Şimdi Ara

EGE-MARMARA TIP? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • mf-3 sıralamam 2047 istanbulda oturuyorum ege seçicem izmir de olması maddi olarak bir sıkıntı yaratmıyorsa bence bir avantaj. İstanbul gibi bir şehirden kurtulursunuz İzmirde kafanızı dinlersiniz. Zaten Ege Tıp eğitim olarak tartışmasız ilk 5 te arkadaş ilk 3 te yazmış hatta o da olabilir. Yök ün bölümlere göre en iyi okullar araştırmasında da 4. sıradaydı
  • marmaraya puanım yetseydi ,yani şunumu yazayım bunu mu yazayım diye bi çelişki söz konusu bile olmazdı....inglizceden korkmayın,lazım zaten..hazırlıkta biraz üstüne koyarsan kendin, her türlü belirli bi seviyede ingilizcen olur..ingilizceden yana sıkıntım olmadığı için ben her türlü marmara yazardım bi de istanbul,yaşadığın yer yani..imkan bol..TUS için 50 üstü YDS gerekiyomuş heralde ,ben bu zamana kadarki birikimimle girdiğim 2015 YDS den 78 almıştım..zor bişey yok..bas marmarayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sınavöğrencisi21

Bizzat bir proftan aldigim tavsiye turkiyede egitimi en iyi 3 uni: cerrahpasa,capa,ege

İyi sallamış prof sandığın kişi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egetıpolsunbizimolsun

mf-3 sıralamam 2047 istanbulda oturuyorum ege seçicem izmir de olması maddi olarak bir sıkıntı yaratmıyorsa bence bir avantaj. İstanbul gibi bir şehirden kurtulursunuz İzmirde kafanızı dinlersiniz. Zaten Ege Tıp eğitim olarak tartışmasız ilk 5 te arkadaş ilk 3 te yazmış hatta o da olabilir. Yök ün bölümlere göre en iyi okullar araştırmasında da 4. sıradaydı

Hocam İzmir İstanbuldan sonra köy gibi kalıyor :D İstanbul dan kurtulmak bana göre yanlış bir tabir İstanbulda kalmak için 1 senemi verdim :) ege tıp ile ilgili bir şey diyemem okulun ne kadar iyi olduğu ortada marmara da öyle ama ege tıp türkçe olduğu için biraz aklım oraya kaymıştı. Özel pek istemiyorum devlet olarak medeniyeti de tercih etmek istemedim. Yani ingilizce konusunda çekinmiştim ancak artık kafamda netleşti, son anda bir karar değişikliği olmazsa marmara yazacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: sananeyse_banane

marmaraya puanım yetseydi ,yani şunumu yazayım bunu mu yazayım diye bi çelişki söz konusu bile olmazdı....inglizceden korkmayın,lazım zaten..hazırlıkta biraz üstüne koyarsan kendin, her türlü belirli bi seviyede ingilizcen olur..ingilizceden yana sıkıntım olmadığı için ben her türlü marmara yazardım bi de istanbul,yaşadığın yer yani..imkan bol..TUS için 50 üstü YDS gerekiyomuş heralde ,ben bu zamana kadarki birikimimle girdiğim 2015 YDS den 78 almıştım..zor bişey yok..bas marmarayı

Teşekkür ederim büyük ihtimal marmara olacak

• Falx cerebri kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam gönlünüzce olur mutlu olursunuz inşallah Marmara üniversitesinde. Ama benim memleket Aydın her yaz izmirde aydında kalırım. İzmir hiçte köy falan kalmıyor ciddi bir abartma bence. Görmesek köy muamelesi yapıcaz yani :D Tebrikler tekrar iyi tercihler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egetıpolsunbizimolsun

Anladım hocam gönlünüzce olur mutlu olursunuz inşallah Marmara üniversitesinde. Ama benim memleket Aydın her yaz izmirde aydında kalırım. İzmir hiçte köy falan kalmıyor ciddi bir abartma bence. Görmesek köy muamelesi yapıcaz yani :D Tebrikler tekrar iyi tercihler.

Hocam 2 sene İzmirde yaşadım görmeden yorum yapmıyorum :D teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Falx cerebri -- 30 Temmuz 2016; 16:17:08 >
  • Falx cerebri kullanıcısına yanıt
    Anladım o zaman bir şehirden beklentilerimiz sizle farklı kaçıyordur Cevapladığınız için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.