Şimdi Ara

İHTİYACI OLANLARA ÜCRETSİZ KİTAP VERİYORUM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Teşekkürler . %50 girdiğim zaman belki okula ekstra daha bir indirim yapabilir ilk 10bin içinde olursam öyle bişe olduğunu duymuştum örn

%50 yazana ilk 10bin içindeyse ekstra %25 daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CD4F36DB -- 21 Haziran 2022; 18:8:24 >
  • knk o geçen sene maalesef kaldırıldı

• o kalktı diye biliyorum. siz yine de araştırın

• Eyeless-1 kullanıcısına yanıt

Hocam ben kargo işlerinden anlamıyorum. elimdeki boş kitapların bazılarını vermek istiyorum ihtiyacı olanlara. Şehir içi birilerine ulaştırmak kalıyor geriye ama adresi de pek belli etmek istemiyorum kaldım arada.

Letgoya koy dedi arkadaş ama bana delisi denk gelir bıçağı takar diye ürkmüyorum d3ğil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rasyonel glikoz kullanıcısına yanıt

çok kolay ptt ye gidiyosun kargolatmak istediğin adresi veriyorsun karşı ödemeli veya kendin ödeyeceksen ödüyosun bu kadar

eğer böyle bir niyetin varsa benim gibi sende post aç iyilik bulaşıcıdır

• Hocam benim durumu iyi olmayan alt dönem birkaç tanıdığım var dün biri rica etti benden kullanmadığın varsa verir misin diye. Önceliğim onlar ama illa kitap artacaktır. Dediğiniz gibi kolaysa yaparım. Henüz kitapları ayıklamadım bile vicdan azabından. Babamlar görse içi acır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bravo adamsın.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Öne çıksın ya bu başlık

Hayırlı olsun hocam netleriniz çok güzel

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • teşekkürler

• up

• hocam kargo şirketlerinin neredeyse tamamı sadece telefon verseniz bile adresinizi çıkartıyor. o şirketten size bir kargo gelmiş olması yeter. sonrasında sizin göndereceğiniz her kargoda gönderen kısmında bilgileriniz olacak

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • egehan531 kullanıcısına yanıt

şuan telefon numaram yok derim yada sallarım neyse o zaman çözümüne bakarım sıkıntı değil

• uup

• up

• UP

• up

• up

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • UP

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.