Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

egreat r6b + 10m altın kaplama hdmi + wd 1 gb hdd [İSTANBUL]

0
Cevap
0
Favori
126
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> egreat r6b + 10m altın kaplama hdmi + wd 1 gb hdd [İSTANBUL]
Giriş
      510 Mesaj
      Katılım Zamanı
      04 Temmuz 2010

Durum
      Forumda değil

29 Mayıs 2012 00:23:26 Konu Sahibi
      ihtiyaç fazlası çok az kullanılmış bu ikiliyi satıyorum, ürünleri bilen biliyor ama acıklayayım.
      wd 1 tb hdd 3`5 inc dir. 100 gb bile dolu degildir, film program arşivimle birlikte vereceğim 70 gb kadarlar.
      egreat r6b mükemmel cihazdır. açmadığı video yoktur, asla ısınmaz, çift usb girişi vardır. 1080p sorunsuz oynatır. kumandsı yavaştır, bilmeyenler için söyleyeyim. 10 mt hdmi ile birlikte vereceğim.
      ürünlerin hepsi ew den alınmıştır, garantilidir (tam ne kadar bilmiyorum)

hepsi kutulu faturalı verilecek (kablo hariç)

fiyat 200 tl, indirim yok. takas 2`5 hdd +/- para şeklinde olabilir.

pazarlık yoktur!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
      |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

Burda, Yaşayan En Güçlü Ve En Zeki Erkekleri Görüyorum.. Bu Potansiyeli Görüyorum.. Ve Hepsi Heba Oluyor.. Lanet Olsun, Bütün Bir Nesil Benzin Pompalıyor, Garsonluk Yapıyor Yada Beyaz Yakalı Köle Olmuş.. Reklamlar Yüzünden Araba Ve Kıyafet Peşindeler.. Nefret Ettiğimiz işlerde Çalışıp Gereksiz Şeyler Alıyoruz.. Bizle...r Tarihin Ortanca Çocuklarıyız.. Bir Amacımız Yada Yerimiz Yok.. Ne Büyük Savaşı Yaşadık... Ne de Büyük Buhranı.. Bizim Savaşımız Ruhani Bir Savaş.. En Büyük Buhranımız; Hayatlarımız.. Televizyonla Büyürken Milyoner Film Yıldızı Yada Rock Yıldızı Olucağımıza inandık.. Ama Olamayacağız.. Bunu Yavaş Yavaş Öğreniyoruz.. Ve O Yüzden Çok Çok Kızgınız..
Reklamlar
sohbet
SEO
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Ankara Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,062
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.