Şimdi Ara

Egemek premıum servis rezaleti (iphone x)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İphone x kullanıyorum daha önce telefonum dokunmatik sorunu nedeni ile garantiye vermiştim (genpa servis) değişim cihazı geldi. Fakat gelen cihazda da aynı sorunlar devam ediyordu. Bi arkadaşın önerisi olarak egemek e gitmeye karar verdim sözde apple premıum servis diye geçiyor. Cihazı cuma günü verdim 1 hafta sonra cihazda sorun yok gelip alabilirsiniz dediler bende daha önce defalarca sıfırladığımı sorunun devam edecek olduğunu söyledim apple kıdemlı danışman ile görüşme yaptık tekrardan incelemeye alacaklarını bu sefer manuel test de yapacaklarını söyledi. 5 gün daha bekledik sorun yine bulunamamış telefonu aldım sorunların devam edecek olduğunu öngördüm direk biraz öte de genpa servisine verdim cihazı dün verdim bugün dokunmatik panel de sorun olduğunu genel merkeze gönderilecek diye not düşmüşler. Egemek nasıl oluyor da 2 haftadır sorunu bulamıyor genpa nasıl oluyor da 24 saat den az bi süre de işleme alıp sorunu buluyor, ilginç. Bundan sonra egemek in önünden bile geçmem buraya yazma gereği duydum bu servisler İzmir de ki servislerdir diğer illerde belki daha iyilerdir bilemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam egemek izmirdeki en kötü servistir. 4 yıl önce ip6 bozulunca apple ı aradım egemek çok önermem puanı düşük başarıya verin dedi. O gün bu gündür hep başarıya veriririm bir sorun dahi yaşamadım. Genpa falan hikaye direk başarıya verin. Egemek sorun bulmamak, işi uzatmak zarar etmemek için elinden geleni ardına koymuyor.

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt

Doğru söylüyorsunuz hocam. Daha önce airpods u vermiştim sorun bulunamadı denmişti bu sefer tekrar başarıya ya da genpa ya verebilirim. Sadece apple a baktıkları için egemek daha kapsamlıdır dedik ama yanılmışık

• Btuhan35 kullanıcısına yanıt

Yok yok zaten bankoda çalışanlarda çok kasıntı sinir oluyorum oraya. apple nasıl yetki vermiş hayret. Başarı 2 günde cihaz değişimi yaptı bunlar en az 7 gün diyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.