Şimdi Ara

Ehliyet Sınavları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ehliyet sınavları ile ilgili sorunlarımızı bilgilerimizi bu başlık altında paylaşalım,tartışalım.

2008 yılı sınav takvimi

Sınav Tarihi
    Açıklanma Tarihi

23 Ağustos Cumartesi
    8 Eylül 2008 Pazartesi

25 Ekim Cumartesi
    10 Kasım 2008 Pazartesi

27 Aralık Cumartesi
    12 Ocak 2008 Pazartesi

Sınavların tümü belirtilen tarihlerde saat 11:00'da yapılmaktadır.

Arkadaşlar şimdi size sorum olacak.12 Eylül'de 18 yaşımı dolduracağım,sınavların hangisine girebilirim?

• 25 Ekim'deki sınava girebilirsin. Yaş olarak en az 18 yaşını doldurup, 19dan 1 gün alman gerekli.
  • 12 Eylül 1990 işte,dediğin gibi oluyor.Peki ehliyet kurslarına 18 dolmadan yazılabilir miyim?Ne kadar sürüyor bu kurslar?Derslere katılmak zorunlu mu?
  • derslere katılmak zorunlu değil 2 ay sürer kurs ben bir gün bile gitmedim formalite icabı o kadar para veriyorsun direksiyon dersine bile gitmedim 8 yaşımdan beri araba sürüyorum ben onlara öğreteyim
  • Bende kasım 2 doğumluyum 1990,27 Aralık'ta olan sınava gireceğim sanırım,bugün gidip konusucam kursa basvuru için 18 doldurmak gerekmıyor sanırım.
  • ben 27 temmuz 1990 lıyım ve 22 nisanda gittim kayıt oldum bişi diyende olmadı.yaşını doldurunca evraklarını getir dediler.ben 23 ağustosta giricem sınava.eylülde doğanlar ve 27 ağustos sınavında kalanlar 25 ekim sınavına girecekler.
  • bana daha 2 sene var
  • Ben 23 ağustostakine gircem bakalım bi kaza olmaz inşallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: cihan_baba_5249

ben 27 temmuz 1990 lıyım ve 22 nisanda gittim kayıt oldum bişi diyende olmadı.yaşını doldurunca evraklarını getir dediler.ben 23 ağustosta giricem sınava.eylülde doğanlar ve 27 ağustos sınavında kalanlar 25 ekim sınavına girecekler.

Normalde demişler...Temmuzdaki sınava almamışlar yaştan dolayı....
  • Sınava hazırlanan arkadaşlara faydalı olabilecek bir web sitesi: Ehliyet Sınavına Hazırlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neyno78 -- 7 Ağustos 2008; 17:45:47 >
  • Arkadaşlar tüm araçları kapsayan E sınıfı mıydı?Bundan almak için ne yapmak gerekiyor?
  • 23 ünde ben de girecem bakalım.Daa hiç çalışmadım bir kere motor dersine gittim sadece
  • Hangi okulda gireceğimiz belli olduhttp://www.meb.gov.tr/ buradan bakabilirsiniz.
  • ben kucukcekmecede gırıorum arkadaslar kucukcekmecede olan varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gobelin

12 Eylül 1990 işte,dediğin gibi oluyor.Peki ehliyet kurslarına 18 dolmadan yazılabilir miyim?Ne kadar sürüyor bu kurslar?Derslere katılmak zorunlu mu?

18 dolmadan kursa yazılamamıştım. bende zamanında 2 günle kaçırıp sonraki döneme kalmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi District7 -- 15 Ağustos 2008; 6:47:39 >
  • çıkan soruları ve ders notlarını en iyi veren site hangisi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.