Şimdi Ara

Bankaların Genel Ücretsiz Hizmetleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.709
Cevap
49
Favori
451.532
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2009 dan itibaren tüm hesap hareketlerimi kontrol ettim,finansbank kredi kartıma yaptığım EFT ler dahil hiçbir eft ücreti söz konusu değil,hatta daha ileri gittim,özetimde 2,50 rakamını arattım tek bulduğum bir ara hesaptaki nakit 142,50 imiş ona ait 2,50 kısmı oldu

Sözün özü belki şirket kullanıcıları için falandır.Benim hesabım campuscard ıma bağlı,ne kredi kartı kullanım ücreti,ne hesap kullanım ücreti,ne EFT ücreti hiçbir kesinti yok.Şahsen çok memnunum da olmayanlar da var bilemiyorum,reklam olmayayım üç kuruşluk banka hesabım var zaten
  • Bank Asya ve Türkiye Finans

Ben Bank Asya kullanıyorum.internet şubesinden tüm faturalarımı komisyonsuz ödüyorum.EFT yapıyorum 10 dk içinde tak gidiyo...

bankasya şubesi uzak ben para çekemem diyenler, ayda 1 kez asyaya parasını yatırır. para lazım oldukça atm si yakın olan bi bankaya (örn işbank) eft yapar parasını çeker.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayabusa+ -- 10 Ocak 2011; 5:32:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

Halkbank internet şubesi eft ve havaleden ücret almıyor...

Kesinlikle almıyor, katılıyorum. Ayda 20-25 eft işlemi yapıyorum, 0 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Orijinalden alıntı: mrtsyn

quote:

Orijinalden alıntı: mandarin

Maaş hesabım İşbank'ta olduğu halde, internetten EFT ücreti 3,5 TL alıyor . Daha önce Garanti Bankasından maaş alırken havale ve EFT ücretsizdi.. ben de Halk Bankasından hesap açtırdım, internet şubesinden havale ve EFT ücretsiz.

bu işbankası da kime ne denk gelirse takılıyor demekki. benden 2.5 lira alıyorlar, ayda ortalama 5 eft yaparıım. çok değil. geçen sene 1 tl idi, birden %150 artış oldu, mail de attım bu konuda ama cevap vermediler

WAP kullanın,bir çok banka ücret almıyor.Bunun için Firefox kullarak "user agent switcher" eklentisini yükleyin.Adres barına wap adresini girin.Sanki Iphone'dan bağlıymış gibi algılıyor.Ben işbankın wap'ının kullanıyorum,ÜCRETSİZ
    Bankaların Genel Ücretsiz Hizmetleri

hocam user agent switcher eklentisini nasıl ve nreden yükleyebiliriz

• konu tam hoşaf olmuş, anladıgım kadarı ile sadece HALKBANK masraf almıyor, ama onun içinde hesap işletim ücreti var mı yok mu belli değil, bende ziraat var en iyisi bence, hesabınızda belli bi tutar oldugu sürece hesap isletim ucreti yok, havale ucretsiz, eft ise sadece 21kr, bende ykb ve iş de var ama onları alım yaptıgım zaman kullanıyorum, gonderimlerimi ziraatten yapiyorum. 21 kr bence bişi değil...
  • Kuveyt türk'te banka hesabım var. Eft,havale ücretsiz yapıyorum.
    3tl göndermeyi denedim,gönderdi.ücret almadı.1000tl gönderdim,ücret almadı,30.000tl üzeri,ford firmasına gönderdim.yine almadılar ücret.ama,yüksek rakamlar göndermeden önce,banka yi arayip,limitlerinizi değiştirmeniz gerekiyor.aksi taktir de,galiba,günlük bin tl idi.
    Yine geçen gün,bankayı arayip,kumbara var mi? Diye sordum.eskiden bankalarda olur du,bilen bilir.maalesef öyle bir hizmetleri olmadigini,söylediler.bir hafta sonra,bir bayan aradı.ilgim için tesekkür etti,ve yakin zamanda,bu kumbara hesabı,uygulamasını hizmete sunacaklarını söyledi.
    Ben bir bankadan daha ne isteyebilirim ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aristokrat06
    konu tam hoşaf olmuş, anladıgım kadarı ile sadece HALKBANK masraf almıyor, ama onun içinde hesap işletim ücreti var mı yok mu belli değil, bende ziraat var en iyisi bence, hesabınızda belli bi tutar oldugu sürece hesap isletim ucreti yok, havale ucretsiz, eft ise sadece 21kr, bende ykb ve iş de var ama onları alım yaptıgım zaman kullanıyorum, gonderimlerimi ziraatten yapiyorum. 21 kr bence bişi değil...

halkbankta hesabınızda en az 150 tl varsa hesap işletim ücreti almıyor. Ben halkbak müşterisiyim hesabımdaki parayı 150 tl nin altına düşürmüyorum. Bu yüzden yıllardır hesap işletim ücreti ödemiyorum. İnternet üzerinden ücretsiz olarak havale ve eft gönderebiliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kAr_gA

quote:

Orijinalden alıntı: kaansay

Hesap işletim bedeli vermemek için vadesiz hesaba 2 tane fatura ödeme talimatı vermek yetiyor.

faturaların 6 ay boyunca her ay otomatik ödemeden tahsil edilmesi gerekiyor.

