Şimdi Ara

egea,servisin taktığı park sensörü,300 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • servıs dedıkı kendi orjınalı 600 tl dedı bıde çin malı var dedi 300 tl

bende arkadas taktırdı denedı memnun dıye,bende 300 tl lik çin malını taktırdım

ama yetkılı servısten servıse degısıyorsa bılmem.arkadasınkı sorunsuz.bendekı soyle oldu.bugun yagmurlu hava vede gerıye takınca arka bosken dıt dıt...sonra cızırtılı dıt dıt..sonra yer degıstırdım belkı yarım metre yandakı aracı kaldırımı goruyordur dedım.tamamen bos yerde bazen yapmıyor bazen yapıyor.ama gerı yanasırken araca normal okudu..basına gelen varmı

• Daha önce sanayide arkadaşım kendi aracına takdırdı. Çok kararsız ve dandik çalışıyor.

Geri görüş kamerası bence en güzeli. Dikiz aynasına takılanlar bile park sensöründen 10 kat daha iyi.

• 45 liraya netten park sensörü aldım kendim taktım yağmurlu havada falan hiç boş yere ötmüyo. Gayet kararlı çalışıyo mesafeyi düzgün gösteriyo. Elektronik işi şans işi demişler, şanslıyımdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 kere satın alınca uzun süre boyunca kullanılacak parçalar kaliteli, orjinal tercih edilirse daha verimli ve tasarruflu olur. keşke 300 daha verip orjinal taktırsaydınız.

• Hocam sensörün içinden fotoğraf atma imkanınız var mı

• Çinde bir sürü tedarikçi var, belli bir marka/ürün değil neticede. Arkadaşınıza iyisi denk gelmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: yharf

Hocam sensörün içinden fotoğraf atma imkanınız var mı

Patlamalı güldüm wjtlwrkwj

• quote:

Orijinalden alıntı: yharf

Hocam sensörün içinden fotoğraf atma imkanınız var mı
    Bu elamana böyle mesaj yazmak lazım, kendi ilacından yani...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • detaycıyım nedenu muhendıslık.pıyasadakı muhendıslerde iş yok.ben detaya gırerım.gülen kendine gülmüş olur benım sevıyeme cıkmanız ımkansız 

• Tamponu delip takılanlardan ziyade tampon içine takılan modeller bence daha iyi. Ben olsam 600 tl'ye orjinalini alırdım. Çünkü orjinaller yağmurlu havada yanlış uyarı vermiyor daha stabil çalışıyor. Çin malı dediği internette 50 liraya satılan ucuz ürünlerden diye tahmin ediyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.