Şimdi Ara

egzotik canlı beslemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • egzotik canlı sahibi olmak yasal mı?mesela mısır yılanı,boa pitonu veya tarantula gibi canlıları beslerken karneletmemiz gerekiyor mu?hiçbir yerde net bir cevap yok,aramızda bilgisi olan üstadlar var mı?

• Onlar et yiyen hayvanlar biz kendimiz zor et yiyoruz birde onlara mi bakak
  • Evet yasal, bende tekir kedi var. Çok egzotik bir canlı.
  • Sen eve zürafa da sokarsın hocam sırf egzotik diye
  • iDoctor kullanıcısına yanıt
    bende de var ama çok tehlikeli korkayrım ondan
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigMuffin

Sen eve zürafa da sokarsın hocam sırf egzotik diye
    yok be hocam o kesin yasaktır😂
  • rootkeri kullanıcısına yanıt
    Büyük düşünmeyi ve büyük hayal kurmayı severim hocam sende beklentilerini yüksek tut
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigMuffin

Büyük düşünmeyi ve büyük hayal kurmayı severim hocam sende beklentilerini yüksek tut
    alırlarsa büyükten alsınlar diyorsun hocam sevdim düşünce tarzınızı😂
  • düşünsene abi gece 3te wcye kalkıyon dönüşte ne göresin cam kırılmış ve şu vatandaş ortamı terk etmiş gece karanlığında:

egzotik canlı beslemek
  • youtube da karınca ciftligim diye bir kanal var. Bir çok egzotik hayvan besliyor fikir alabilirsin.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 9 Ocak 2021; 10:45:52 >
  • Karşı cinsten insan besle, ondan daha exotic canlı olamaz
  • Biri seni şikayet etmediği sürece sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ama bunda boa yılanı var tarantula var saldırıyor bize vs. tarzı şikayet edilirsen büyük ihtimal gelip hayvanı alırlar,arkadaşın dediği gibi youtube'da kanallar var bir çok canlı besliyorlar ama o hayvanların bakımı o kadar kolay değil. Ev ortamında çok zor,belki örümcek kertenkele idare ederde yılan falan büyük sıkıntı. Kedi,köpek,kuş al bu sevdadan vazgeç Egzotik bi papağan alabilirsin illa egoztik istiyorsan,diğerlerini bulması da beslemesi de zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: panter20

düşünsene abi gece 3te wcye kalkıyon dönüşte ne göresin cam kırılmış ve şu vatandaş ortamı terk etmiş gece karanlığında:

egzotik canlı beslemek
    kesinlikle sıkıntı olmaz hocam.ısırıkları da iğne ucu kadar kanatıyor😂

• quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

youtube da karınca ciftligim diye bir kanal var. Bir çok egzotik hayvan besliyor fikir alabilirsin.
    hocam öğrendim yasal değilmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: KASAP1910

Biri seni şikayet etmediği sürece sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ama bunda boa yılanı var tarantula var saldırıyor bize vs. tarzı şikayet edilirsen büyük ihtimal gelip hayvanı alırlar,arkadaşın dediği gibi youtube'da kanallar var bir çok canlı besliyorlar ama o hayvanların bakımı o kadar kolay değil. Ev ortamında çok zor,belki örümcek kertenkele idare ederde yılan falan büyük sıkıntı. Kedi,köpek,kuş al bu sevdadan vazgeç Egzotik bi papağan alabilirsin illa egoztik istiyorsan,diğerlerini bulması da beslemesi de zor
    halihazırda yılan besliyorum bakımı benden daha kolay😂ama öğrendik dediğiniz gibi biri şikayet etmediği sürece sıkıntı yok,komşular artık evden uzak allaha yakın😂

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.