Şimdi Ara

Ehliyet Sınav Cevapları [50/50] Tüm Sorular Burda - Bravo DH [SONUÇLAR AÇIKLANDI H.O] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
7
Favori
6.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar optik formda kitapçık türü yazıyor muyduk sadece isim imza attım sağ tarafa tükenmezle bir de kitapçığa tc isim soy isim?
  • Kitapçık türü zaten işaretliydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • frknn33 F kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler sınava son anda yetiştim onlara bakamadıydım. Sadece isim imza yaptım o kadar. Yalnız bu kitapçıklar isme göre gelmiyorsa nasıl işaretleniyor?
  • Kodlanan kitapçığa göre verdiler bizde

• frknn33 F kullanıcısına yanıt
    Anladım ben ona bakmamıştım teşekkürler.
  • Doğruyu işaretleyip sonradan sildiğim 2-3 soru var , eve gelince duvarları yumrukladım.

Neyse sağlık olsun.

Açıklanma tarihi 7 Temmuz diyorlar , doğru mudur?
  • mehmet2555 M kullanıcısına yanıt
    Ne zaman başvuru yaptın peki?
  • Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    Ne zaman başvuru yaptın peki.
  • http://www.meb.gov.tr/27062015-tarihli-motorlu-tasitlar-surucu-adaylari-sinavi-sorulari-ve-cevap-anahtari/duyuru/9073

Buyrun Sorular Yeni Müfredatı seçeceksiniz benim 8 yanlış ama vitesli araba kullanamıyorum
  • 2 tane yanlışım var o
    ikiside bildiğim sorulardı sadece yanlış okumuşum
  • ÖzTürk23 kullanıcısına yanıt
    1,5-2 ay önce

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıklanan sorular ve cevap anahtarına göre 2 yanlışım çıktı. Kamyon azami hız sorusu(azamiyi kelime olarak hep karıştırırım yine en az diye düşündüm, çok benziyorlar yahu :)) ve boğazın tıkanma, morarmalı bir soru vardı. Cevabı tam tıkanmaymış ben solunum tıkanması yapmıştım.

Direksiyon sınavını zaten ilk seferde geçebileceğimi sanmıyorum ama hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMoE

Açıklanan sorular ve cevap anahtarına göre 2 yanlışım çıktı. Kamyon azami hız sorusu(azamiyi kelime olarak hep karıştırırım yine en az diye düşündüm, çok benziyorlar yahu :)) ve boğazın tıkanma, morarmalı bir soru vardı. Cevabı tam tıkanmaymış ben solunum tıkanması yapmıştım.

Ilk seferde geçmeye bak 2.sefere 27 Agustosa koymuslar

• quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

quote:

Orijinalden alıntı: TMoE

Açıklanan sorular ve cevap anahtarına göre 2 yanlışım çıktı. Kamyon azami hız sorusu(azamiyi kelime olarak hep karıştırırım yine en az diye düşündüm, çok benziyorlar yahu :)) ve boğazın tıkanma, morarmalı bir soru vardı. Cevabı tam tıkanmaymış ben solunum tıkanması yapmıştım.

Ilk seferde geçmeye bak 2.sefere 27 Agustosa koymuslar

Bu kurstan önce elime direksiyon geçmişliği yoktu. Şu ana kadar da 4 direksiyon dersi aldım kaldı 8 ders. Şu an için pek mümkün gözükmüyor ama 8 derste öğreniriz inşallah.

Zaten şehir dışına çıkacağım sınavdan sonra, 27 ağustosa anca dönerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMoE -- 30 Haziran 2015; 3:58:20 >

• Meb'in yayınladığı cevaplara göre ilk yardımdan 6 yanlış ve trafikden 6 yanlış olmak üzere toplam 12 yanlışım var.Bu durumda geçmiş oluyorum di mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xaqok

Meb'in yayınladığı cevaplara göre ilk yardımdan 6 yanlış ve trafikden 6 yanlış olmak üzere toplam 12 yanlışım var.Bu durumda geçmiş oluyorum di mi ?

evet hocam 15 yanlış hakkınız var 76 ile geçiyosunuz tebrik ederim

bende geçtim umarım direksiyon sınavınıda hakkıyla geçer ve alırız artık 8 yıldır ehliyetsiz sürüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vril

quote:

Meb'in yayınladığı cevaplara göre ilk yardımdan 6 yanlış ve trafikden 6 yanlış olmak üzere toplam 12 yanlışım var.Bu durumda geçmiş oluyorum di mi ?

bende geçtim umarım direksiyon sınavınıda hakkıyla geçer ve alırız artık 8 yıldır ehliyetsiz sürüyorum

İnşallah alırız hocam.Benim de 2013 yılında yediğim ehliyetsiz araç kullanma cezam var alayımda rahatlıyayım artık

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖzTürk23

Beyler bu arada kursa ne kadar para verdiniz yaza bilir misiniz? Kazık bu son uygulama diye biraz pahalıya geldi bana!

dostum ankarada yaşıyosan sana 350 TL'ye bi kurs tavsiye edebilirim bende orda yazıldım kurstaki arkadaşta çok kafa bi adam saolsun ücreti geciktirmeme laf ta etmedi ne zaman eline para geçerse verirsin dedi saolsun
  • quote:

quote:

quote:

İnşallah alırız hocam.Benim de 2013 yılında yediğim ehliyetsiz araç kullanma cezam var alayımda rahatlıyayım artık

inşallah hocam alacağımızı düşünüyorum.Kimler kimler alıyo ehliyet

benim sivil polis aracıyla çarpışıp 5 polis arabası toplam 12 polis tarafından 4 taraftan etrafımın sarıldığı ve dayak yemişliğim var o aracın sivil olduğunu bilsem böyle yaparmıydım neyse artık direksiyonu geçeriz umarım benimde 5 yanlış var yazılı sınavdan korkuyodum açıkçası

• quote:

quote:

quote:

quote:

inşallah hocam alacağımızı düşünüyorum.Kimler kimler alıyo ehliyet

benim sivil polis aracıyla çarpışıp 5 polis arabası toplam 12 polis tarafından 4 taraftan etrafımın sarıldığı ve dayak yemişliğim var o aracın sivil olduğunu bilsem böyle yaparmıydım neyse artık direksiyonu geçeriz umarım benimde 5 yanlış var yazılı sınavdan korkuyodum açıkçası

Aynen hocam bende yazılı sınavdan korkuyordum valla.Hadi bakalım hayırlısı :)

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.