Şimdi Ara

Egea mı Honda City mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43
Cevap
0
Favori
9.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aşırı bir performans beklentin yoksa cvt li araca binmek işkence değil büyük bir rahatlık ve konfordur.

1.6 corolla 132 lik mesela hiçbir yerde sorun yaşatmıyor, ani hızlanma istersen motor bağırıyor o kadar. Geri kalan zamanda sessiz huzurlu bir yol gidiyorsun, cvt pürüzsüz, araç yolda tereyağı gibi kayıyor.

• egea benzinli otomatikler hondadan değerli 2019 310 bin istiyorlar
  • Otomatik ya da manuel tercihine göre değişir. Diğerleri ufak detaylar, en büyük fark burada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri Kristası

Yazık ne hallere düşmüsüz; Avrupalı vatandaşın araba diye saymadığı otomobilleri savunur olmuşuz...
    Bir yere düşmen için önce çıkman gerekir. Biz o Avrupa seviyesine hiçbir zaman çıkamadık ki düşelim?

Araba savunan yok, bir araba modelini savunan sıradan bir vatandaş zaten akıl tutulması yaşıyordur. Burada konu savunma vs değil, konu sizin gereksiz yorumunuz. Siz nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama ben sabahları toplu taşımaya binen binlerce insan görüyorum. Elektrikli bisiklet denen aptal bir aletin üzerinde 4 kişi gezen tuhaf insanlara şahit oluyorum. Sanki ülke dört dörtlük bir sorun bu arabalar.

Ha bu arada Honda ve Fiat'a göre sizin gözünüzde çöpoğlu çöp olan Dacia, Avrupa'da kaç milyon adet satıyor bir bakın isterseniz. Gerçi kime ne anlatıyorum nefesime yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan K. -- 12 Eylül 2021; 22:14:3 >
  • Otomatik mecburiyet ise City. Harici Egea.
  • Melikşah_38 M kullanıcısına yanıt

Cvt nin konforlu olduğunu, manuel dizel güçsüz bir araçla kıyaslanamayacağını zaten biliyor. 500 kişi cvt konforlu dese yine fayda etmez buna. Ertesi gün gider başka bir konuda yine aynı zırvalari yazmaya devam eder

• Egea ama cross veya hb. Sedanlar yalitimsiz.
  • Benim de city alma niyetim vardı ama hem yalıtımın çok zayıf olması, hem de yuksek suratte stabil gidememesi nedeniyle eledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Taliant 2.0 RS

Taliant 1.33 160 PS EDC 4control Joy. Yan aynalar, arka cam ve klima kontrolü manuel, no multimedia.  

• quote:

Orijinalden alıntı: RoyWalsh

Taliant 1.33 160 PS EDC 4control Joy. Yan aynalar, arka cam ve klima kontrolü manuel, no multimedia.  

Alıntıları Göster

Pist için mi üretilmiş ?  

• Egea adamdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Merak ettim, önerinize baktım,

Egea 1.0 Lounge 218.000,00 TL

Ortalama 32 gün faiz getirisi 3.500,00 TL

Kurumsal firmalarda en düşük aracın günlük kirası 150,00 TL'den başlıyor ve aylık 4.500,00 TL yapıyor.

Ticari bir işletme sahibi değilseniz araç kiralamanın mantıklı olacağını sanmıyorum.

Konu sahibi için otomatik vites şartsa City bakılabilir, şart değilse Egea 1.0 daha alınası duruyor.

Ek: Konu sahibine baktım ve önerimden vazgeçtim, vakit öldürme konusuymuş yine. 

Egea ile City kıyaslayanlar ne iş yapıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 23 Eylül 2021; 11:16:29 >
  • İkisi arasında kesinlikle egea  Önde honda arması olunca City'i acoord falan zannediyor bazıları galiba...

• city nin bir önceki nesili insanların aklından halen gitmedi. o tasarım, o biçimsizlik, o yalıtım özürü, garip suspansiyon tepkileri, anlamsız yakıt tüketimi, uzatılırda gider. size tavsiyem otomatik şartsa mecburen city ancak en ufak ihtimal bile manuel kullanırım diyorsanız egea almalısınız.

• Tipik bir ben yoruldum hayat konusuna daha hoş geldiniz
  • farketmez. city çok tipsiz sadece.

• Csb
  • Bangladeş tipi ülke olmamıza az kaldı.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.