Şimdi Ara

Egzozuna Tişört Tıkayınca Çalışmaz Hale Gelen TANK [RECEP TAYYİP ERDOĞAN]!.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Eğer egzosdan gaz çıkışını engellersen motor durur. Atletle bu iş olur mu bilmem olay yerinde bunu görmüş olanlar varsa anlatsın. Ben olsam atleti bir kazık etrafına sarıp tank rölantide beklerken egzosa geçirirdim.

Eline git bir tane fön al içine pamuk tıkamaya çalış bakalım.
  • Bir CHP'li kuyuya taş atmış 40 CHP'li çıkaramamış.

"Benim burdan anlamadığım hakikatten böyle bir şey mümkün mü? Tank uzmanı arkadaşları göreve çağırıyorum. Öte yandan eğer bu doğruysa, ki öyle OLMAMASINI ÜMİD EDİYORUM, bu tank bize herhangi bir harp durumunda ne kadar fayda sağlayabilir?"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: REV0

Atletle tank durdurulmasi sehir efsanesidir. Tipki catidan savas ucagina atlamaya calisan vatandas gibi. Veya ulubatli hasan gibi.

Aslinda da oyledir.

Atletle tank durduran vatandas, AKP'nin ulubatli hasanidir.
    15 temmuz yine akp'nin milli bayramidir.

70 tonluk tanki bir tane atletle durdurulacagini sanan varsa, ancak uzulurum. Gidip en yakin falezden kendini asagi atsin, bosuna oksijen yememis olur.

hocam neden türk tarihine saygınız yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreyParrot

quote:

Eğer egzosdan gaz çıkışını engellersen motor durur. Atletle bu iş olur mu bilmem olay yerinde bunu görmüş olanlar varsa anlatsın. Ben olsam atleti bir kazık etrafına sarıp tank rölantide beklerken egzosa geçirirdim.

Daha iyisini yaptım benzinli testereyi çalışırken egzozunu tıkadım ve sonuç tabi ki de durdu.

• sovyetler felan gerizekalıymış be dünyanın en iyi antitank roketlerini geliştirmek için boşuna bi taraflarını yırtmışlar donla bile durduruluyormuş tank, bu halka müstahak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GreyParrot

quote:

Daha iyisini yaptım benzinli testereyi çalışırken egzozunu tıkadım ve sonuç tabi ki de durdu.

Onu demiyorum çalışan föne orantılı miktarda güç uygularak pamukla test et pamuğu nasıl atacak diyorum, soba borusu gibi egzoz sürekli itici bir güç var elini yaklaştıramazsın bu fantazinin bir üst boyutu jetin arkasına tshirt tıkamaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreyParrot -- 16 Temmuz 2017; 12:36:41 >

• GreyParrot kullanıcısına yanıt
    Kardeşim rölantide çalışan bir aracın egzozundan 500 derece hava mı çıkıyor? Senin dediğinin olması için motor yüksek devirdeyken egzozu tıkamaya çalışman lazım.

Ayrıca bu benzinli testerenin egzozu yok gibi bir şey rölantide verdiği sıcaklık dizel arabanın sıcaklığından fazla çünkü egzoz gazını soğutacak kadar filtre elemanı yok.

Olmaz diye bir şey yok bunu demeye çalışıyorum o anki şartlarda fırsat bulup durdurmuşlardır tankı. Hareket halindeki bir tankı kimse durduramaz zaten.

• Leopardlar kimyasal nukleer saldirilara dayanikli ama yerli atlete degil.

• Bunu geçen sene bahsetmişlerdi millet daha yeni mi duymuş? Gerçi bahsedilen tank değil 300 hp lik zpt desek daha doğru olur.

Milletin tankın periskobuna siyah sprey boya sıkıp görüşünün engellendiğini ve bu şeklide devre dışı bıraktığını da ekleyeyim ayrıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pUnduli

Tarihte örneği var, rahmetli Luke Skywalker'da Death Star'a afederseniz pimaş borusuna bombe atıp patlatmıştı.

Rahmetli değil ki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.