Şimdi Ara

Ehliyet geri alma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ocak 1'de kaptırılan ehliyet haziran 1 gibi mi alınır yoksa temmuz mu 1 mi ? Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum. Ben haziran 1 diye biliyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

• tam 6 ay 1temmuz öğleden sonra gittiğinde teslim alabilirsin
  • Hocam emin misiniz ? Bazısı gün hesabı yapılmaz diyor. Kesin emin olmak istiyorum. Yok mu başka cevap verebilicek biri ?
  • 6 ay boyunca ehliyete el konması demek, 6 ay süresince ehliyetinizi alamazsınız demek. 1 haziran'da almaya kalkarsanız size 1 ay daha süre var diyecekler.

Ocak --- 1 Ay ---- Şubat --- 1 Ay --- Mart --- 1 Ay --- Nisan --- 1 Ay --- Mayıs --- 1 Ay --- Haziran --- 1 Ay --- Temmuz
  • Arkadaşlar tam olarak bilen yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Catharacta Skua

Arkadaşlar tam olarak bilen yok mu ?

açıklamışlar işte temmuz 1 diye. hala tam olarak bilen yok mu diyorsun, matematik terksin galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

quote:

açıklamışlar işte temmuz 1 diye. hala tam olarak bilen yok mu diyorsun, matematik terksin galiba.

Sen git konsol oyunu oyna güzel kardeşim. Gerçek hayatıda yaşayanlara bırak. Bu konuda 2 trafik polisi bile ters düştü. Biri gün hesabı yapılır dedi biri de ay önemlidir dedi. Neticesinde konuya vakıf değillerdi.
    Belli ki bilgin yok ama gereksiz yorumun var. Sen ilgilenme konuyla.
  • 1 Temmuz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

quote:

Sen git konsol oyunu oyna güzel kardeşim. Gerçek hayatıda yaşayanlara bırak. Bu konuda 2 trafik polisi bile ters düştü. Biri gün hesabı yapılır dedi biri de ay önemlidir dedi. Neticesinde konuya vakıf değillerdi.
    Belli ki bilgin yok ama gereksiz yorumun var. Sen ilgilenme konuyla.

seni konsol bölümüne de bekleriz, 50 yaşında konsol oynayan amcalar da var.

sana göre o da çocuk zaten.

HE.

• 6 ay tam dolacak 1 temmuz yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam emin misiniz ? Bazısı gün hesabı yapılmaz diyor. Kesin emin olmak istiyorum. Yok mu başka cevap verebilicek biri ?

Eminim başıma geldi çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu nasıl bir konudur böyle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.