Şimdi Ara

Ege Universitesi Ingilizce hazirlik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
8.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ege universitesinde ingilizce hazırlığık seviyesi nedir?Zor mu kolay mi?Acaba okursam pisman olurmuyum.Yil kaybetme ihtimalim nedir?

Yardim ederseniz cok sevinirim. :D

• Bazı bölümlerde kalkmış durumda hazırlık hangi bölümü istiyorsun ? İsteyenlere hala hazırlık okutuyolar orası ayrı.

Edit:Çoğu bölüm diye biliyordum.Değilmiş kusura bakmayın Tıp/Eczacılık/Beslenme ve Diyetetik için kalkmış zorunlu hazırlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-589F5DCF4 -- 26 Temmuz 2011; 23:50:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XSoldier000

Çogu bölümde kalkmış durumda hazırlık hangi bölümü istiyorsun ? İsteyenlere hala hazırlık okutuyolar orası ayrı.

Psikoloji ve sosyolojide durum nedir hazırlık konusunda?Zorunlu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzgunner23

quote:

Orijinalden alıntı: XSoldier000

Çogu bölümde kalkmış durumda hazırlık hangi bölümü istiyorsun ? İsteyenlere hala hazırlık okutuyolar orası ayrı.

Psikoloji ve sosyolojide durum nedir hazırlık konusunda?Zorunlu mu?

2sindede 1 yıl süreli zorunlu hazırlık varmış.
  • bende ege psikoloji yi düşünüyorum ve konu açtım birçok sorum var ama onay bekliyor..

bi yılım kaybolucak diye düşünmüyorum ben. bi yıl kazanıcam, hazırlık okuyarak bence..
  • Bolumum biyokimya...Ben zorunlu oldugunu biliyorum!zaten kendimi hazirlik okumaya hazirladim.
  • ben de aynı konuda kararsızım. egedeki çok basitse de hazırlık okumak istemem açıkçası.ama sanırsam egede hazırlık okuyan pek yok.benım tanıdıklarım sınavı geçmişler hemen.ben de sınava gırmeyım dedım.dırek hazırlığa baslayacagım
  • Yabancı dil ağırlıklı liselerden mezun olanlar için sınav çok zor değilmiş de düz lise mezunları için zormuş.Ben de hazırlık okuyacağım.Ama sorum şu :

Okula başlamadan önce mi seviye tespit sınavı oluyor,okul başladıktan sonra mı ?.Yani ben 19 eylülde hangi dersliğe gideceğimi öğrenecek miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantasy* -- 25 Ağustos 2011; 3:18:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantasy*

Yabancı dil ağırlıklı liselerden mezun olanlar için sınav çok zor değilmiş de düz lise mezunları için zormuş.Ben de hazırlık okuyacağım.Ama sorum şu :

Okula başlamadan önce mi seviye tespit sınavı oluyor,okul başladıktan sonra mı ?.Yani ben 19 eylülde hangi dersliğe gideceğimi öğrenecek miyim ?

ayın on üçünde olacakmış muafıyet sınavı.uc sevıye varmış sanırsam.ben ön kayıtta sınava gırmeyeceğim dıe işaretlediğim için son sevıyeden başlayacağım.bence sen sınava gır.ayın ondokuzunda da işte sabah grubu öğle grubu dıe bellı olacakmış.sevıyene göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bberikaa

quote:

Yabancı dil ağırlıklı liselerden mezun olanlar için sınav çok zor değilmiş de düz lise mezunları için zormuş.Ben de hazırlık okuyacağım.Ama sorum şu :

ayın on üçünde olacakmış muafıyet sınavı.uc sevıye varmış sanırsam.ben ön kayıtta sınava gırmeyeceğim dıe işaretlediğim için son sevıyeden başlayacağım.bence sen sınava gır.ayın ondokuzunda da işte sabah grubu öğle grubu dıe bellı olacakmış.sevıyene göre.

Muafiyet sınavı ve seviye tespit sınavı farklı sınavlar dimi ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantasy* -- 25 Ağustos 2011; 10:49:55 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bberikaa

quote:

Muafiyet sınavı ve seviye tespit sınavı farklı sınavlar dimi ??

hayır ikisi de aynı.

• ege hazırlık okucak arkadaşlar elementray seviyesinde kitaplar mevcuttur
    almak isteyen arkadaşlar pm atsın
    16 kitaptan oluşmaktadır 1 sene boyunca ihtiyacınız olacak bütün kitaplar vardır
  • sende hangi kitaplar bulunuyor.bana sadece 6 kitap lazım.6 kitap verebilirmisin..
    headway 4 kitap
    reading keys 1-2.bana bunlar lazım.verirsen kaç verirsin..kitaplar renkli mi fotokopi mi?
  • Kimya muhendialiginde ing hazirlik var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.