Şimdi Ara

Ehliyetimi Aldılar Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
2.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle herkese hayırlı geceler.İyi olmuş falan filan dicek kişiler okumadan direk sayfayı kapatırsalar sevinirim.

Bu gece drift atarak trafiği tehlikeye atmaktan (Ceza puanını DOLDURMADIĞIM halde) ehliyetime el koyuldu.300 tl para cezası kesildi.
    Doktordan psiko teknik raporu alıp testi geçebilirsem karakoldan ehliyetimi alabileceğim söylendi.Başına böyle bi gelen var mı ? Hangi belgeler lazım ne yapmam lazım ?

1-)Psikoteknik raporunu nerden alabilirim kaç paraya patlar ?
    2-)Ceza puanını doldurmadığım halde ehliyetimi alma hakları var mı ?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 21 Haziran 2017; 4:8:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlkdefa doğru bir iş yapmışlar onuda uyduruk bir raporla batıracaklar. O ehliyetin kalıcı olarak alınması lazım

• Trafigi tehlikeye atmaktan 195 tl yazmalari lazimdi ehliyet alindigini bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

İlkdefa doğru bir iş yapmışlar onuda uyduruk bir raporla batıracaklar. O ehliyetin kalıcı olarak alınması lazım

Konunun başını okumadınız heralde yorumunuza ihtiyacım yok neyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WTF Viqqy -- 21 Haziran 2017; 4:20:25 >
  • konunun tamamini okudum; iyi olmus.

sanki herkesin ceza puanini doldurasiya kadar istedigini yapma ozgurlugu var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizin gibi apaçilerin nesillernin tükenmesi dileğiyle ,inşallah bir daha vermezler

• Sabah sabah güzel bişey okudum sayende sağol :) iyi olmuş inşallah sizin gibi yapan herkese aynı cezayı keserler

• İyi olmuş falan filan

kapatırsalar degil kapatırlarsa

sevindim acikcasi
  • Darısı diğerlerine. Hayırlı olsun

• 300 lira mı vermişler sadece ceza.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bir genelge çıktı artık puan dolmadan ehliyeti alıyorlar. Psikoteknik 150 lira, 50 lira da doktor raporu.

Psikotekniğe girerken geçme garantisi iste yoksa normal testten geçemeyebilirsin. Bir de raporu hemen vermezlerse 1 haftadan önce alınmaya bakılmalı.

• trafiği tehlikeye atmanın cezası hapis felan olmalı.illa birilerini ezmesimi lazımgerçi onada ceza vermezler

• oh oh cillop gibi haber olmuş sabah sabah umarim nesliniz tükenir kisa surede. YETMEZ AMA EVET

Ayrica senin yorumlara karişma hakkin yok. Isteyen istediğini ifade özgürlüğü cercevesinde yazabilir

• Apaçi Wasted, çok sevindim, nadir de olsa doğru şeyler yapıyorlar, inşallah senin gibiler ömür boyu men edilir trafiğe çıkmaktan

• Kesin ya Ankara bebesi yada şahin apaçisi iyi olmuş

• Devletin kaymak gibi yollarda 50 li veya 70 li hızlarda ceza keseceğine sizin gibi apaçilere ceza yazsınlar yeter.Hatta bir ömür de ehliyetlerinizi geri vermesinler mümkünse.
  • O siciline işledi artık ne yapsan nafile, ver yanı canım hafifle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harun taştan ve ünal turan gibi bu ülkede araba kullanılmasına kesinlikle izin verilmemesi gereken tayfanın ehliyetini kaptırması hadisesi. Eskiden trafiği tehlikeye atmadan yazıp geçerlerdi. Harun'un 3 şeritli yolda trafiği durdurup sıfır çizmesi, Ünal'ın E-5 benzeri bir yolda amaçsızca sağ sol veya zig zag her neyse onu yapmasından sonra bu tarz önlemler alındı ve bence az da yapılıyor.
  • İyi olmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Valla bence de gayet güzel olmuş. Keşke 2 yıl vermeseler ve tekrar trafikte bu süre içerisinde yakaladıklarında trafikten ömür boyu men etseler. Belki ders olur. Darısı trafikte araç kullanmayı bilmeyen diğerlerinin başına.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.