Şimdi Ara

Egea kazasında kıyameti koparan akbabalar!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet o gün hangi açıdan nasıl fotoğraflarla konuyu fıat'a nasıl çamur atsam diye konu açan kurnaz arkadaş ve art niyetli akbabalara bir soru sormak istiyorum.Hanginizin altındaki araca Allah göstermesin arkadan tır çarpsa sağlam kalır?Altınızdaki focusa,passat'a,jetta,astra'ya.... ne kadar çok güveniyorsunuz da karalama kampanyası yapıyorsunuz?

İşte meseleyi açıklığa kavuşturan konu.Her türlü ince ayrıntıyı yakalayan forum ahalisi bunun üzerini örtmesin diye özellikle konu açtım.

http://forum.donanimhaber.com/m_117625356//tm.htm#117626272

• topluca focusu- passatı- astrayı satıp egea alıyoruz
  • Fiat, reno hepsi aynı terane..
    Volvo olsa arkada biraz daha uzun kalırmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her başlığa cevap vermek icin yeni bir baslık açılırsa forum çöpe döner
    Zaten cop ama iyice cop olmasin

• Seviyor bizim forum böyle şeyleri konu dışında aradığını bulamıyor buraya geliyor naapsın garibim. Ruhuna işlemiş trolllük.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 küsür bin verdiğiniz arabanın crash testi olmamasını eleştireceğine, can hıraş savunanlar fiata ortak galiba.

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=116769276&p=1

Buda Jetta ama bu konuda adamlar kaza üstadı egeada karalama üstadı olmuş :) kaza kaç km/h ile yapılmış bilmeden konuşuyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazanın oluş şekli aracın son halinden daha önemli. Aracın hangi şartlarda bu hale geldiğini irdelemek gerek.

Ama Euro NCAP testi olmayan araç alınır mı orası muamma işte.

Umarım HB'nin test sonuçlarını sedan için de reklam yapmazlar. İkisi aynı araba bile değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: DoctorEconomy

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=116769276&p=1

Buda Jetta ama bu konuda adamlar kaza üstadı egeada karalama üstadı olmuş :) kaza kaç km/h ile yapılmış bilmeden konuşuyorlar

Birinde darbe şasiyi pas geçip kaportayı sıyırmış, diğerinde araç şasi ile birlikte katlanmış.

İki kaza birbirine muadil gösterilecek kazalar değil.

• Bıktık şu dandik arabanın reklam kuşaklarından...

• Focus jetta astra dediğin arabaların beş yıldızlı çarpışma testi var en azından. Soksunlar egeayı da, hem artık avrupaya da ihraç ediliyor, ondan sonra konuşalım. Şimdi ne desek boş.
  • Bende astra mi satıp eğea almaya gidiyorum. Ne arabaymis be. Kıymetini bilemedik. Egea linea ya göre daha tok. Ona lafım yok. Ama bir ç segmentidir diyemem. Belki fluence yakın olabilir.ama bu fiyata bir fiat çok gereksiz

• Yeni nesil Linea, altı üstü gelecek model yeni filo ve taksi arabası olacak bir otomobil için gereğinden fazla konuşuldu.
  • Daha çoook 70-80 bine polo mu olur diye zırlarsınız bu kadar kendi malına insanına düşman topluluk yoktur.

Nedir bu yabancı hayranlığı daha olduğu belli değil kötüleme size her şey müstahak inşallah poloyu 200.000 e alırsınız.

• hala dandik taksi arabasını savunuyorlar ya
    sen 70binlik olandan al tok kapısı da vardır herhalde bu paraya
  • dacianın bile ncap testi var yeni linea pardon egea ne oluyor otodoğu 3. dünya arabası
  • konuyu açan arkadaş sayesinde egea nın nekadar tırt şaseye sahip bir araç olduğunu öğrenmiş oldum teşekkür ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şahin - albea - linea - egea

hiçbirinin birinden farkı yok.

sadece teknolojinin ve yılların getirmiş olduğu makyaj.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykaya1983

Evet o gün hangi açıdan nasıl fotoğraflarla konuyu fıat'a nasıl çamur atsam diye konu açan kurnaz arkadaş ve art niyetli akbabalara bir soru sormak istiyorum.Hanginizin altındaki araca Allah göstermesin arkadan tır çarpsa sağlam kalır?Altınızdaki focusa,passat'a,jetta,astra'ya.... ne kadar çok güveniyorsunuz da karalama kampanyası yapıyorsunuz?

İşte meseleyi açıklığa kavuşturan konu.Her türlü ince ayrıntıyı yakalayan forum ahalisi bunun üzerini örtmesin diye özellikle konu açtım.

http://forum.donanimhaber.com/m_117625356//tm.htm#117626272

Egea keşke teste girseydi de sizde cevap olarak güvensiz diyorsunuz ama bu araç 5 yıldız aldı diyebilseydiniz diyebiliyormusunuz hayır.

Araç teste girdi mi ? Hayır.

O zaman genel kanı doğrudur bu aracın can güvenliğinden ben kullanıcı olsam şüphe ederdim.

• Yav iftardan once basliga baktim. Aynen şöyleydi.

Egea kazasında kıyameti koparan akrabalar!

Konunun icerigine baktim. Dedim ne alaka? Herhalde akrabaları cok laf etmis.

Iftardan sonra gordum basligi. Aynen simdiki gibiydi

Egea kazasında kıyameti koparan akbabalar!

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.