DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Ege Ordusu KH ve KH Des. Gr. Komutanlığı İzmir Narlıdere, yardım lütfen
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
11.901
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Kısa, uzun dönem ve Yedek Subay adayları >> Ege Ordusu KH ve KH Des. Gr. Komutanlığı İzmir Narlıdere, yardım lütfen
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      248 Mesaj
      23 Mart 2008 13:09:36 Konu Sahibi
      Burası nasıldır. Benim dağıtım yerim İzmir Narlıdere Ege Ordusu KH. ve KH Destek Grup Komutanlığı arkadaşlar. Bana biraz bilgi verirseniz sivinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madem -- 24 Mart 2008; 7:26:04 >

Büyü
    • Teğmen
      248 Mesaj
      23 Mart 2008 14:29:02 Konu Sahibi
      Burası hakkında biligisi olan veya burada askerlik yapan varmı ? Ne gibi bir eğitimi oluyor usta birliğinde. Karargah Destek ne anlama geliyor. Necidir. Ben ulaştırma piyade eriyim. şimdiden teşekkürler herkeze ve hayırlı tezkereler tüm Mehmetciğe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madem -- 24 Mart 2008; 7:25:26 >

Büyü
    • Teğmen
      248 Mesaj
      24 Mart 2008 10:30:00 Konu Sahibi
      Koskoca sitede bana yardım edecek kimse yok mu?

Büyü
    • Çavuş
      41 Mesaj
      25 Mart 2008 13:18:11
      İzmir askerlik yapmak için en güzel şehirlerden biridir.Ben 4 ay istihkam narlıderedeydim. Mandalina bahceleri arasında eğitim yapacaksın.Karargah istihkamın alttarafında kalıyor.Hayırlı teskereler

• Teğmen
      248 Mesaj
      25 Mart 2008 18:37:06 Konu Sahibi
      Peki Karargah Destek bölümü nasıldır Narlıderede. Bir de, daha yerim değişir mi acaba; Narlıdereden başka bir yere gönderiyorlar mı? Usta birliğim burası çıktı fazla bir bilgim yok burayla ilgili.

Büyü
    • Yüzbaşı
      427 Mesaj
      15 Nisan 2008 12:53:15
      quote:

Orjinalden alıntı: madem

Burası nasıldır. Benim dağıtım yerim İzmir Narlıdere Ege Ordusu KH. ve KH Destek Grup Komutanlığı arkadaşlar. Bana biraz bilgi verirseniz sivinirim.

bizim eve 20 dakika uzaklıkta:D
      arazi olarak çok geniş büyük bir yer,,
      ama içini bilmiyorm eğitim durumunu falan..

--- 50 Mbps fiber internet ---
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      18 Eylül 2009 05:35:54
      askeriğin çok hiç güzel bir yer değil iğrenç hele karargah bölük komutanı tam bir piskopat

imposible is nothing
    • Çavuş
      90 Mesaj
      13 Mart 2010 15:51:06
      Katılıyorum sana suanda 331 k.d olarak orada askerlık yapıyorum yer olarka super askerlık rahatr ama bölük komutanı tam bir psikopattt

....To LiVe İs To DiE......

Sorunsuz Alışverişler : Heady, TurkrecoN, MillionDollarsMan, CLauDio_1907, tari_34
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.