Şimdi Ara

EGEANIN NCAPTA KOLTUĞU MU KIRILDI? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Züğürt tesellisi olmuş EGEANIN NCAPTA KOLTUĞU MU KIRILDI? 

Ben egeayı gayet eleştirdim bu konu gundeme geldigi vakit.

Hayatta tek başarısı polo alabilmek olan sen ise fütursuzca her vw rezaletini savunursun EGEANIN NCAPTA KOLTUĞU MU KIRILDI? 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

Daha önce tam kafa kafaya B6 passat - linea kazası vardı

Linea nın sürücü kapısı açılıyordu passatın açılmıyordu

Videosu dahi sildirildiği için artık göremiyoruz keşke arşivleseydik

Ben fiatın çarpışmada kötü olduğunu düşünmüyorum

Ayrıca abd small over lap testinde ,vw ye uyarı gönderilmişti test sürücü tarafından yapıldığından sadece o tarafa güçlendirme uyguladığı yolcu tarafına da uygulamak zorunda olduğuna dair  

Videoyu her yerden kaldırttılar, tek aşağıdaki foto kaldı elimizde. Zaten dikkat ederseniz 0 (sıfır) yıldız alan punto olsun, 3/4* alan Egea/Tipo olsun baktığınız zaman 5* alan araçlar kadar dağılıyor kaporta. A Sütunları bile hasar almıyor ama kuvvetle muhtemel kullanılan GM Small platformun bir sonucu olarak yolcuları yeterince koruyamadığından puan kaybediyor. Aynı platformu kullanan corsa da hatırladığım kadarıyla hep 4* da kalıyordu. Sorun bence şasinin ya da kullanılan malzemenin mukavemetinden ziyade platformun tasarımındaki eksik/hata lardan kaynaklanıyor.

EGEANIN NCAPTA KOLTUĞU MU KIRILDI?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 15 Ocak 2021; 10:7:35 >

• 5 yılda 230 bin satış rakamına ulaşarak tüm düşmanlarının sesini teker teker kesiyor araç.

• lojistisyen kullanıcısına yanıt

hayattaki tek başarım polo almak ??

insanlar hakkında en ufak bilgi sahibi olmadan bunu yazmak, yazabilmek acizliğin daniskasıdır..

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

Teşekkürler evet bu resimdi, yandan olan olsa passatın durumu içler acısı bu açıdan kapı tarafı görülmüyor ,diğer yanda linea nın sürücü kapısı açılıyordu

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.