Şimdi Ara

Egreat R160S - R200S (3D Bluray ISO Player) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
10
Favori
55.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • baktımda yok gibi bizim modemde öyle yetenekler :)
  • Sancak Bilgisayar herşey hoş güzelde HDD YE kopya yapamıyorum lack space browser diye bişey cıkıyor yapamıyorum bir tülü yardım edin ltf...bide hdd 1 tb yer yok diyor anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramanx -- 18 Eylül 2012; 0:05:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drain

wifi bağlantıda ip değişmesi sorununa çözüm bulamadım, yok mu buna bir çözüm ?

Wifi adaptörü hazır olduğu için bu modeli düşünüyordum ama sizin anlattığınız Bu durum ne dezavantaj oluşturuyor?
  • torrent indirmek için kullanılan arayüze bağlanamıyorum yeni ip yi öğrenmem gerekiyor, yine ağdan film dosyaları veya altyazı transfer etmek istediğimde ip yi bilmediğim için vakit kaybı yaşıyorum, cihazın network menusune girip yeni ip yi öğrenmem gerekiyor.
  • quote:

torrent indirmek için kullanılan arayüze bağlanamıyorum yeni ip yi öğrenmem gerekiyor, yine ağdan film dosyaları veya altyazı transfer etmek istediğimde ip yi bilmediğim için vakit kaybı yaşıyorum, cihazın network menusune girip yeni ip yi öğrenmem gerekiyor.

Cihazın hostname bölümüne verdiğin ismi kullanarakda bağlanabilirsin. Mesela ben egreat yaptım.
    http://egreat:9091/transmission/web/ yaparak cihazın ip'si değişse bile sürekli bu şekilde ulaşabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: benign2004

quote:

torrent indirmek için kullanılan arayüze bağlanamıyorum yeni ip yi öğrenmem gerekiyor, yine ağdan film dosyaları veya altyazı transfer etmek istediğimde ip yi bilmediğim için vakit kaybı yaşıyorum, cihazın network menusune girip yeni ip yi öğrenmem gerekiyor.

Cihazın hostname bölümüne verdiğin ismi kullanarakda bağlanabilirsin. Mesela ben egreat yaptım.
    http://egreat:9091/transmission/web/ yaparak cihazın ip'si değişse bile sürekli bu şekilde ulaşabilirsin

Çok teşekkür ederim artık sorunsuz kullanabiliyorum

• Bu Sancak Bilgisayarın nasıl update yapılır videosunu izledim.R6s de HDDALL diye yerde Hd 72 kanal var.Ben R160S de bu kanlları bulamıyom nasıl bi ayar yapmam lazım?
  • CS modlu yazılım kullanıyorsan sende de çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arakadaşlar benimde birkaç sorum var ilki filmlerde altyazılar hep yabancı karakterle başlıyor her seferinde subtitle ayarlarından değiştirmem gerekiyor ayarların içindeki altyazı dilinde türkçe seçeneği yok 2. ve daha önemli sorunum transmission ile ilgili torrentler inmeye başladıktan kısa bir süre sonra unable file to resume file.... diye bir uyarı alıyorum cihazı satınalmamdaki en önemli şey olan torrenti kullanamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocen76

CS modlu yazılım kullanıyorsan sende de çıkar.

