Şimdi Ara

Bankaların Genel Ücretsiz Hizmetleri (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.709
Cevap
49
Favori
451.533
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bankasyadaki hesabı kapatmak isteyince neymiş efendim hesap işletim ücretini ödemezseniz kapatmayız diyor parayı ödedim kapattırdım. kaç sene bir şey demediler tam kapatınca bir ücret ödememi istediler öyle kapattılar. faize haram diye millet parasını bunlara yatırıyor, bunlar milltten haram para toplayıp güya kar payı diye müşterilerine dağıtıyor.
    ha neymiş yasal olarak alabilirlermiş, o zaman yasal olarak faizde verebilirsiniz ama haram, birşey yasal diye haram olmuyor mu? hem bu faizden de haram çünkü kaç sene almamışsın o zaman öyleydi şimdi böyle diyerek soyup soğana çevir. sonra bu harami paraları hacı hocaya dağıt onlarda namaz kılıp helal lokma yiyoruz zannetsinler. haram yiyen ağzın aldığı abdest, söylediği dua, kıldığı namaz, tuttuğu oruç, ettiği haç, kabul olacak sanki.
    bundan sonra bu banka benim için bitmiştir. herkese söylüyorum kimse kimseyi kandırmasın.

• Hocam Ilımlı İslam ve Cemaati, yani Kapitalist Müslümanlığı çözmüşsün :) Olay yıllardır öyle, faizin adı kar payı olur; soru çalmanın adı müslümanlar faydalansın olur, olur da olur neyse silinir büyük ihtimal ama dayanamadım. Bu arada Fortis'ten maaş alıyorsanız eft ücretsiz, biz de öyle yani. World cardda da senelik kart ücreti aldıklarında arayıp geri ödemelerini rica ettik, ödediler.
  • denizbank kredi kartında 2 yıldır devam eden otomatik ödeme talimatı için bu ay 0,55 TL fatura ödeme ücreti kesti. itiraz ettim sözleşmenizde var dediler. bende deniz bonusu tamamen iptal ettim. rahatladım bankada rahatladı. birde afilli bankacılık üyesisiniz diye sürekli mail sms gönderiyorlar önce gaz veriyorlar sonra para kesiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: yer_cekimi

denizbank kredi kartında 2 yıldır devam eden otomatik ödeme talimatı için bu ay 0,55 TL fatura ödeme ücreti kesti. itiraz ettim sözleşmenizde var dediler. bende deniz bonusu tamamen iptal ettim. rahatladım bankada rahatladı. birde afilli bankacılık üyesisiniz diye sürekli mail sms gönderiyorlar önce gaz veriyorlar sonra para kesiyorlar

Türkiye'nin en paragöz bankası Denizbank'tır açıkara. Kredi kartına 10 lira eksik para yatırmışım asgariyi yatıracaktım. 10 gün sonra avukattan posta geldi, noluyoruz falan dedim, en sonuna bütün borcu kapatarak kartı iptal ettirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cianni

ATM'den kartsız para yatırmaya para kesmediği için Halkbank hesabı açmayı planlıyorum

işbankasında,kartsız para da yatırabiliyon,para da çekebilion
  • Atmeden havale yapmak sandığımdan kolaymış sakin biyerde bankamatik buldum 2 dk mı almadı bankalarda kazıklanmaya hiç gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalçınyaşar

Atmeden havale yapmak sandığımdan kolaymış sakin biyerde bankamatik buldum 2 dk mı almadı bankalarda kazıklanmaya hiç gerek yok

ona da gerek yok,işcep ya da cardfinans'ın cep programını kullanarak da daha hızlı yapabilirsin,bankaya da gitmeden
  • banka işlerinle aram pek iyi deyil o yüzden şimdilik bankamatik bize yeter
  • iş bankasından sonra 2. sıraya halkbank ı yazıyorum.
  • dün alışverişte havale ile ödeme yapayım diye Garanti Bankasın gittim.
    500 liranın üstünde bi meblağyı şirketin garanti bankası hesabına havale ettirmek istediğimde havale masrafının 25 lira olduğu öğrendim.
    Bankamtik vasıtasıyla bu işlem 5 liraymış, ama tabi açıklama yazamıyorsunuz eğer gerekliyse.
    Internet şubesinde ise 1 liraymış.
    Dün taze bu bilgiyi almışken yazayım bari dursun burda bi kenarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imhotep_old

