Şimdi Ara

Egitim Danismanligi Sacmaligi(Herkes tecrübelerini paylaşsın) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • DAnışman şirketlerinden uzak dur toplanıp Danışmanlara ve okuluna ,dava açcak bir arkadaş grubu olarak söylüyyorum.
    Tek dertleri sizin paranız olan şeref yoksunu ve bütün dekanların, öğretmenlerin,sekreterlerın gö*tünü kaldırmış olan bu insanlardan danışmanlardan uzak durun.

kendi hakkınız olan bişeyi bile bu

çoğu kişi hazırlık bilemedin 1.sınıfta geri dönmek zorunda kalmaktadırlar. danışmanlarda arkanda el sallar dönerken

bu danışmalık şirketleri kendilerine hayrı olan insanlar olsalardı türkıyeden eğitim mezun olan insanlar olurlardı ,Dersanelerde çalışan rehber hocalar gibi insanlar olurlardı , ve sizin iyiliğinizi düşünürlerdi.

Daha Türkçeyi konuşamayan Tek dertleri sizin paranız olan şeref yoksunu ve bütün dekanların, öğretmenlerin,sekreterlerın gö*tünü kaldırmış olan bu insanlardan uzak durun.

kendi hakkınız olan bişeyi bile bu abd avrupa hariç ulkelerde yalvar yakar ,rica iminnet alırsın hakkını anca , oda belkiiii.

burdaki öğrenciler harcadıkları parayla iş kurarlardı çoğu kişi hazırlık bilemedin 1.sınıfta geri dönmek zorunda kalmaktadırlar. danışmanlarda arkanda el sallar dönerken

Azerbaycan
    Beyaz Rusya
    Ermenistan
    Estonya
    Letonya
    Litvanya
    Gürcistan
    Kazakistan
    Kırgızistan
    Moldova
    Özbekistan
    Rusya
    Tacikistan
    Türkmenistan
    Ukrayna

Bunların hepisinden uzak durun biz yandık siz yanmayın

• ARKADAŞLAR LÜTFEN YÜKSEK MİKTARDA PARALARINIZI KAPTIRMAYIN ACENTALARA... BEN KİEVDE YAŞIYORUM 3 YILDIR. VE 100 E YAKIN ÖĞRENCİ KAYIT YAPTIM BURDA... ÜNİVERSİTE FİYATLARI 1200 DOLAR İLE 3 BİN DOLAR ARASI DEĞİŞMEKTEDİR.. ÇOK UYGUN ŞARTLARDA ÜNİVERSİTE OKUYABİLİRSİNİZ.. ACENTALARA DANIŞMANLIK HİZMETİ LÜTFEN 2 3 4 BİN DOLAR PARA KAPTIRMAYINIZ..

KİEVDE OKUMAK İSTİYEN ARKADAŞLAR.. BANA WHATSAPP ÜZERİNDEN ULAŞSSIN LÜTFEN BİLGİ ALSINLAR.. ÇOK MAKUL RAKAMLARA İŞİNİZİ SON DERECE TİTİZLİKLE ÇÖZÜCEĞİME EMİN OLABİLİRSİNİZ...

İRTİBATA GEÇİN ARKADAŞLAR
    WHATSAPP: +380733207892
    İNSTGRAM: alikose.53

NOT: DOLANDIRICILARA VE YÜKSEK RAKAM VEREN ACENTALARA GİTMEYİN ARKADAŞLAR YAZIK GÜNAH VERDİĞİNİZ O PARALARA... BENİMLE İRTİBATA GEÇİN MEVZUYU ANLIYACAKSINIZ.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.