CS modlu değil Auron V6 yüklü şuan.Onda yok mu?
  • Sancak Bilgisayar herşey hoş güzelde HDD YE kopya yapamıyorum lack space browser diye bişey cıkıyor yapamıyorum bir tülü yardım edin ltf...bide hdd 1 tb yer yok diyor anlamadım
  • usb girişleri ön panelde de olsaymış iyi olurmuş...
  • Merhaba,
    Maalesef bu üründe dts hd ve truehd ses formatlı filmlerde önce görüntüde yavaşlama ve arkasından ses formatının stereo ya geçerek tamamen kaybolduğu bir sorun yaşıyorum.Bazı filmlerde bu sorun az süre içerisinde oluyor ama genelde çok büyük bir sıkıntı yaşıyorum.Ses ayarlarım raw olarak seçili, ayrıca ses ayarlarında tüm kombinasyonları denememe rağmen bu sorunu gideremedim.Bu sorunu yaşayan başka bir örnek kullanıcıda var.Zaten ses ayarlarında pek bir seçenekte yok.Bu sorunu yaşayan ve çözümünu bilen kullanıcılar varsa yardımlarınızı rica ediyorum, kolay gelsin..
  • ercument76 bu cihazda böyle bir sorun yok.
    Amphi niz var mı ? var ise nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar ben yeni üye oldum samsung 46 ekran led 3d tv aldım aktive shutter gözlük var filmleri bluray oynatıcı olmadan izleyebilirmiyim pcyi hdmi ile tv'ye baglıyorum 20 gb boyutunda avatar half sbs indirdim power dvd 12 bs player gom ile denedim ama 3d efektler vermior kumandadan 3d tuş sbsyi seçiorm görüntü geliyor ama ekranın dışına çıkan bişeyler yok tivibu var orda labirent diye 3d film var onu çok iyi efekterle izleyebiliyorum başka media playerla bu işi çözebilirmiyim streoscopic diyorlar aktif gözlük destekliyormu cevabınızı, yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
  • Merhaba,
    İlginize teşekkürler zaten ürünüde sizden almıştım.Amfim pioneer vsx-919 ayrıca aynı filmleri popcorn ile denediğimizde böyle bir sorunla karşılaşmıyoruz.Bütün denemeleri yapmamıza rağmen bu formattaki filmlerde ses sorunu mevcut.Ayrıca aynı şekilde harmon kardon amfide de aynı sorun var.Yani pioneer a özgü bieşey olma ihtimalide bulunmuyor.Daha önceki yazımda belirttiğim gibi zaten fazlada seçenek yok.Sesi olduğu gibi geçiriyorum RW ile surround sound sekmesinide HD audio yapıyorum.Hatta olabilecek tüm kombinasyonlarınıda denedim fakat maalesef olumsuz.
  • Merhabalar,

Egreat r160s ile, harman/kordon BDS-770 sistem ve LG w650s 3D TV ile kulanmaktayım. Ercument76'nın belirtiği sorunlar bende de mevcut. Cihaz tüm İSO 3D ve 2D Blu-Ray Filimleri mükemmle oynatıyor. Görüntü işleme mükemel. Fakat iki sorun var.

Birincisi Bluaray-İso 3D orjinal boyutta filimlerde harici srt altyazı dosyalarını kullnadığınızda görüntünün ve sesin üst sevyede olduğu sahnelerde altyazıyı ilave etmeye calıştığında duraklamalar, takılmalar oluyor.

İkinci sorun, DTS-HD, DTS TrueHd, seslerde ses ayarlarını HDMI için RAW ve Surround Sound ayarını HD audio seciliyken r160s de film oynarken info tuşuna basıldığında sesin DTS HD olduğunu görüyor. Fakat denediğim Harman/Kordon BDS 770, LG HB906SB 3D ev sineme sistemi ve Pioner vsx-921 amfimde tanımlanamayan ses dosyası olarak hata veriyor, ekranda görüntüler takılmaya sonrasında da görüntü akıcı şekilde devam ediyor fakat ses hiç cıkmıyor. Surround Sound ayarını 5.1 kanal olarak ayarladığınızda sesi DTS olarak ceviriyor ve anfiler sesi DTS olarak aldığnı ekranlarında gösteriyor ve ses geliyor. Yani, sesi DTS HD den DTS e cevirip verebiliyor. Bazı DTS TrueHD seslsri hiç algilayamıyor neyaparsanız yapın sesi anfiler veremiyor.

DTS-HD, TrueHd filimlerin aynılarını Philips 9704 2D TV, Popchorn Hour c-200 Media Player ve yukarıda gecen anfilerin hepsi ile denedğimde hic bir sorun olmuyor. Bir arkadaşımın Egreat r200s oynatıcısı ile denediğimde yukarıda yazılı sorunların aynısı mevcut.

Türkiye yetkili satıcısı olan arkadasların Egreat firması ile temesa gecerek sorunu yazılım güncelemesiyle halletirebileceklerini düşünüyorm.

