Şimdi Ara

Bankaların Genel Ücretsiz Hizmetleri (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.709
Cevap
49
Favori
451.533
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ziraat bankasının görüntülü işlem merkezleri hiçbir işlem için ücret almıyor
  • kartsız ücretsiz havale yapılan atmler hangi bankalarda var ? bilgi verirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnsectboy

kartsız ücretsiz havale yapılan atmler hangi bankalarda var ? bilgi verirseniz sevinirim.

benım bıldıgım yok,işbankası kullanan tanıdığınız varsa,internet şubesi üzerinden aldıgı interaktif şifresini kullanarak hesabına para yatırabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 27 Mayıs 2011; 22:21:50 >
  • Beyler Şuan Hesap İşletim Ücreti En Az Alan Banka Hangisidir Acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurt_eren_1993

Beyler Şuan Hesap İşletim Ücreti En Az Alan Banka Hangisidir Acaba ?

Bankaların hesap işletim ücreti adı altında aldığı ücret yasal değildir, eğer sizden bu şekilde bir ücret talep eden banka var ise veya hesap işletim ücreti almış ise yasal haklarınızı aramanızı tavsiye ederim, zira bu konuda bir çok yargı kararları vardır.
  • İş Bankası ve Vakıfbank, belli kriterlere uyan hesaplardan işletim ücreti almıyor.
    http://www.isbank.com.tr/content/TR/Fiyat_ve_Oranlar/Hesap_Isletim_Masrafi_Uygulamasi-740-269.aspx
    http://www.vakifbank.com.tr/sikca-sorulan-sorular.aspx
  • Kuveyttürk, hiçbir hesaptan işletim ücreti almıyor.

• Arkadaşlar, konu bankaların hesap işletim ücreti alıp almayacağı değil, sorun bankaların yasal dayanağı olmayan bir ücret talep etmesi, bu konuda lütfen hakkınızı arayınız.
  • garanti eft yi 5 tl yapmışş cok uyuz oluyorum artık garantiye gidyom 5 tl yol parası verıyom bankamatiktre yoluyom ama 5 tl garantıye kalmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

garanti eft yi 5 tl yapmışş cok uyuz oluyorum artık garantiye gidyom 5 tl yol parası verıyom bankamatiktre yoluyom ama 5 tl garantıye kalmasın

internet şubesinden eft yimi 5 tl yapmış ne zaman denediniz,doğruysa oha diyorum garanti sana artık

Allah seni ıslah eylesin garanti..
  • HALKBAK TA İNTERNET ŞUBESİNDE HAVALE VE EFT ÜCRETİ YOK.HESABINIZIN BAKİYESİ 150 TL ÜZERİNDEYSE HESAP İŞLETİM ÜCRETİ YOK.YADA HESABA EN AZ BİR FATURA ÖDEME TALİMATI VERİRSENİZ YİNE HESAP İŞLETİM ÜCRETİ ALMIYOR.BEN İNTERNET ŞUBESİNDEN ÇOK MEMNUNUM ŞİMDİYE KADAR BİR PROBLEMLE KARŞILAŞMADIM HEMDE BENCE EN BAŞARILI İNTERNET ŞUBESİNE SAHİP BANKALARDAN BİRİ.HATTA BİREYSEL EMEKLİLİĞİMİ İPTAL ETTİRİP BİRİKTİREN HESAP AÇTIRDIM HER AY DÜZENLİ OLARAK PARA BİRİKTİRİYORUM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

ATM'den havale ücreti almayan banka var mı acaba ?

Ziraat Bankası.

Kiramı her ay havale şeklinde öderim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

ATM'den havale ücreti almayan banka var mı acaba ?

Ziraat Bankası.

Kiramı her ay havale şeklinde öderim.

+ vakıfbank. kartta gerektirmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forever&Young -- 4 Haziran 2011; 6:08:36 >
  • İş Bankası İşCep uygulamasıyla telefonunuzdan yaptığınız işlemlerden ücret kesmiyor. Ayrıca isterseniz 3G ile de bağlanabilirsiniz. İnternet kullanım ücreti de almıyor. Sanırım tüm operatörlerle anlaşması var.
  • merkez bankasından açıklama geldi zannedersem,dünki hiç bir eft işlemi gerçekleşmedi,hepsi pazartesiye kaldı,
    tam da bize denk geldi 6.500 liralık eft em beklemede şu anda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BAM TELİ

Arkadaşlar;

Vakıfbank'ın internet bankacılığından, Yapıkredi Bankasına ait kredi kartımın ve Finansbank'a ait kredi kartımın borçlarını ödemek istediğimde şube kodları vs. soruyor.

