Şimdi Ara

EGEA alanlar 12 yıldaki fazla tuketımle sıfır araç parasını çöpe atmış oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EGEA'nın fabrıka verısınden 3-4 litre fazla tuketen bir araç olduğunu artık herkes bılıyor. Normal vatandasın şirket araçalrının yarısı kadar yol yaptığını varsayarsak yılda 30 bin km yapan bir vatandas 100 km de 3 lt fazla tuketımle:

7TL*3=21 TL (100 km) Bunu 12 yıl ve 30.000 km ile çarparsak 75.600 TL yapıyor. Yanı 12 yılda baska bır arabaya bınmekle egea ya bınmek arasında 1 araba fıyat farkı cıkıyor NOKTA

EK NOT: Hem dizel hem benzınlı için geçerli. Yağ yakma vs problemerı de var onları hesaba katmadım youtube veya google a egea sorun yazarsanız dıger sorunları cıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adrisanam -- 25 Eylül 2019; 13:15:34 >

• Niye ben karar veremiyor musum? Bende okudum yazını bende egea aldım sıfır ve tüple 27 kuruş ortalama ile biniyorum. Alırken yağ yakma sorunundan tutunda benzinde şehir içinde 10 lt tüketime çıkmasına kadar herşeyini biliyordum aracın. Şansıma benim ki yağ yakmadi 40.000 km'dir. Yaksa da eklerdim o zaman için bu donanımı sunan aynı fiyat skalasinda başka araç yoktu.
  • Baştan sona anlamsız yazdıklarıniz. Sade vatandaş yılda 30.000 km yol yapmaz zaten bu bir.
    Ben şirket aracımla üç yılda 150.000 km yaparken aynı pozisyondaki arkadaşlarım 90-100 bin yapıyordu
    İkincisi bahsettiğiniz egea benzinli model ise insanlar o araci zaten tüp takarım diye alıyor.
    LPG uyumu sorunsuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zenmavi

Baştan sona anlamsız yazdıklarıniz. Sade vatandaş yılda 30.000 km yol yapmaz zaten bu bir.
    Ben şirket aracımla üç yılda 150.000 km yaparken aynı pozisyondaki arkadaşlarım 90-100 bin yapıyordu
    İkincisi bahsettiğiniz egea benzinli model ise insanlar o araci zaten tüp takarım diye alıyor.
    LPG uyumu sorunsuz
    bırakalım anlamsız olup olmadıgına okuyanlar karar versın senın gıbıler degıl. Adam sıfır almıs bır hevesle araca bınmek ıstıyor sokkata yatırıp mılletın cızmesını ızleme ıstemez kımse. Tup taktımı garantı dısı kalıyor aracın yag yakma problemıde mevcut kımse garantı dısı bırakmak ıstemıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adrisanam -- 25 Eylül 2019; 13:5:30 >
  • adrisanam A kullanıcısına yanıt
    Niye ben karar veremiyor musum? Bende okudum yazını bende egea aldım sıfır ve tüple 27 kuruş ortalama ile biniyorum. Alırken yağ yakma sorunundan tutunda benzinde şehir içinde 10 lt tüketime çıkmasına kadar herşeyini biliyordum aracın. Şansıma benim ki yağ yakmadi 40.000 km'dir. Yaksa da eklerdim o zaman için bu donanımı sunan aynı fiyat skalasinda başka araç yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zenmavi -- 25 Eylül 2019; 13:6:36 >
  • Fake üyeliklerden bıkmadın.
  • quote:

Niye ben karar veremiyor musum? Bende okudum yazını bende egea aldım sıfır ve tüple 27 kuruş ortalama ile biniyorum. Alırken yağ yakma sorunundan tutunda benzinde şehir içinde 10 lt tüketime çıkmasına kadar herşeyini biliyordum aracın. Şansıma benim ki yağ yakmadi 40.000 km'dir. Yaksa da eklerdim o zaman için bu donanımı sunan aynı fiyat skalasinda başka araç yoktu.
    yav ypma etme 27 kurus deme seydın barı gulerler:D
    Gülecek adam buyursun gelsin aracımı kendi denesin ister pompa ölçümü yapar ister yol bilgisayarı hesabı, Nazilli'de yaşıyorum trafik yok tüketimi mi de sürekli not alır bakarım

