Şimdi Ara

EGEA'yı eleştirme ( Ana Konu) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
613
Cevap
7
Favori
41.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
135 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

arka tarafta iklimlendirme sistemi plastiğine bakar mısın.

leş leğen plastiği zamanla sıcağı görünce kavrulup parçalanacak.

• İstemeyen almasın,bırakın egeanin yakasını artık🤔
  • Puntonun veya linea nın gelişmiş versiyonu yerine egea asıl adı tipo olarak çıkan bu araba maalesef kalite bakımından çok düşük seviyede fiat tr'de punto ve linea'yı devam ettirip piyasayadaki gereksiz fiyat yükselmesinin önüne geçebilirdi alanda satanda mutlu olurdu şahini bile 40 sene sattılarda bu iki model piyasadan bu kadar hızlı çektirildi anlamadım egea ile hem fiyat yükseldi hemde kalite düştü fakat tabikide bu arabanın mjet motoru tam bir efsane benim yeğenin yakamadığı tek motor ancak yağ hortumunu ne patlatabilmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanbey86 -- 13 Ocak 2021; 19:21:42 >
  • yeni kasa egea frenler 4 disk mi arkalar kampana mı yoksa

• Fiat neden model isimlerini bu kadar çabuk degistiriyor ilginç.Egeayi da 4 sene sonra sonlandirip başka bir isimle yola devam edecek gibi.
  • tonodias kullanıcısına yanıt

kampana fren  

1.6 dizeli hızlı ancak 220 bin tlden başlıyor ne anlamı kaldı o zaman aynı kasa egea

• quote:

Orijinalden alıntı: erarslan1081

Fiat neden model isimlerini bu kadar çabuk degistiriyor ilginç.Egeayi da 4 sene sonra sonlandirip başka bir isimle yola devam edecek gibi.
    Avrupa’da Tipo adı altında satılıyor Türkiye’ye özel isim koyunca kalite artıyor demekki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uyduruk araba yaw ne konuşacam

• ozanbey86 kullanıcısına yanıt
    Yeğen nasıl motor yakıyor sürüşü nasıl ?

• Fiyatı düşer diye beklemiştik ama aksine 3-5 daha koydular üstüne. :)

• Bu ekonomik şartlarda şimdi 200bin etmez denilen araçları bir iki seneye 250/300 bine alacak vatandaş.Daha bir sene önceki sıfır araç fiyatlarını hatırlayın.
  • valla fiorino aldım 1.3 multijet bayıldım resmen küçük suv herkeze tavsiye ederim tam aile arabası..
  • berk70 kullanıcısına yanıt
    Paketine bağlı hocam benim önde arkada disk

• Arabayı her yönüyle eleştirebiliriz ona lafım yok ama 1.6 MULTIJET 2 130 HP 320 NM TORK a sahip motor çoğu con con markanın içinden geçer, aklınızda olsun sonra yolda kim bu selektör atan diye şok olmayın markayı görünce  

• Kalas gibi arac ederi 100k maks.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arabanın daha kısa sedan modeli çıkar mı acaba? Bu haliyle makam aracı ve taksiye benziyor daha çok

• bende 2017 1,3 urban sedan var. geniş bagaj ve iç hacim, yakıt konusunda ekonomik. fiyatına göre donanım ve diğer özelliklere bakınca, sonuna kadar hak ediyor. eğer bütçe dostu ve donanımlı araç arıyorsanız, ideali Egea.

eleştirenleri anlarım ama aynı fiyata, aynı donanım,aynı yaş ve km araç gösterebilirler mi?

• Bütçe dostu f/p Aracı
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

yeni kasa egea frenler 4 disk mi arkalar kampana mı yoksa

Tüm kasalar 1.6 larda 4 teker disk

SW nin tüm motor seçeneklerinde 4 Disk

Sedan/hb/cross 1.6 dışında arkalar kampana

• Bence de fiyatına göre gayet iyi. Herkes bilir gidip Mercedes almasını ama elde olan imkanlar dahilinde düşünecek olursak egea da gayet mantıklı bir tercih olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.