Aranızda Vakıfbank'ın internet bankacılığını kullananlar var ise bu işlemleri nasıl yaptıklarına ilişkin bilgi verebilirse çok sevineceğim.

tek çözümü ilgili kartınızın müşteri hizmetleri ile telefonla görüşüp şube kodunu 1 defaya mahsus almak ve yaptığınız ödeme işlemini kendi işlemlerim menüsüne kayıt etmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepndark

quote:

Arkadaşlar;

Vakıfbank'ın internet bankacılığından, Yapıkredi Bankasına ait kredi kartımın ve Finansbank'a ait kredi kartımın borçlarını ödemek istediğimde şube kodları vs. soruyor.

Aranızda Vakıfbank'ın internet bankacılığını kullananlar var ise bu işlemleri nasıl yaptıklarına ilişkin bilgi verebilirse çok sevineceğim.

tek çözümü ilgili kartınızın müşteri hizmetleri ile telefonla görüşüp şube kodunu 1 defaya mahsus almak ve yaptığınız ödeme işlemini kendi işlemlerim menüsüne kayıt etmek

ilginiz için teşekkür ederim;ama ben Finansbank'a ait kredi kartı borcumun ödemesini yaptım yani deneme yaptım 1 TL'lik bir EFT yaptım daha sonra Finansbank'ın internet bankacılığını kullandım ve Vakıfbank'tan yaptığım EFT geçmiş mi diye daha sonra geçmişti.

Yukarıda bu konuyua çıklayan arkadaşım sağolsun onun sayesinde Finansbank borcumu bu şekilde ödeyeceğim.

• quote:

İlginiz için teşekkür ederim;ama ben Finansbank'a ait kredi kartı borcumun ödemesini yaptım yani deneme yaptım 1 TL'lik bir EFT yaptım daha sonra Finansbank'ın internet bankacılığını kullandım ve Vakıfbank'tan yaptığım EFT geçmiş mi diye daha sonra geçmişti.

Yukarıda bu konuyua çıklayan arkadaşım sağolsun onun sayesinde Finansbank borcumu bu şekilde ödeyeceğim.

aşağıdaki adreslerden bankanızın şube kodlarını öğrenebilirsiniz.

http://www.yapikredi.com.tr/tr-TR/en_yakin_ykb/subekodlariMain.aspx
    http://www.finansbank.com.tr/finansbank-atm-ve-subeler/kod-bilgileri.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: faruk

İş Bankası İşCep uygulamasıyla telefonunuzdan yaptığınız işlemlerden ücret kesmiyor. Ayrıca isterseniz 3G ile de bağlanabilirsiniz. İnternet kullanım ücreti de almıyor. Sanırım tüm operatörlerle anlaşması var.

evet anlaşması var ve ayrıca cep anahtar uygulamasını da kullanırsanız, havale/eft hesabı eklemek içinde ayrıca internet şubesine girmeye veya şubeye gitmeye yahutta müşteri hizmetlerini aramaya gerek kalmaz. yüksek güvenlik önlemi almış olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

garanti eft yi 5 tl yapmışş cok uyuz oluyorum artık garantiye gidyom 5 tl yol parası verıyom bankamatiktre yoluyom ama 5 tl garantıye kalmasın

Allahtan hesaplarımı sorgusuz sualsiz silmişler de kurtuldum para batağından, 50 küsür liramı yediler haram olsun hepsi.
  • Arkadaşlar yaklaşık yıldır 1 KUVEYT TÜRK le çalışıyorum int şb.sinden hiç bir şekilde EFT ücreti v.s ALINMIYOR.Ayrıca unutulan bi nokta var hesap işletim ücreti buda 2 yıl önce GARANTİ de 30 küsür tl y di şimdi kaç para bilmiyorum.KUVEYT TÜRK de buda yok.hesap işletim ücretini kim icat ettiyse.....( Hem benim paramı kullanıyorlar hemde benden ücret alıyorlar ) Neyse ben size KUVEYT TÜRK'bankasını öneririm.
    + HESAP İŞLETİM ÜCRETİ YOK
    + EFT ÜCRETSİZ(BEDAVA)

- FİRMALAR ARASI ÇOK TERCİH EDİLMEDİĞİ İÇİN (en azından benim çalıştığım firmalar) SADECE TL HAREKETLERİ YAPILABİLMESİ(döviz eft yapılamıyor)
    - SIK ARIZALANAN İNTERNET ŞUBESİ (1 yılda 4-5 kez başıma geldi)
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.