Şimdi Ara

Egea 1.6 dizel dct detaylı inceleme / 130 bin km geride kaldı. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
645
Cevap
14
Favori
62.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Hakikaten tuhaf oluyor ama

Gaza sabit bir şekilde basıyorum, 1700 devire gelince ayağımın altından kaçacak gibi oluyor araba

Güle güle, kazasız belasız kullanın hocam siz de

Multijet kullanmamın nedeni bu ani tork patlaması.
    hele biraz dik rampada arabayı bilerek turbo laga düşürüp gaza basıyorum 1750 den turbo sesi gelmeye başlayıp sonra puf

• Hayirli ugurlu olsun hocam hele de piyasa bu durumdayken fiyatina gore en iyi secimlerden birisini yapmissiniz. Fakat bu otomobilin en önemli konfor unsuru adaptif cruze kontrol sunmasi, ne olursa olsun onu almaliydiniz... Ozellikle sehirler arasi yollarda devrimsel bir rahatlik...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gün önce aynı aracı yaklaşık 200 km kadar kullanma fırsatı buldum, araç Linea'ya göre oldukça tok, sessiz ve konforlu. Ancak belirtilen tüketim değerlerini yakalamak İMKANSIZ.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, dikkate alacağım önerinizi

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

İşte gerçek şehir içi verisi böyle olur ort. 23 kmh de cortlatmış araç. Ama o düşer tabiki şehir içi sıkışık trafikte 6.5 litre yakıyor diyebiliriz. Bu motor ve şanzımana göre gayet iyi,tebrikler.

Kasmadan 6 litreyle dolaşırım gibime geliyor, çok da kasmaya gerek yok zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: teneke1236737

Rabbim iyi günlerde kullanmayı nasip etsin Hocam. Hayırlı uğurlu olsun inşallah. Malum ülke şartlarından iyi seçim.

Çok teşekkür ederim, sağoalsın.

• Du Hast D kullanıcısına yanıt
    Alışık olmadığım için yadırgadım başta, ama benim de hoşuma gitmeye başladı

• balkanxp B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.

Adaptif hız sabitieyici hb ve sw kasa ile geliyor, opsiyon olarak yok. Ben de hb kasa için 7 bin fark vermeyi gereksiz gördüm aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: intikam91

2 gün önce aynı aracı yaklaşık 200 km kadar kullanma fırsatı buldum, araç Linea'ya göre oldukça tok, sessiz ve konforlu. Ancak belirtilen tüketim değerlerini yakalamak İMKANSIZ.

Fabrika verileri zaten hep hayal olur hocam, anca şehir dışı verisi tutturulabilir.

• Vay be... Zamanında forumda egea önerdiğimde , bana zorla chevrolet grubunu öven Lojistisyen bey egea almış.

Hayırlı olsun hocam , benzinli araç başa bela. Lpg ucuz ama bir farkı kalmadı. Ben de pederi ikna etsem , bizim emektar 2004 focusu satmayı düşünüyorum. Yerine direk dizele geçerim , benzin Türkiye gibi ülkelerde lükstür.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konsol yumusak malzeme?

Benim baktigim araba egea degil ozaman parmaginizin tersi ile kapi calar gibi goguse ve kapi iclerine vururmusunuz acaba nasil bir ses cikacak

• Hayırlı uğurlu olsun öncelikle. Ben de bir Focus 3 kullanıcısı olarak yorumlarınıza katılıyorum. Alacak olsam Egea HB’den başka bir araç düşünmezdim. Özellikle kırmızı renklerine içim gidiyor resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: SevilenAdam

Vay be... Zamanında forumda egea önerdiğimde , bana zorla chevrolet grubunu öven Lojistisyen bey egea almış.

Hayırlı olsun hocam , benzinli araç başa bela. Lpg ucuz ama bir farkı kalmadı. Ben de pederi ikna etsem , bizim emektar 2004 focusu satmayı düşünüyorum. Yerine direk dizele geçerim , benzin Türkiye gibi ülkelerde lükstür.

Zorla övmek diye bişey olmaz, değerlendirme yapmışımdır kendi içimde.

Teşekkür ederim hocam, umarım siz de istediğiniz aracı alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

Konsol yumusak malzeme?

Benim baktigim araba egea degil ozaman parmaginizin tersi ile kapi calar gibi goguse ve kapi iclerine vururmusunuz acaba nasil bir ses cikacak

Evet yumuşak plastik.

Baz donanımda sert plastik ama ona bakmış olabilirsiniz. Kapı çalar gibi göğüse vurdum tuk tuk dedi, kapıya vurdum tak tak dedi hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 3 Aralık 2017; 16:35:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SelamiŞahin

Hayırlı uğurlu olsun öncelikle. Ben de bir Focus 3 kullanıcısı olarak yorumlarınıza katılıyorum. Alacak olsam Egea HB’den başka bir araç düşünmezdim. Özellikle kırmızı renklerine içim gidiyor resmen.

Çok sağolun hocam, istdidğniz araca sahip olursunuz umarım.

• Start stopları kapatın...

Onlar sizin için değil. EPA testinde veriler kağıt üzerinde güzel görünsün diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: individual

Sizin aracınızda da bu kusur var mı ?

Çamurluk, kaput ve far kesişme yeri

Egea 1.6 dizel dct detaylı inceleme / 130 bin km geride kaldı.

O arada boya mı var?

• quote:

Orijinalden alıntı: Delifisek.Tux

Start stopları kapatın...

Onlar sizin için değil. EPA testinde veriler kağıt üzerinde güzel görünsün diye.

Genel olarak mı söylediniz yoksa bu araç için mi bilmiyorum ama S&S ben kullanıyorum ve gayet de memnunum özellikle kırmız ışıkta sesten ve titremeden kurtuluyorsunuz (araç Sandero).
  • Merhaba aracınız hayırlı olsun, aracın fiyatı uygun olduğu için aldığınızı yazmışsınız. Benim şahsi fikrim 91 bin e 308 eat6 dizel alındığı yerde aracınız çok da hesaplı değil. Tekrar hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

• Antalya kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hocam teşekkür ederim. 308'e ben de baktım ama buradaki bayiden manuelini 90 bine veriyorlardı. Bayideki tavırları da hiç hoşuma gitmedi, 2-3 dk durup çıktım zaten.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.