Şimdi Ara

Egea 1.6 dizel dct detaylı inceleme / 130 bin km geride kaldı. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
645
Cevap
14
Favori
62.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: un momento

quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Motor aynı ama şanzıman aynı mı tam bilmiyorum. Fiat dct, alfa tct diyor

anladim hocam buyuk ihtimal aynidir

Ben de öyle düşünüyorum. Aynı grup sonuçta, motor aynıysa şanzıman da aynıdır heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cormen

Tüketimi yüksek de ondan sordum. Aslında sormuş gibi yaptım.

Araç daha rodaj döneminde en az bi yarım litre falan düşer. Şehir içi trafiksiz sakin kullanımda 5.4 yakıyor şu an, rodaj bitince 5 litreye kesin iner. 25 km ortalama hızla bu değer de gayet iyi bence. Zaten şu an rodaj dönemi ve fazla basamıyorum diye tüketim ölçümü yaptım, yoksa pek dikkat edeceğim söylenemez Bayiden çıkınca ve o hafta çok trafiğe girmiştim ortalama hız 13 falandı, zamanla yükseldi, 7 lire olmasının sebebi de o aslında. Zaten 1.6 multijet'in namı tüketiminden çok, performansı ve uzun ömürlü olmasıyla geliyor.

• ALLAH BU ARAÇLARA BİNECEK DURUMA DÜŞÜRMESİN

1 KAZADA CEHENNEMİ BOYLARIZ WALLA
  • Amin hocam, e den 5 den aşağı düşmezsiniz inşallah...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    anladım,güle güle kullan kazasız belasız.
  • stuff2 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Polestar191

Civic i test ettim inanin egea yi kullanmasi daha keyifli civicin limitleri yuksek olsada egea daha fazla keyif verdi bana

Kullandığınız egea 1.6 multijet ise ve civic 1.6 atmosferik ise çok normal bir durum. Güçlü araç ister istemez daha keyifli oluyor bence. Benim öyle çok bi performans merakım yok, arada bir keyif için basarım ama güçlü bir motorun olduğunu bilmek güzel.
  • Hocam hayirli olsun öncelikle. Egealarda esp tuşu var mı? Yoksa lineada olduğu gibi asr on off tuşu mu var?

Birde bu 3 harfli güvenlik paketlerinin hepsi drken? Sanırım sadece, abs, asr, esr ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim hocam.

Ona hiç dikkat etmedim ya, bi tuş vardı ama esp miydi asr mi hiç dikkat etmedim yarın bakıp tekrar haber ederim.

Katalogda birsürü güvenlik özelliği yazmışlar kısaltmalı, şöyle ki;

Egea 1.6 dizel dct detaylı inceleme / 130 bin km geride kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 4 Aralık 2017; 0:39:50 >

• Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

• General. kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

• Kazasız belasız sürüşler dilerim sedanı benim gözüme itici geliyor hb versiyonu daha çekici ayrıca sedanda gündüz ledi olmaması hb'de olması fiatın ayıbı.
  • Sağolun hocam. Sedan benim daha çok hoşuma gitti, belki de 6 yıldır hb araç kullanmamın bunda etkisi vardır

• şu konu yüzünden 1 ceza puanı aldırdınızya helalolsun.işinize gelmeyince hemen şikayet.her aldığınız malın fanı oluyosunuz hayret ya kraldan çok kralcı olmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

şu konu yüzünden 1 ceza puanı aldırdınızya helalolsun.işinize gelmeyince hemen şikayet.her aldığınız malın fanı oluyosunuz hayret ya kraldan çok kralcı olmayın.

Ben herhangi bir mesajını şikayet etmedim. Konuya giren bir yönetici saçma mesajını görüp uyarı vermiştir. İllaha şikayete gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: individual

Sizin aracınızda da bu kusur var mı ?

Çamurluk, kaput ve far kesişme yeri

Egea 1.6 dizel dct detaylı inceleme / 130 bin km geride kaldı.

Bugün detaylıca baktım ama bu tarz bir kusur görmedim hocam. Belki renk koyu olduğu için fark edemedim ama yok gibiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: aserdargl

Hocam hayirli olsun öncelikle. Egealarda esp tuşu var mı? Yoksa lineada olduğu gibi asr on off tuşu mu var?

Birde bu 3 harfli güvenlik paketlerinin hepsi drken? Sanırım sadece, abs, asr, esr ?

Esp off tuşu var hocam, tek tuşla devreden çıkabiliyor.

• Hocam aracınız gerçekten güzel, o para ile alınabilecek en iyi araç. Üstelik artık tr de de öylekötü araba üretme devri bitti. Yurtdışı ford a çalışan arkadaşım bile türkiyenin artık sıfırdan bitimine kadar kendisinin araç yapabildiğini söylüyor, biz artık tr ye o yüzden yardımcı olmuyoruz diyordu...

Yani aldığınız araç bildiğiniz ab standartlarında. Egealarda benim çok hoşuma gidiyor,şuan imkanım olsa alırım.

Tekrar hayırlıolsun, cenabı hakk güle oynaya kullanmayı nasipetsin..

• Çok teşekkür ederim hocam iyi dilekleriniz için, Allah razı olsun, daha iyilerini nasip etsin

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

şu konu yüzünden 1 ceza puanı aldırdınızya helalolsun.işinize gelmeyince hemen şikayet.her aldığınız malın fanı oluyosunuz hayret ya kraldan çok kralcı olmayın.

ufuk çekemiyorlar işte

üzme tatlı canını

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.