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Fake üyeliklerden bıkmadın.
    ne alaka? bos mesaj atarak 25 bın mesaj mı atsydım
  • quote:

hayırlı olsunda dolandırıldıgını kabul edip aracı alman ılgınc geldı
  • quote:

Gülecek adam buyursun gelsin aracımı kendi denesin ister pompa ölçümü yapar ister yol bilgisayarı hesabı, Nazilli'de yaşıyorum trafik yok tüketimi mi de sürekli not alır bakarım
    hem 10 lt tuketım dıyorsun hem 27 kurus lpg dıyorsun nazıllıde lıtresı 25 kurusa mı alıyorsun sen lpgyı?
    Arkadaşım ben şehiriçinde 10 lt yakmıyorum İzmir'e İstanbul'a gidince 10 lt tüketim görüyorum burada en fazla 7.5 ortalama ile geziyorum ki uzun yola çıkınca ortlamaa tüketim 6-6.5 lt ye düşüyor

• Ne saçma konuya balığa git sen bence

• quote:

Orijinalden alıntı: adrisanam

ne alaka? bos mesaj atarak 25 bın mesaj mı atsydım

Alıntıları Göster
    Banlanacaksın yakında. Yine geçenki gibi forumdaki çete diye 100 lerce konu açacaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 25 Eylül 2019; 13:22:21 >
  • Aylak bakkal .... tartar😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Banlanacaksın yakında. Yine geçenki gibi forumdaki çete diye 100 lerce konu açacaksın

Alıntıları Göster
    çeteye sende uyesın anlasılan. Bana fark etmez ban man korkum yoktur merak etme
  • quote:

Arkadaşım ben şehiriçinde 10 lt yakmıyorum İzmir'e İstanbul'a gidince 10 lt tüketim görüyorum burada en fazla 7.5 ortalama ile geziyorum ki uzun yola çıkınca ortlamaa tüketim 6-6.5 lt ye düşüyor
    demekkı baska araca bınsen 3 lt daha az yakardın geçmiş olsun
  • aynı anda 4 adet egea problem(i) konusu açtığına göre,
    bence problem egea da değil şiddetli bir şekilde sende....

Allah sana kolaylık ve akıl sağlığı versin....
  • 1. normal vatandaş yılda 30 bin km yapmaz.
    2. yapsa da benzinli araç almaz.
    3. ben 6 litre benzin tüketiyorum, 9 litre tüketen araç kullanmayı bilmiyordur.
    4. ben 5 litre mazot tüketiyorum, 7.5 litre tüketen araç kullanmayı bilmiyordur.
    5. aracım yağ yakmıyor, yaksa da genelleme yapılamaz.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.

kalan maddeleri sonraki saçmalamaların için boş bıraktım şimdilik.
  • Bu konuda siteler ve forumlar var biliyorsunuz.
    Sizin tartışmanızı okuyunca baktım 3,5 lt civarı katalog değerinden fazla yaktığı bildirilmiş Egea'nın ortalama.

Bu normal midir, muadil diğer markalar için nasıldır ona bakmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

1. normal vatandaş yılda 30 bin km yapmaz.
    2. yapsa da benzinli araç almaz.
    3. ben 6 litre benzin tüketiyorum, 9 litre tüketen araç kullanmayı bilmiyordur.
    4. ben 5 litre mazot tüketiyorum, 7.5 litre tüketen araç kullanmayı bilmiyordur.
    5. aracım yağ yakmıyor, yaksa da genelleme yapılamaz.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.

kalan maddeleri sonraki saçmalamaların için boş bıraktım şimdilik.
    naptın volanı sokmeye basladınmı kalan numaralara soktugun parcalarıyaz bence sırasını unutmazsın en azından neyse fantazı senın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.