Şimdi Ara

Egpu Hakkında Yardım !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Harici ekran kartı konusu hakkında uzun uzun yazılan konuyu takip ettim hemen hemen her mesajı okudum aranıza yeni katıldım zaten bütün günüm okumakla geçti ne mutlu bana. Neden oraya yazmadım bende bilemiyorum telefondan giriyorum ondan kaynaklı olabilir konu açmak zorunda kaldım gerekirse konum silinebilir.

Öncelikle Packard Bell EasyNote TV44HC model bir laptop sahibiyim.
    i5 3230 işlemci
    8gb ram
    710m ve intel 4000hd
    240gb ssd
    özellikler bu şekilde.

Anlaşılacağı üzere çoğu oyun oynanmıyor. Çoğu arkadaşımızın yaptığı gibi harici bir ekran kartı alıp modlamak istiyorum. 300w eski tip bir güç kaynagım mevcut aparatta bir şekilde temin edilebiliyor ama asıl sorun şu hangi ekran kartını almam daha doğru olur. Harici bir 144hz monitörüm var.Kafamda 2 adet ekran kartı var biri rx580 4gb diğeri 1050ti ikinci el 580 8gb bile düşünebilirim malum şuan baya uygun rakamlara garantili ürünler satılmakta. sizce amd tabanlı bir ekran kartımı almalıyım yoksa nvidea tabanlı mı ? nvidea ekran kartlarını bugüne kadar daha önceki pc'lerim de kullandığım için denetim kısmı felan daha kullanılabilir geliyor buna karşı amd nasıl bir sistem kullanıyor bilemiyorum. Harici bir sistem için sizce hangisi daha uygun olacaktır, dar boğaz yaşar mıyım. Veya başka bir önerisi olan varsa önerilere açığım. bütçem 1500 Artıları eksileri ile yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.