Şimdi Ara

Egzozu öttüren sinir edici Tofaşçılar hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir de bunlar polis kontrol noktasında kumanda ile egzozu normal sesine döndürüyor yani polis de yemiyor

Aslında gizli bir kamera koyacaksın kendi evinin oraya gelen geçeni kaydedecek sonra kamera kayıtlarına bakıp ifrit edici tofaşçıların hepsini şikayet edeceksin harika sistem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Havalı falan mı göründüklerini zannediyorlar bilmiyorum ama çok fena küfür yiyorlar arkalarından hayatı boyunca ciddiye alınmamış ezik insanlar bunlar dikkat çekmek istiyorlar işte böyle saçma sapan oyunlarla.
  • kaçkere şikayet edilsede artık polisler birşey yapamıyor
    abd yok olmadığı sürece rahatlık yok
  • rusyada bizzat yaşadığım denk geldiğim olay

adam lüks son model mercedes ile kaydırıyo omon kontrol noktasına yakalanıyor bende ordan geçiyorum omonun yaptıgı aynen şu silahın dipçiğyle arabayı paramparça etmek sesini çıkartamadılar zaten omonun sualsiz öldürme yetkisi bile var
  • Vuddududuu vu vu vudddduuduududu vududuuuvddufudu arabadan ferraridekinden fazla ses çıkıyor ama gram ilerleme yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erselow

rusyada bizzat yaşadığım denk geldiğim olay

adam lüks son model mercedes ile kaydırıyo omon kontrol noktasına yakalanıyor bende ordan geçiyorum omonun yaptıgı aynen şu silahın dipçiğyle arabayı paramparça etmek sesini çıkartamadılar zaten omonun sualsiz öldürme yetkisi bile var

Maşallah hocam Türkiye'de olsa bir tane kalmaz bu beyinsizlerden ama halk istemeyebilir belki bu sefer çıt çıkarmamazlık etmeyebilir orası sıkıntı

• Bunların birde paramız buna yetiyor diye ağlayıp kendini acındıran fakir edebiyatçıları var.
  • Ben şahsen devletin bu konuya el atmasını istiyorum. Arabası olmak bir ihtiyaç değil bir lüks olmalı.Binecek olan adam toplu taşıma aracına binmeli, devlet de yatırımını bu yönde yapmalı.

Piyasadaki bütün çöp olan (Tofaş,Renault vs) araçların kaldıracaksın, trafikten men edeceksin. Hem devlet açısından hem ekonomik açıdan hem de çevresel açıdan en akılcı olan budur. Zaten vergi desen vergi kazanmıyor o araçlardan devlet, çevreye verdiği zararın haddi hesabı yok üstüne bir de aptal aptal modifiye edip 5 bin liralık arabasıyla milleti rahatsız ediyorlar.

Binmeyecek arkadaşım binmeyecek, şimdi vardır forumda doğanı olanlar, milleti rahatsız etmese bile bana karşı çıkacaklar. Güzel arkadaşım çevreye ve ekonomiye zarar veriyorsun. Km'de 70 krş belki daha fazla yakıyorsun bunun lami cimi olmaz, Koç ailesinin zamanında tüm Türkiye'yi düdüklediği bu tenekelerin kaldırılması taraftarıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDenier

Ben şahsen devletin bu konuya el atmasını istiyorum. Arabası olmak bir ihtiyaç değil bir lüks olmalı.Binecek olan adam toplu taşıma aracına binmeli, devlet de yatırımını bu yönde yapmalı.

Piyasadaki bütün çöp olan (Tofaş,Renault vs) araçların kaldıracaksın, trafikten men edeceksin. Hem devlet açısından hem ekonomik açıdan hem de çevresel açıdan en akılcı olan budur. Zaten vergi desen vergi kazanmıyor o araçlardan devlet, çevreye verdiği zararın haddi hesabı yok üstüne bir de aptal aptal modifiye edip 5 bin liralık arabasıyla milleti rahatsız ediyorlar.

Binmeyecek arkadaşım binmeyecek, şimdi vardır forumda doğanı olanlar, milleti rahatsız etmese bile bana karşı çıkacaklar. Güzel arkadaşım çevreye ve ekonomiye zarar veriyorsun. Km'de 70 krş belki daha fazla yakıyorsun bunun lami cimi olmaz, Koç ailesinin zamanında tüm Türkiye'yi düdüklediği bu tenekelerin kaldırılması taraftarıyım.