2 örnek:

1- az su harcadığı için su kuruluşu abonenin faturasını 1 ay göndermemiş,
    2- kişi internet şubesine girip otomatik ödemeyi beklemeden faturayı aynı hesaptan elle ödemiş.

Garanti bankası bu durumları kural dışı kabul ediyor ve hi ücretini alıyor.

Garanti iyiden cozuttu hem netten hem yakın çevremden oldukça olumsuz sözler duyuyorum ben gibi bir çok kişi bankacılık işlemlerini iptal ettiriyor.

Yapıkredide çam ,meşe bir de kobiler için paketler varmış. Worldpuan hediyesi gelmedi bana.

Bankasya puan olayını falan coştursa geçecemde ,onda da o yok. kgs ogs vapurla zaten işim olmadığından sadece İstanbula ilişkin özellikler çıkartıyorlar gibi bir durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bayfatih2000

quote:

Orijinalden alıntı: GSbrksy88

Türkiye Finans havale ve EFT'den ücret almıyor. İnternet bankacılığı ile bu sayede birçok iş halledilebiliyor

+1

Türkiye Fİnans ın internet şubesindeki tüm işlemler ücretsiz ve saat 17:00 da bile eft yapabiliyorsunuz.

Ayrıca şu ana kadar kullandığım en iyi internet şubesi.
  • Kullandığım bankalara ait kısaca yorumlar ;

YKB : en tehlikeli banka kredi kartı kullanımı vs. hesabınızdan yüklü bir miktar çekildiğinde haber verilmesini söylerseniz böyle bir hizmet yok der .

Akbank : her şeyden para kesmek için fırsat kollar, müşterisi olsanız bile

İŞBANK: her şeyden komisyon alır çoğu bankanın ücretsiz verdiği hizmetleri bile örnek atm den havale 3 tl internet eft paralı vs.

Vakıfbank : çalışanlarının bir dediği diğerini tutmaz , dikkatli kullanılmalı bu bankayı tek iyi yönü internek bankacılığı ücret almıyor eft vs işlemlere

Ziraat Bankası : hiç bir sıkıntı çekmediğim bir banka internet şubesi çogu özel bankaya 10 çeker ve çoğu işlem ücretsiz ve bir çok ödemeyi yapabilirsiniz güvenle sadece eft den 0.21 kuruş gibi cüzi bir miktar kesiyor olsun.

Halkbank : internet şubesi işlemler ücretsiz ama farklı bir işlem yapmak için müşteri hizmetlerini aradığınızda şubenize gidin derler yani müşteri hizmetleri sadece telefona bakmak için vardır.

HCBS : adama göre muamele yapar.

Fortis : kredileri ucuz diye aldanmayın değildir ve sözleşme maddelerine dikkat etmek lazım .

• İş Bankası, İşte Üniversiteli olduğumdan mıdır nedir netten yaptığım işlemlerde ne havale de ne de EFT'de ücret almıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lukany

Kullandığım bankalara ait kısaca yorumlar ;

YKB : en tehlikeli banka kredi kartı kullanımı vs. hesabınızdan yüklü bir miktar çekildiğinde haber verilmesini söylerseniz böyle bir hizmet yok der .

İŞBANK: her şeyden komisyon alır çoğu bankanın ücretsiz verdiği hizmetleri bile örnek atm den havale 3 tl internet eft paralı vs.

Vakıfbank : çalışanlarının bir dediği diğerini tutmaz , dikkatli kullanılmalı bu bankayı tek iyi yönü internek bankacılığı ücret almıyor eft vs işlemlere

Ziraat Bankası : hiç bir sıkıntı çekmediğim bir banka internet şubesi çogu özel bankaya 10 çeker ve çoğu işlem ücretsiz ve bir çok ödemeyi yapabilirsiniz güvenle sadece eft den 0.21 kuruş gibi cüzi bir miktar kesiyor olsun.

Halkbank : internet şubesi işlemler ücretsiz ama farklı bir işlem yapmak için müşteri hizmetlerini aradığınızda şubenize gidin derler yani müşteri hizmetleri sadece telefona bakmak için vardır.

Fortis : kredileri ucuz diye aldanmayın değildir ve sözleşme maddelerine dikkat etmek lazım .

garantiyi niye yazmadın?
    finansbank falan da var mesela finansbank nasıldır?

• quote:

Orijinalden alıntı: hasan_hzl

İş Bankası, İşte Üniversiteli olduğumdan mıdır nedir netten yaptığım işlemlerde ne havale de ne de EFT'de ücret almıyor.

