Şimdi Ara

Ehliyeti otomatik mi almaliyim manuel mi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Otomatige keyit oldum ama hala emin degilimyari otomatik araba kullanabilit miyim mesela bu ehliyetle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Keşke manuel vitesli ehliyet'e yazılsaydınız hocam, şimdi sadece otomatik vitesli araçları kullanabiliceksiniz. Ben de manuel almıştım aylar önce, yine de hayırlı olsun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben manuel vitesli ehliyete yazıldım fakat süreçle ilgili bilgilendirme almadım. Ağustosun başında eğitimler başlıyormuş. En iyi ihtimalle teorik + direksiyon sınavlarıyla kaç ayda alabileceğim ehliyeti? Bilgili olan hocamlar yazarsa çok sevinirim.
  • Ribas0 kullanıcısına yanıt
    şu anda almış olman lazım hocam, aldın mı
  • Tom Ellis kullanıcısına yanıt
    Hocam İstanbuldayım, elektronik sınav için epey sıra bekledik. 3 Eylül’de girdik, 98 aldık şimdi direksiyon derslerindeyiz. İyi gidiyor umarım L park, paralel park sorunsuz olur alırız.

Hayırlı olsun hocam, ben de İzmitteyim. 28'inde elektronik sınavım var, umarım geçebilirim

Umarım ikimiz de alırız hocam. Umarım anlayışlı öğretmenlere denk gelirsin. ÇOK SELAMLAR
    Hocam elektronik sınav balon 2010 gibi.

Umarım ehliyeti atmak nasip olur buraya kolay gelsin

umarım 2010 gibidir hocam.

size de tekrardan kolay gelsin
    Sınavdan kalmak daha zor

Dün 98'le geçtim

• MHEC kullanıcısına yanıt
    hiç çalıştın mı peki hocam

ben hem derslere gitmedim hem çalışmadım
    Çıkmış soru falan çözdüm hocam birkaç tane. Yks'ye girmiş adamız bundan mı korkacaz Çalışmasam da olurdu çokta özgüvenli girmemek lazım dedim.

Dersler zorunluydu bizde, müfettiş denetime geliyormuş diye.

• Evet hocam salak gibi gittik otomatige yazildik bazen beynimin varligindan suphe ediyorum

Of daha benim dersime bile 3 hafta var yaklasik direksiyon kanka cok beklerdin taa haziranda yazildim daha direksiyon dersine girmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-97D83CB43 -- 27 Eylül 2020; 4:39:11 >
    Kanka uygulamayı ac cikmis coz sorular hep ordan ezberle gitsin gecersin ama gecemeyen de var

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-97D83CB43

Evet hocam salak gibi gittik otomatige yazildik bazen beynimin varligindan suphe ediyorum
    Ne yapacaksın manuel ehliyeti taksici mi olacaksın şoförlük mü yapacaksın ? :)

Eğer ticari araç kullanmayacaksan manuel ehliyeti almanın anlamı yok.Zaten otomatik daha çok kullanılıyor artık, manuel devri bitti.

Bende normal eski tip ehliyet var ben on sene önce felan aldım, fakat manuel kullanmak hiçbir işime yaramıyor ticari araç kullanmıyorum sonuçta, işim şoförlük değil.

Fakat malesef sırf ozamanlar manuel kullanmak popüler ve çoğu araç manuel diye bende manuel araç almıştım, manuel kullanmayı bilmezsem çok şey kaybediceğimi sanıyordum o yüzden manuele yöneldim.

Fakat şimdi çok saçma düşündüğümü anlıyorum, keşke otomatik araç alsaydım diyorum.Boşuna yıllarca vitesle uğraşmışız.Manuel araba kullanabilmek ne işime yaradı ki bugüne kadar ? Hiç...

O yüzden dert etme şimdi ticari araçlar bile otomatiğe dönüyor artık.Tırlar otomatik, hafif ticariler otomatik, herşey otomatik.Bi taksiler kaldı manuel herhalde birde eski külüstür arabalar.Hiç canını sıkma niye öyle karamsar konuşuyorsun ya yapma öyle :)

• kankalar yarın sınava giriyorum

bir başarılarınızı alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tom Ellis -- 27 Eylül 2020; 23:20:33 >
    Başarılar hocam, gözünüz kapalı geçersiniz rahat olun

• War Rock W kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de oyle dusundum ama manuel alsaydim daha iyidi istedigimi kullanirdim ben kendimden tereddut ettim cunku sinavi hemen geceyim dedim nasilsa otomatik daha rahat daha konforlu duzde gidip sunla mi ugrascam bi de dedim habire debriyajla mi ugrascan gereksiz dedim oto aliyim dedim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.