Tofaş 70 kr. Yakıyordan sonrasını okumadım LOL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• SafakGTR kullanıcısına yanıt
    Tüketilen yakıt/Yol oranı olarak bakma, o külüstürlere anlık tüketim ekranı koy sonra o "vudududu" lardan yap bakalım kaç göreceksin ekranda.
  • Allah tez zamanda hepsinin belasını versin. Amin.
  • cezamı öderim,isterse arabamı bağlasın,sonra tekrar takarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

Bunların birde paramız buna yetiyor diye ağlayıp kendini acındıran fakir edebiyatçıları var.

Paran buna yetebilir ama arabayı niye bağırtıyorsun cidden sinir edici @*!

• quote:

Ben şahsen devletin bu konuya el atmasını istiyorum. Arabası olmak bir ihtiyaç değil bir lüks olmalı.Binecek olan adam toplu taşıma aracına binmeli, devlet de yatırımını bu yönde yapmalı.

Kafaya bak

• kralorti70 K kullanıcısına yanıt
    Sen beni eleştirebilecek kapasiteye sahip birisi değilsin istediğini yaz.
  • TheDenier kullanıcısına yanıt
    toplu taşıma mecbur kalmayana kadar kullanılmıyacak birşey içeriye istiflenmiş insanlar yer sorunu fln araç almak daha mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nizam-ı Cihan

toplu taşıma mecbur kalmayana kadar kullanılmıyacak birşey içeriye istiflenmiş insanlar yer sorunu fln araç almak daha mantıklı

Dostum cümleni tam anlamayadım ama biraz daha düzgün açıklayıcı yazar mısın
  • quote:

Sen beni eleştirebilecek kapasiteye sahip birisi değilsin istediğini yaz.

Hahahahahaahhaha :D

• TheDenier kullanıcısına yanıt
    Dostum Toplu taşımayı tavsiye etmişsin görüşüne saygım ve itirazım var.Öncelikle toplu taşıma araçlarını mecbura kalmadıkça kullanmayı tercih etmiyorum/edilmemesi gerektiğini savunuyorum.Çünkü gerçekten toplu taşıma taşıtlarının içerisi ekseriyetle yoğun ve sıkışık konforlu bir ortam değil şahsi arabanın verdiği rahatlığı toplu taşıma çoğu kez vermiyor(İçerisi tıklım tıklım dolu iken ani fren yapan dolmuş şoförleri,havasızlık..) o yüzden şahsi araç almak daha mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nizam-ı Cihan

Dostum Toplu taşımayı tavsiye etmişsin görüşüne saygım ve itirazım var.Öncelikle toplu taşıma araçlarını mecbura kalmadıkça kullanmayı tercih etmiyorum/edilmemesi gerektiğini savunuyorum.Çünkü gerçekten toplu taşıma taşıtlarının içerisi ekseriyetle yoğun ve sıkışık konforlu bir ortam değil şahsi arabanın verdiği rahatlığı toplu taşıma çoğu kez vermiyor(İçerisi tıklım tıklım dolu iken ani fren yapan dolmuş şoförleri,havasızlık..) o yüzden şahsi araç almak daha mantıklı

Bak işte yazdığımız tam olarak okumamışsın, devletin de yatırımını bu yönde yapması gerektiğini zaten belirttim daha çok toplu sık seyahat aralıklı modern araçların getirilirse böyle bir derdin kalmaz.

Herkes senin gibi düşünüp ucuz pahalı kendine bir araba alınca konfor yaşayacağım diyorsun ama köprüyü 1.5 saatte geçiyorsun sorunun devam ediyor. + ben biraz işin çevreci ve toplum huzuru tarafından baktığım için eski model araçların kaldırılmasının ve insanları rahatsız eden gerek ses, gerek duman gerek koku her türlü modifiyeli mofiyesiz aracın sürücüsünün ehliyetinin belirli bir müddet elinden alınması ve aracının da değerinin para karşılığı verilip aracını da doğru geri dönüşüme yollanması taraftarıyım bunu anlatmak istedim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.