kimseye muhtaç etmiyor.. yalnız çok önemli nokta anahtarı kademeli çevirirseniz çalışmaz tekte çevirmelisiniz! 2.4 motor volvo XC90 çalıştırıyor.. 3.0 motora kadar desteklediği söylendiğinde inanmamıştım..
    https://www.hepsiburada.com/big-booster-aku-takviye-cihazi-p-HBV000004J0UM?magaza=bitmeyenkartu%C5%9F&wt_gl=cpc.6817.shop.nelk.oto-ssc&gclid=CjwKCAiA44LzBRB-EiwA-jJipNQGKfTysLcBh0dRyuMOg5KppfwIryyCgxO7GcuRttwSQxguE1-IrRoCHNAQAvD_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 5 Mart 2020; 17:31:27 >
  • takviye foksiyonlu modellerde kapasitesi yüksek modellere bakın bunların ciğeri dizel araca basmaya bile yetmiyor.
    bende 2 sene önce Einhell Cc-Bc 12 almıştım garajda yatan araç için birebir sabahtan akşama 90 amper aküyü full yapıyor, kullanım icabı sürekli kısa mesafe kullandığımız aracımızı da 2 3 ayda bir bağlayıp şarjını full yapıyoruz akü daha uzun ömürlü oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: akdum

orjinalmi aldınız hocam vergi ne kadar tuttu link varmı, teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Orjinal, gümrüğe takılmadan gelmişti 135 TL ödemiştim.
    Fiyat değişmiş tabi link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _OkNisT_ -- 6 Mart 2020; 15:17:49 >
  • Banggood sitesinden almıştım. Farklı marka. Pil ile elektronik devre arası açık ise şarjı kendi kendine bitiyor. Ben de araya, şarj bittikten sonra , bağlantıyı kesmek için anahtar koydum. Şarjı tüketen bir elektronik parça var ama hangisi. Aküde hiç denemedim. İçinde 4 adet( yoksa üç müydü?) 3000 mah 3.7 volt lipo pil var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avantis -- 6 Mart 2020; 16:29:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.