üni hesaplarından hiçbir banka ne hesap işletim ücreti ne yıllık kart ücreti ne havale ne eft almaz zaten
  • işcep yükledim ben de nasıl olurda bununla ücretsiz eft yapılacağını bilemem ben,haber veren arkadaşa teşekkürler...
  • quote:

tehlikesini hiç görmedin ykb nin

ykb de bu hizmet akıllı asistan adında var..

her işlem cep telefonuna geliyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: omer14

quote:

tehlikesini hiç görmedin ykb nin

ykb de bu hizmet akıllı asistan adında var..

her işlem cep telefonuna geliyor..

şimdi müşteri hizmetlerini ara ve onlara kredi kartımdan misal 1000 TL çekildiğinde mesaj olarak cebime gelmesini istiyorum de bakalım ne diyecekler ?

Not: belki şimde bu özellik gelmiştir ama ben kullandığım zaman yoktu.

@Skaarj garanti ve finans kullanmadığım için yorum yapamayacağım.

• Şekerbank`ta internet üzerinden hiçbir işlemden para almıyor havale,eft.....
  • garanti kadar AZILISI yoktur bu konuda.
    yakanıza yapıştımı sizi soymadan bırakmaz.
    eft 2.5 tl dir.isterseniz 0tl olsun hesabınızdan 68tl hes işl ücreti alır.
    kredi kartlarını söylemiyorum bile.

2 tane hesabım vardı.bu hafta kapatıyorum.
    bonusun da taksitleri bitsin kırıp atıcam.

aman garantiden uzak durun....
  • Eger buyuk bankalarla calısıp ıyı hızmet alıcam cok kampanyadan faydalanacam ındırım alcam heryerde pos cıhazı kampanyası olsun heryerde subesı olsun her yerde atm ı olsun dersen yanı Yapıkredı grantı akbank isbankası bunlarla calısacaksan para vereceksın bılmıyorum ama bana bır garıp gelıyor yanı hem ıyı banka ıle calıs her turlu sana cok kampanya yapsın puan versın ındırım yapsın de sonrada tek kurus vermem dıye bı tarafını yırt benım hesaptakı paramdan kazanıyor benım kredı kartı harcamamdan kazanıyor dıyorl cok kısı hesaptakı 1-2 mılyarın para degıl kredı kartından 300-500 harcamamn para degıl sen kredı kartından aydan 1500-2000 harca kart ucretı vermezsın senden kazanıyordur su ucretı vermek ıstemıyorum dedıgınde tolare edılebılır ama 3-5 olmuyor bu arada 3-5 e banka kazanmıyormu kazanıyor ama rakanm kucuk oldugu ıcın bana beles yap talebını kazancın tolare etmıyor e dıger banka ... parasını almıyor onlarda kazanmıyormu dıyebılırsınız bu cok basıt bır sey musterısı olmadıgı ıcın buyuyene kadar ucret almayacak cunkı baska cekebılecegı bısey yok dıse dokunur oda aza tama et ama ucret almıyım buyuyumce bende sana cok hızmet verecem ama o zamanda paranı alacam dıyor o yuzden ya ucretı odeyeceksın yada cok basıt secme hakkını kullanıp bazı seyler kalsın almıyım o banka ucret alana kadar o bankayı kullanayım de bu arada param cok degıl asgarı ucretın az ustu bır gelırım var ama buradakılerı okuyunca bılemıyorum hersey bedava olsun anlayısını anlamadım bırıne sen cok kazanıyorsun yada baskasından kazandın benden alma dıyebılırmısın dıyemezsın 15-20 lıra malıyetlı levis kotu ona 150 tl ye sattın cok kazandın bana beles ver olumu hıc gıt lcw den 25-30 a mıs gıbı kot unu al her urunun her hızmetın bır bedelı var coksa alma baska yere bak faız sana tersse bankada ne ısın var senın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baxı -- 3 Ağustos 2010; 15:52:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtsyn

quote:

Orijinalden alıntı: mandarin

Maaş hesabım İşbank'ta olduğu halde, internetten EFT ücreti 3,5 TL alıyor . Daha önce Garanti Bankasından maaş alırken havale ve EFT ücretsizdi.. ben de Halk Bankasından hesap açtırdım, internet şubesinden havale ve EFT ücretsiz.

bu işbankası da kime ne denk gelirse takılıyor demekki. benden 2.5 lira alıyorlar, ayda ortalama 5 eft yaparıım. çok değil. geçen sene 1 tl idi, birden %150 artış oldu, mail de attım bu konuda ama cevap vermediler

benim de maaş hesabım işbankta. her ay eft yapmam gerekiyor. defalarca mail attım. eft ücretinin çok yüksek olduğunu benim maaş hesabımın olduğunu belirttim. ama adamlar cevaben bilmem ne yasasına ne maddesine göre alıyoruz asla indirim olamaz felan deyince ben de ziraattan göndermeye başladım. bankacılığın yasal hırsızlık yaptığını bildiğim için çok dikkat ederim ve alternatifi çok olduğu için çoğu bankayla farklı amaçlarla çalışırım. türkiye finans katılım kuveyttürkte de hesabım var zaten bunlar hesap işletim ücreti de almıyorla

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.