Şimdi Ara

Eğer mx ekran kartı bulunan bir ultrabook alirsam ortalama oyunları oynayabilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir laptop ariyorum.Daha çok ders,film ve biraz da oyun oynamak istiyorum.İşin içine oyun girince yuksek seviyeli bir ekran kartı gerekiyor,bu da oyun bilgisayari oluyor.Oyun bilgisayari da hem ağir hem şarji pek uzun sure gidemiyor.Kararsiz kaldim açikcasiYardımcı olabilir misiniz???

• mx 350 ekran kartlı bir laptop alırsan ortalama oyunları oynarsın gtx1050 ye yakın performans veriyor. Ortalama derken csgo lol falan oynar RDR 2 yi oynatmasını beklememek gerek

• mx350 ve mx450 yetebilir düşük ayarlarda.

Hem oyun performansı iyi olsun hem mobilitesi yüksek olsun dersen Asus'un geçenlerde tanıttığı bir cihazı mevcut. Türkiye'ye gelince onu alabilirsin.

Asus ROG Flow X13

• Mx130 yeterli olurmu? Düşük kalırmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AsosyalBilgisayar kullanıcısına yanıt

Düşük kalır.

• AsosyalBilgisayar kullanıcısına yanıt

Bende MX150 var. Yalnız bendeki sıkıntı RAM'den kaynaklı... 4 GB RAM oyuna yetmiyor. Ama genel itibariyle söylemek gerekirse, MX150 ile Forza Horizon 4'ü düşük ayarlarda oynayabiliriz. AOE II DE'yi ultra ayarlarda, AOE III DE'yi orta ayarlarda tatminkar (40 fps gibi) oynayabildim.

Şimdi sadece hatrımdan konuşmaktansa burada bir video bırakıyorum:

Bulabilirseniz MX350-MX450'yi alın. MX110 kötü, yani 930MX gibi daha eski ekran kartı gücünde. MX130 da onun civarı. MX150'nin 2 türü var, 10W ve 25W türü. 25W sürümü daha güçlü (ona sahibim). Diğer ekran kartlarında da böyle varyasyonlar görebilirsiniz, alırken aman dikkat.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.