Şimdi Ara

Ehliyet kaç günde geldi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
81.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 8 Şubat Pazartesi günü başvurdum, haftaya gelir değil mi? Sizinki kaç günde geldi?

• Gelmedi... (26 ocak)
  • 28 Ocakta başvurdum hala ses seda yok. Verdikleri kağıdında süresi doldu ne olucak bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: domuzqribi

Gelmedi... (26 ocak)

quote:

Orijinalden alıntı: Espheni

28 Ocakta başvurdum hala ses seda yok. Verdikleri kağıdında süresi doldu ne olucak bakalım.

Şehirler nere arkadaşlar? Aramadınız mı?
  • İki hafta önce başvurdum, dün sms, bu gün de ehliyet geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yumak16

İki hafta önce başvurdum, dün sms, bu gün de ehliyet geldi.

Şehir Bursa mı hocam? Tam vaktinde gelmiş sizinki.
  • Benim Bursa hocam haftasonu olduğu için bişey yapamıyorum pazartesi ararım sms gelmezse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espheni -- 14 Şubat 2016; 13:46:39 >
  • Synyster Gates SGC kullanıcısına yanıt
    Memleket Bursa da, yaşadığim yer İstanbul. G.o.p. emniyetten aldım ben.

• 23 şubatta dosyayı verdim ehliyet bugün geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Rodipudi

23 şubatta dosyayı verdim ehliyet bugün geldi

direksiyon sinavini gectikten sonra ne yapiyoruz? internetten randevu alip belgelerimizi veriyoruz ve bize gecici olarak ehliyet yerine gecen belge veriyorlar sonra da eve gelmesini bekliyoruz degil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rena34

quote:

direksiyon sinavini gectikten sonra ne yapiyoruz? internetten randevu alip belgelerimizi veriyoruz ve bize gecici olarak ehliyet yerine gecen belge veriyorlar sonra da eve gelmesini bekliyoruz degil mi?

Direksiyon sınavını geçtikten sonra kursunuzdan dosyanızın çıkmasını bekliyorsunuz çıktıktan sonra randevu aldığınız yere gidip dosyaları verip geçici belgeyi alıyorsunuz gerçek belge evinize geliyor

• quote:

quote:

quote:

Direksiyon sınavını geçtikten sonra kursunuzdan dosyanızın çıkmasını bekliyorsunuz çıktıktan sonra randevu aldığınız yere gidip dosyaları verip geçici belgeyi alıyorsunuz gerçek belge evinize geliyor

Hocam direksiyon sinavini gecince cebimizden ne kadar para cikar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: akcanon

quote:

quote:

quote:

Hocam direksiyon sinavini gecince cebimizden ne kadar para cikar ?

Hocam sürücü belgesi harcı 402.90 sürücü belgesi değerli kağıt bedeli 108.50 bir de türk polis teşkilatı güçlendirme vakfına 20 tl verdim

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi embra -- 29 Şubat 2016; 16:55:59 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cimeria -- 6 Mart 2016; 14:54:40 >
  • Nisanlima aldik 4 martta emniyete gittik bugun geldi ehliyet.

• arkadaşlar bende 22 ağustosta eski ehliyetimi yenilemek için sultangazi emniyet müdürlülüğüne baş vurdum 25 ağustos perşembe günü yeni ehliyetim ptt tarafından teslim edildi toplam 3 iş gününde teslim ettiler sultangazi emniyetine teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inebolu7 -- 25 Ağustos 2016; 16:42:19 >
  • inebolu7 kullanıcısına yanıt
    Hakikaten cok hizli bir sekilde teslim ediliyor zamanında cokca magdur oldum diyenler vardi ama oyle degilmis. Hayirli olsun bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hubalahubhub -- 25 Ağustos 2016; 16:45:08 >
  • 1 haftadan önce gelse çok iyi olur hakkaten.
  • Hubalahubhub kullanıcısına yanıt
    teşekkürler arkadaşlar ehliyetini bekleyen arkadaşlara şunu söyleyebilirim 1 hafta içinde gelme ihtimali çok yüksek benimki 3 iş gününde geldi
  • Ehliyet yenileme için Kan grubunu belirtir belge veya yazılı beyan. istiyor. Şuanki ehliyetimde kan grubum yazıyor. Yinede belge çıkarmam gerekiyor mu ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.