Şimdi Ara

Ehliyetimi kayıp ettim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sanırım ehliyetimi kayıp ettim bulamıyorum biraz daha bakacağım. Ehliyetim eski tip ehliyet ve ne yapacağımı tam olarak bilmiyorum.

Bilgisi olanlar yönlendirebilir mi acaba? Nereye gideceğim ne yapacağım gibi.

• öncelikle geçmiş olsun.benimde başıma gelmişti ancak çok kisa surede halledebiliyorsun. ilkolarak aile hekiminden sağlık raporu alıyorsun (burası biraz adamı uğraştırıyor aile hekimleri çok işsiz oldukları için seni biraz ugrastirabilir Örneğin bel ağrın vardır fizik tedaviye gözlük kulaniyorsundur göze gönderebilir gönderdikleri heryerde imza istiyorlar imza Basi 50 tl gözlük kullaniyorsanda onu bildir seni tekrar göndermesin ) ikinci olarak bankaya gidiyorsun 16/31 tl ücret ödüyorsunln ehliyetimi kaybettim yenisi çıkarıcam diyince onlar hallediyor daha sonra kimlik fotokopisi en son olarak 2 adet ehliyet için fotoğraf sonra bunlari tamamlayınca emniyete gidiyorsun onlar15 günlük geçici ehliyet veriyor 2 hafta içindede eve ehliyet geliyor durum budur.bunla ilgili blogspotlarda açıklamalar var onlarada bi göz gezdirebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.