Şimdi Ara

Ehliyetimi alamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • B ehliyetim vardı üstüne A2 eklettim dosyam elime geçeli 15 günden fazla oldu fakat yeni randevu sistemine göre en erken 10 haziran'a tarih alabiliyorum 2 ay beklemek zorunda mıyım ehliyeti çıkarmak için nedir bu saçmalık şimdi motorla yakalansam ceza yermiyim ? Ne kadar saçma sapan bi sistemdir bu.

• Hocam istanbuldaydan Kocaeli tarafından randevu almaya bak

Ya da Yalova da olabilir. Avrupa yakasındaysan Silivri falan oralara bak hatta Tekirdağ mı vardı İstanbul'un yanında oraya da bak

Maalesef sistem böyle. Ben istanbulda yaşıyorum pasaport çıkartmak için Yalova'ya gittim mesela

Nüfus müdürlükleri zaten kalabalıktı bi de üstüne pasaportla ehliyeti de oraya verdiler şu an full çekiyor nüfus müdürlükleri
    vatandaş mağdur durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rena34 -- 2 Mayıs 2018; 1:39:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rena34

Hocam istanbuldaydan Kocaeli tarafından randevu almaya bak

Ya da Yalova da olabilir. Avrupa yakasındaysan Silivri falan oralara bak hatta Tekirdağ mı vardı İstanbul'un yanında oraya da bak

Maalesef sistem böyle. Ben istanbulda yaşıyorum pasaport çıkartmak için Yalova'ya gittim mesela

Nüfus müdürlükleri zaten kalabalıktı bi de üstüne pasaportla ehliyeti de oraya verdiler şu an full çekiyor nüfus müdürlükleri
    vatandaş mağdur durumda
    hocam İzmirdeyim fakat paramızla rezil oluyoruz o kadar para veriyoruz devlete çıkartma ücreti cart curt b de 700tl civarı verdim a2 yede 350-400 civarp bişey vereceğim sürücü kurs ücretleriyle birlikte 3 k yı buluyor ikisi onu geçtim çıkarması da ayrı dert kısır döngü cabası berbat sistemleri var bir türlü geliştiremediler insanları rezil ediyorlar

• Hocam yapacak bi şey yok

İzmir'in en uzak en ücra ilçelerine bak tercih edilmeyen ilçelere falan işte İzmir'i çok bilmem.

Çiğli Kemalpaşa falan uzak mesela oraları dene

Ya da ne bileyim Manisa Bornova'dan 20 dk diyorlar oraya bak

10 haziranı bekleme

• quote:

Orijinalden alıntı: Rena34

Hocam yapacak bi şey yok

İzmir'in en uzak en ücra ilçelerine bak tercih edilmeyen ilçelere falan işte İzmir'i çok bilmem.

Çiğli Kemalpaşa falan uzak mesela oraları dene

Ya da ne bileyim Manisa Bornova'dan 20 dk diyorlar oraya bak

10 haziranı bekleme
    menemen de randevu aldım en erken 10 haziran bi Manisa'ya falanda bakayım ehliyeti çıkarmak için düştüğümüz durumlara bakın devletin durumu cidden üzücü sınavları her şeyi tamamla bi bastırılması için uğraş dur kanser
  • Alma hocam. Reisin kurdurduğu sistemde bir hayır vardır. Alsan belki trafik kazası yapıcaktın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omisis046

Alma hocam. Reisin kurdurduğu sistemde bir hayır vardır. Alsan belki trafik kazası yapıcaktın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omisis046

Alma hocam. Reisin kurdurduğu sistemde bir hayır vardır. Alsan belki trafik kazası yapıcaktın.

• Hocam İstanbul'da haftasonu randevusuzları alıyorlar. Bu haftasonu erken gidip o şekilde aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red Smurf -- 2 Mayıs 2018; 16:0:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • torbalı-tire-menemen buralara bakabilirsin.hem ulaşımda kolay.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde öyleydi polis tanıdık oldugu icin hallettim sizede bunu öneririm

• Sabah erken saatten gidersen randevusuna gelmeyen olabiliyor, öyle olursa alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

torbalı-tire-menemen buralara bakabilirsin.hem ulaşımda kolay.
    menemene aldım hocam randevu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Sabah erken saatten gidersen randevusuna gelmeyen olabiliyor, öyle olursa alabilirsin.
    geçen denedim hocam gittim randevusuz almıyoruz randevuluları zor yetiştiriyoruz dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dav

Benimde öyleydi polis tanıdık oldugu icin hallettim sizede bunu öneririm
    artık ehliyetler emniyetten alınmıyor hocam bende B sınıfını emniyetten çıkardım fakat yeni kanunla nüfus müdürlüklerinden veriliyor polis bir tanıdık olunca da bir faydası olmuyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.