Şimdi Ara

Eğitimli personal trainer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
71
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kadiköyde (Bostancı Göztepe arası) ya da Ataşehirde, bu işin eğitimini almış (üniversitede, bu konuda eğitim görmüş) bir personal trainer tavsiyeniz var mi? Ücreti önemli değil. Sadece işine hakim olsun, bazı kısıtlamalar dahilinde (mesela kaldirilan ağırlıklar 20 kiloyu geçmemeli gibi) çalişabilecek olsun.

Malesef gördüğüm personal trainerların büyük bir kısmı bu işin teorisini bilmiyor. Yarardan çok zararı olabilir. Amerika’da bu işi yapanların nerdeyse hepsi 4 sene, universltede bunun egitimini almisti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam Türkiye'de maalesef kişisel eğitim veren çok az adam var. Ülkemizde hala kabul görmüş bir spor olarak görülmüyor. Gym giden insanlar ile dalga geçiliyor filan...

• sanjii kullanıcısına yanıt

haklisiniz, her spor salonunda aslında özel ders veren kişiler var ama çoğu gerçek eğitimini almamış bu alanın. Geneli,

1-2 sertifika almışlar sadece ve kişisel eğitmen olarak çalışıyorlar. Onlara güvenemiyorum cok. Bana, benim 3-4 saat okuyup öğrenebileceğimden daha cok faydası olamayacak adamlarla çalışmak istemiyorum doğal olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.