Şimdi Ara

EGEA'yı eleştirme ( Ana Konu) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
613
Cevap
7
Favori
41.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
135 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kalas gibi arabaya muhteşem, mükemmel diyeni de gördük. Ne sürüş pozisyonu ayarlayabilirsin, ne yol hissiyatı verir ama mükemmel, evet.  

• cormen kullanıcısına yanıt

adam lineadan inmiş egeaya binmiş altındakini araba sanıyor.

• atrix1212 kullanıcısına yanıt
    Hocam herkes imkanları neye el veriyorsa onunla yaşar
    Egea halkın arabası trde gayette güzel parasına göre

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farate

Hocam herkes imkanları neye el veriyorsa onunla yaşar
    Egea halkın arabası trde gayette güzel parasına göre

söylediklerine tamamen katılıyorum.

egea parasının arabası. parasına göre iyi bir araba.

fakat c segmenti diğer araçlarla alakası yok. 300 bin liralık golfle 150 bin liralık egea aynı değil. hatta uzaktan yakından alakaları yok.

• atrix1212 kullanıcısına yanıt
    Bu konuda aracın paketi önemli
    Benim Egea hb urban plus
    Süspansiyonu müthiş benim aracımın 1.6 etorq motoru da LPG'de taktırdım sıfır sorun
    Leonu var arkadaşım boş paket 1.6 tdı 2018 veya 17 olması lazım
    Sürdüm hiç zevk alamadım
    Kasisleri aşırı hissediyorum
    Birde frenden ayağı çekince araç yürümüyor
    Benim aracımı verdim çocuğa çocukta aynını dedi
    Ama sürat ve malzeme kalitesi hiç dikkat etmedim

• Daha neler okuyacak bu gözler :)

Golfte yol sesi trim sesi varmış egeada yokmuş, süspansiyon konforu virajlarda tutuşu egeanın daha iyiymiş :)

yazın yazın bu saçmalıkları okumak da eğlenceli oluyor

• autindustry A kullanıcısına yanıt

Özel sektörüde çalışıyorum 10 yılı askın süredir. Şirket aracı olarak minimum 1 yıl süre ile;

Clio 4, linea, egea,megane 4, duster,symbol,fluence kullandım. Bende de dizel i20 var 5 yıldır.Bu araçların hiçbirine Avrupada allahın kulu binmiyor tamamı 3. Dünya ülkesi aracı ve bu araçların hiçbiri 15 yıllık Avensisin yanından bile geçemez. Marka fanboyluğu yapmıyorum biraz daha bütçem olsaydı mutlaka 2005 2006 model Accord alırdım.

Asla marka takıntım da yoktur.tamamem beklentilerle alakalı bir durum. Bu arada farlarıda yaptırmış benden önceki sahibi aydınlatma problemim yok :)

Allah herkesin kalbine göre versin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melikşah_38

Daha neler okuyacak bu gözler :)

Golfte yol sesi trim sesi varmış egeada yokmuş, süspansiyon konforu virajlarda tutuşu egeanın daha iyiymiş :)

yazın yazın bu saçmalıkları okumak da eğlenceli oluyor

kesinlikle psikolojik bir hastalık bence. Tıp doktorlarını göreve çağırıyorum.

malına aşık olma hastalığı;

• quote:

Orijinalden alıntı: atrix1212

söylediklerine tamamen katılıyorum.

egea parasının arabası. parasına göre iyi bir araba.

fakat c segmenti diğer araçlarla alakası yok. 300 bin liralık golfle 150 bin liralık egea aynı değil. hatta uzaktan yakından alakaları yok.

Alıntıları Göster

adam yattı kalktı hala burada egea kötülüyor :D ha gayret arkadaşım 48 saat daha kötülersen Fiat Egea'nın üretimini durduracakmış ;)

• Şu lojistisyeni bloklayın geçin ben 5 ay önce blokladım kafam rahat Kıt kanaat para biriktirmiş dandirik bi egea almış adamın dünyası egea olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 16 Ocak 2021; 12:52:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuna222

adam yattı kalktı hala burada egea kötülüyor :D ha gayret arkadaşım 48 saat daha kötülersen Fiat Egea'nın üretimini durduracakmış ;)

Alıntıları Göster

parasının arabası demek niye aracı kötülemek olsun dostum?

• quote:

Orijinalden alıntı: cormen

Kalas gibi arabaya muhteşem, mükemmel diyeni de gördük. Ne sürüş pozisyonu ayarlayabilirsin, ne yol hissiyatı verir ama mükemmel, evet.  

• Kia Picanto ve Hyundai i10'dan ucuza C segmenti bir araba Egea. Övenler niye bu kadar övüyor, gömenler niye gömüyor anlamak güç. Aynı fiyata satılmayan arabaları niye kıyaslarsınız ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Şu lojistisyeni bloklayın geçin ben 5 ay önce blokladım kafam rahat Kıt kanaat para biriktirmiş dandirik bi egea almış adamın dünyası egea olmuş.

gerçekten çok sıkıntılı adam, rüyasında da dsg kabusu görüyor sürekli. Adam hayatında hiç kullanmamış ama her dsg konusunda yorumu var.

• tuna222 T kullanıcısına yanıt

"Parasına göre iyi araba" yazmış hem de egea için. Bu yorum bile egea fanatiklerine göre kötülemek oluyor, ilginç vakalar.

• farate kullanıcısına yanıt

Bilmediklerimin bildiklerimden fazla olduğu doğrudur. Bu beni cahil yapar mı, tartışılır. Ancak ben tanımadığım insanlara internet üzerinden hakaret etmem. Mesajını şikayet ettim, banının tadını çıkar.

• spawnik S kullanıcısına yanıt
    Seviyeli yorum yaparsan sana karşı da öyle olurlar
    Sen beni tiye alırsan bende seni alırım
    Karşıdakini eleştirmeden ben ne yaptım da bu bana bunu dedi diye sorgulamanı tavsiye ederim
    Saygısız yorum yaptın saygısız cevap verdim.

• spawnik S kullanıcısına yanıt
    Ayrıca hakaret içeren bir mesajım yok
    Olabildiğince kibar olarak konuştum...

• quote:

Orijinalden alıntı: cormen

Kalas gibi arabaya muhteşem, mükemmel diyeni de gördük. Ne sürüş pozisyonu ayarlayabilirsin, ne yol hissiyatı verir ama mükemmel, evet.  

egea vasat bir araç ama sürüş pozisyonu konusunda ben bir sorun yaşamadım. direksiyonunda hem yükseklik hem de derinlik ayarı var. stilo sahibi de olmuştum mesela, egea'dan 2 gömlek üstündü kalite konusunda ama 10 yıl boyunca hiç rahat edemedim sürücü koltuğunda. bel destek ayarına falan rağmen bir türlü olmadı.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.