Şimdi Ara

EGEA AUTOBEST’TE ÇİFTE ÖDÜL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Otomotiv sektöründe Avrupa’nın en iyilerini belirleyen AUTOBEST sonuçları açıklandı! Tofaş’ın Bursa fabrikasından dünyaya ihraç edilen Fiat Egea yılın en iyi otomobili ödülü olan AUTOBEST 2016’nın sahibi olurken, Koç Holding Otomotiv Grubu ise COMPANYBEST 2015 (En İyi Şirket) ödülüne lâyık görüldü.
    Egea Reklamı için iyi haber ayrıntılar için: Egea türkiye forumu

• Segment tartışmasıyla çekememezlik olduğu için konuya hiç cevap bile yazılmamış
  • Egea ihtiyaçlara hitap edebilecek güzel bir model.Ben inceledim ve gayet başarılı buldum.Ödül de yakışmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykaya1983

Segment tartışmasıyla çekememezlik olduğu için konuya hiç cevap bile yazılmamış

Fiat'ın neyini çekemeyecek millet ? Fiat alıp da Fiat'ın sahibi olmuş gibi havalara giriyorsunuz. Alt tarafı bir araba yahu sanki çok özel bir marka gibi savunuyorsunuz bir de.
  • Bizim millet kaç aydır araba daha yollara çıkmadan eleştirmeye başlamıştı.. Arabanın tipini bırakıp kalitesine yok segmentine,yok malzeme kalitesine kadar herşeyi eleştirdi..Arabaya ödül verdiler,demkki bizimkiler bu işten anlamıyor.Zaten bizim halkımız sembolü torusu tutup lagunayi begenmediginde, hundai accente tapip elantrannin yüzüne bakmadiginda buna benzer örnekleri çoğalttığımızda neyin doğru neyin yanlış oldgnu anliyor insan..

• quote:

Orijinalden alıntı: ykaya1983

Segment tartışmasıyla çekememezlik olduğu için konuya hiç cevap bile yazılmamış

Euro ncap testine girince yazıcaz onu bekliyoruz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.