Şimdi Ara

EGE GELİR Mİ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ege psikoloji geçen sene 13900'le almış.
    her gün soruyorum ama çok tedirginim napayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi train123 -- 21 Temmuz 2015; 22:35:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Önceki senelere bakarsan 15100e de çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Yani tamamen şans inşallah sana gelir bunu tüm kalbimle söylüyorum çünkü sıralama 13960 ve bende ege psikoloji bekliyorum senin kazanman benim de kazanmam anlamına geliyor bro hayırlısı bakalım
  • son olaylardan sonra egede genel olarak bir düşme bekleniyor az ya da çok

• quote:

Orijinalden alıntı: VitaminsizAsker

Önceki senelere bakarsan 15100e de çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Yani tamamen şans inşallah sana gelir bunu tüm kalbimle söylüyorum çünkü sıralama 13960 ve bende ege psikoloji bekliyorum senin kazanman benim de kazanmam anlamına geliyor bro hayırlısı bakalım

teşekkür ederim.
    ama ben giremesem de seninki kesin bence. hatta egeden önce yazdığın bi şey varsa o da olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: train123

quote:

Orijinalden alıntı: VitaminsizAsker

Önceki senelere bakarsan 15100e de çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Yani tamamen şans inşallah sana gelir bunu tüm kalbimle söylüyorum çünkü sıralama 13960 ve bende ege psikoloji bekliyorum senin kazanman benim de kazanmam anlamına geliyor bro hayırlısı bakalım

teşekkür ederim.
    ama ben giremesem de seninki kesin bence. hatta egeden önce yazdığın bi şey varsa o da olabilir.

Yok bro ya ne kesini emin ol bende senin kadar stresliyim belli olmaz bir bakmışsın bu sene 12bine yükselmiş şans kaç kişinin tercih ettiğine bağlı işte. Egeden önce marmara hukuk yazdım gelmez diye bu puan değişme olayından dolayı, tercihi yaptıktan sonra bir tırstım ya gelirse diye ama kontenjanlarına baktım geçen seneye göre 100 azalmış rahatladım
  • Olaylar tercihler bittikten sonra oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: sessizsimetri

Olaylar tercihler bittikten sonra oldu

ne olayı oldu ki? kaçırmışım ben aydınlatsana bi zahmet
  • geldim
  • çok zor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.