• EGREAT R160S PRO

AURON NATİONAL PACK 2.5.6.0 V6.0 FİNAL YAZILIM (.AC3 SES UZANTI DESTEĞİ)

ULTRA PACK 2.6.4.0 V7.0 YAZILIM (.AC3 VE .ADATS SES UZANTI DESTEĞİ)

YAZILIMLARI ÇIKMIŞTIR!

http://forum.donanimhaber.com/m_63588049/mpage_1/f_/key_//tm.htm#63588049
  • quote:

Orijinalden alıntı: benign2004

@Sancak Bilgisayar
    Geçen pazar günü Sanalpazar üzerinden sipariş verdiğim R160SPRO Mng kargoyla yaptığım mücadele sonrası ancak bugün akşamüstü teslim alabildim. O da kavga dövüş oldu diyebilirim. Ben bu kadar vurdumduymaz , umursamaz bir kargo şirketi görmedim. Bu dediklerim callcenterları içinde geçerli. Ürün pazartesi sizin tarafınızdan yollanıyor salı günü şubeye varıyor ve 1.5 gün şubeden teslimat adresine getirtebilmek için çaba sarfettim. İşin ilgin. yanı şubeyle teslimat adresi arasındaki mesafe 1 kilometreden belki çok az fazla ya da eksik. Daha fazla gecikme olmasın diye ürüne onay verdim fakat ürünün displayinin 2. satırında sanırım bir problem var. Bu konuda yardımcı olabilirmisin? Resimlerden durumu kontrol edebilirsin.

bu problem giderildi sadece 2.5.6.0 yazılımında düzeltilmiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ercument76

Merhaba,
    İlginize teşekkürler zaten ürünüde sizden almıştım.Amfim pioneer vsx-919 ayrıca aynı filmleri popcorn ile denediğimizde böyle bir sorunla karşılaşmıyoruz.Bütün denemeleri yapmamıza rağmen bu formattaki filmlerde ses sorunu mevcut.Ayrıca aynı şekilde harmon kardon amfide de aynı sorun var.Yani pioneer a özgü bieşey olma ihtimalide bulunmuyor.Daha önceki yazımda belirttiğim gibi zaten fazlada seçenek yok.Sesi olduğu gibi geçiriyorum RW ile surround sound sekmesinide HD audio yapıyorum.Hatta olabilecek tüm kombinasyonlarınıda denedim fakat maalesef olumsuz.

quote:

Orijinalden alıntı: aaslan65

Merhabalar,

Egreat r160s ile, harman/kordon BDS-770 sistem ve LG w650s 3D TV ile kulanmaktayım. Ercument76'nın belirtiği sorunlar bende de mevcut. Cihaz tüm İSO 3D ve 2D Blu-Ray Filimleri mükemmle oynatıyor. Görüntü işleme mükemel. Fakat iki sorun var.

Birincisi Bluaray-İso 3D orjinal boyutta filimlerde harici srt altyazı dosyalarını kullnadığınızda görüntünün ve sesin üst sevyede olduğu sahnelerde altyazıyı ilave etmeye calıştığında duraklamalar, takılmalar oluyor.

İkinci sorun, DTS-HD, DTS TrueHd, seslerde ses ayarlarını HDMI için RAW ve Surround Sound ayarını HD audio seciliyken r160s de film oynarken info tuşuna basıldığında sesin DTS HD olduğunu görüyor. Fakat denediğim Harman/Kordon BDS 770, LG HB906SB 3D ev sineme sistemi ve Pioner vsx-921 amfimde tanımlanamayan ses dosyası olarak hata veriyor, ekranda görüntüler takılmaya sonrasında da görüntü akıcı şekilde devam ediyor fakat ses hiç cıkmıyor. Surround Sound ayarını 5.1 kanal olarak ayarladığınızda sesi DTS olarak ceviriyor ve anfiler sesi DTS olarak aldığnı ekranlarında gösteriyor ve ses geliyor. Yani, sesi DTS HD den DTS e cevirip verebiliyor. Bazı DTS TrueHD seslsri hiç algilayamıyor neyaparsanız yapın sesi anfiler veremiyor.

DTS-HD, TrueHd filimlerin aynılarını Philips 9704 2D TV, Popchorn Hour c-200 Media Player ve yukarıda gecen anfilerin hepsi ile denedğimde hic bir sorun olmuyor. Bir arkadaşımın Egreat r200s oynatıcısı ile denediğimde yukarıda yazılı sorunların aynısı mevcut.

Türkiye yetkili satıcısı olan arkadasların Egreat firması ile temesa gecerek sorunu yazılım güncelemesiyle halletirebileceklerini düşünüyorm.

miralayın modlu yazılımlarında da aynı sorunu mu yaşıyorsunuz?

bu dts hd ma sorunu sıkmaya başladı bu aletler veremiyor mu arkadaş dts hd ma ses?

nedir bunun doğrusu?

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.