dün alışverişte havale ile ödeme yapayım diye Garanti Bankasın gittim.
    500 liranın üstünde bi meblağyı şirketin garanti bankası hesabına havale ettirmek istediğimde havale masrafının 25 lira olduğu öğrendim.
    Bankamtik vasıtasıyla bu işlem 5 liraymış, ama tabi açıklama yazamıyorsunuz eğer gerekliyse.
    Internet şubesinde ise 1 liraymış.
    Dün taze bu bilgiyi almışken yazayım bari dursun burda bi kenarda.

bu baslık zaten bu yazdıkların oldugu için açıldı
  • işbankası internet bankacılığında havale ücreti yok ancak eft 2,5 TL
    halkbank internet bankacılığında ikiside ücretsiz.
  • İş bankası atmden havaleye 3 lira kesiyo şubeden 20 lira kesiyo
  • Bir de bugün şöyle bir haber çıkmış internette, konuyla ilgilenenler için faydalı olabilir:http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/18777505.asp .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bishibosh

Bir de bugün şöyle bir haber çıkmış internette, konuyla ilgilenenler için faydalı olabilir:http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/18777505.asp .

Haberde hata var. Hesap işletim ücreti en pahalı banka Yapı Kredi denmiş ama AKbank tablodaki parayı yılda bir kez değil 6 ayda bir aldığından en pahalısı akbank diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironblood

quote:

Orijinalden alıntı: Bishibosh

Bir de bugün şöyle bir haber çıkmış internette, konuyla ilgilenenler için faydalı olabilir:http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/18777505.asp .

Haberde hata var. Hesap işletim ücreti en pahalı banka Yapı Kredi denmiş ama AKbank tablodaki parayı yılda bir kez değil 6 ayda bir aldığından en pahalısı akbank diye biliyorum.

Evet ben de şimdi kontrol ettim haberin içeriğini bir daha, Akbank seneliğe koyunca vadesiz TL hesabı 96 TL oluyor. Yapı Kredi ise 86 TL. Gizli bir banka reklamı yönlendirmesi mi yapılıyor ne?

• Şu Asya öğrenciler için bir kredi kartı çıkarmadı gitti

Gerçi öğrenci için olanını alınca da çok düşük limit veriyorlar... örnek PLAY
    Bedava kredi kartı da yok...

Fenerbahçe Gold kart almayı düşünüyorum ama bunun kredi kartı özelliklisini alıp kredi kart ücretini iptal edebilen var mı ?
    Yıllık FB Kart ücretini ödemek isterim sadece... Hangi bankadan yapabilirim bunu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 26 Eylül 2011; 3:30:35 >
  • http://ebulten.bddk.org.tr/TuketiciVerileri/Default.aspx

buyrun buradan karşılaştırmalı olarak hepsini inceleyin. İşinize hangisi geliyorsa onu kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumacher__

http://ebulten.bddk.org.tr/TuketiciVerileri/Default.aspx

buyrun buradan karşılaştırmalı olarak hepsini inceleyin. İşinize hangisi geliyorsa onu kullanın

bilgilendirme için teşekkürler.

• internet bankacılığında ;
    işbankası havale ücretsiz, eft 2,50 tl.
    garanti bankası havale 1 lira eft 2,75 tl.

İş Bankası ve Garanti Bankası İnternet bankacılığını kullanarak
    EFT ve Havale masrafı ödemek istemiyorsanız,
    Mozilla Firefox Browserını kullanın.
    Araçlar menüsünden Default User Agent - iPhone 3.0 seçin
    F5 yaparak sayfayı yenileyin, Cep telefonundan girmiş gibi olacaksınız. Cep Şubelerinde işlemler ücretsiz.
    Bankaların wap adreslerini girin.
    wap.garanti.com.tr
    wap.isbank.com.tr

Bu sayede bilgisayarınızı Cep telefonu gibi kullanıyorsunuz ve hiçbir masraf ödemiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wallace_son -- 29 Eylül 2011; 15:02:11 >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.