Şimdi Ara

Bankaların Genel Ücretsiz Hizmetleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.709
Cevap
49
Favori
451.536
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BankAsya normal müşterisiyim, internet şubeden eft ve havale bedava
    otomatik fatura ödeme talimatım var, bu şekilde hesap işletim ücreti de ödemiyorum,
    ayrıca kredi + KGS kartı özellikli bir mastercard kredi kartım var, onda da yıllık işlem ücreti üyelik bilmemne yok..
  • Akbanktan maaş alıyorum,
    eft yada havale ücreti ödemiyorum, yıllardan beri bu böyle
  • turkiye finans ve halkbank kullanıyorum odemiyorum. maasım halkbankasında turkiye finanstada hesabım var. ikisindende eft havale ucreti odemidm. su an halk bankası kullanıyorum memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkflow

Yapıkredi için bir kampanya varmı havale ve eftnin ücretsiz olabilmesi için
    ,

49 tl meşe paketi alın..

hesap ücreti yok..kredi kartücreti yok

eft yok

diğer banklardan para çekme ücretsiz..

bana müş.tem.herşeyi ücretsiz tanımladı kısaca
  • Şu an itibari ile işbank wap şubesinden eft ücreti almıyor daha doğrusu 3-4 senedir olan bir uygulama bu lakin işbank güvenlik önlemeleri bazen bıktırıyor insanı ben bile eft yapamıyorum bırakın korsanı ...

Ziraat bankası evet gerçekden ucuz meşe palamut açmakdansa tercih edilebilir yanlız bir arkadaşım hiç ücret ödemeden YKB den ücretsiz havale eft yapıyor ve bukendiliğinden oldu hiç bir şey yapmadı

keza garanti wap şubesindede ücretsiz geçende işbankasından EFt yapamayınca yeni bir yöntem denedim bir şans sitesine üye oldum eft edeceğim kişi adına onun banka hesabını yazdım sonra işbankasından üye numaram ile şans ödemeleri kısmında ödeme yaptım sonra arkadaşın hesabından para çekme ile başka banakaya parayı cektim uğraştık ama oldu işte :)

Tamam doğru bankasya falan da alternatifi varda arkadaşım gidip işbankasından atm den parayı aytırıyorum hesabıma sonra eft ediyorum gerektiğinde bankasyanın her yerde şubesi yok

EFT oalyında en sevmediğim banka akbank arife tarife falan yapmışlar ama tam rezalet bir kere akbanka eft niz yarın hesaba geçiyor gönderdiğiniz günün tarihi ile belki ama bi gün sonra hesaba geçiyor atmden evet evet derseniz mutlaka zararlı cıkarsınız çünkü siz makbus istiyormusun demiştir ve hemen ücret geçirirler kesinlikle akbank en kötüsü ben şahsen güvenirlik yaygınlık internetden havale ücretsiz olması sebbei ile işbank öneriyorum zaten eft gerektiğindede wap dan yapabiliyorsunuz sorun değil wi-fi ile ücretsiz bağlanıyorum ben gerçi ama sanırsam gprs de bedava olması lazım birde öğrenci hesabı burs hesabı maaş hesabı şu hesabı bu hesabı hemen hemen herkezin işbank hesabı var yani zaten havale de yetiyor

Bilen bilirdir birde cardfinans hesaba EFT var kartınızdan para gönderiyorsunuz düzenle ödme talimatı ile 1taksit seçip %3 komisyon ile ve kartınıza normal harçama gibi yansıyor
    ve sadece bu %3 alınıyor gerçi önceden %2 idi uyanıklar artırdılar yani 50tl eft göndeririseniz 1.5 ücret ödersiniz ve ektrenizle 1 ay sonra ödersiniz yanlız bir gün önceden ödeme talimatı veremniz gerekiyor

bu havale eft konusunda çok banka değiştirdim ama işbank en iyisi wapdan zor oluyo ama iyi oluyo tüm kartlarımı hatta arkadaşalrımım akrabalarım kartını ödüyorum eft ile ücret yok üstelik işbank kredi akrtım var bir kere olsun beni arayıp sigorta satmaya çalışmadılar o yüzden özellikle tavsiye ediyorum bende buna işstinaden hiç hoç karşılamama rağmen kredi kartı sigortası yaptırdım işbankasından diğer bankalar arayınca beni hiç aramadığı için iş banaksından yaptım dedim arkadaşalar açık söylemek gerekirse ihlas finans olayında amçam zarara uğradı o zamandan beri bank asya falan bana sanki biraz temkimli davrammam gerektiği gibi geliyor ama bankasya kredi akrtım var ve menmunun ücret iptali için ne üketici heyetine gidiyor nede telefonla çene çalıyorum çünkü yok ama kendi paramı bankasyada tutarmıyım şimdilik hayır bir 5-10 yıl geçsin bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: omer14

quote:

,

49 tl meşe paketi alın..

eft yok

http://www.yapikredi.com.tr/tr-TR/bireysel_bankacilik/mese_paketi/main.aspx
    Meşe Paketi 79 Tl yazıyor ve dediğiniz özellikler görünmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasar37 -- 2 Ağustos 2010; 13:58:38 >

• yukarıda bir başka arkadaş yazmış gerçi ama
    Ziraat Bankası internet şubesinden yapılan havalelere hiç masraf almıyor
    EFT'ler için de tutara göre 16 veya 21 kuruş alıyor
    vadesiz hesabınızdan hesap işletim ücreti alınmaması için 2 tane otomatik ödeme vermeniz gerekiyor
    akbank'ın internet şubesini de maalesef zorunluluktan kullanıyorum
    bence ziraat'inki daha "kullanıcı dostu"
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyigun

BankAsya normal müşterisiyim, internet şubeden eft ve havale bedava
    otomatik fatura ödeme talimatım var, bu şekilde hesap işletim ücreti de ödemiyorum,
    ayrıca kredi + KGS kartı özellikli bir mastercard kredi kartım var, onda da yıllık işlem ücreti üyelik bilmemne yok..

+1907

Ayrıca kgs olayı çok güzel, bunun yanında istanbul şehir hatlarında da DIT geçiyor kredi kartı...
  • ben halkbank kullanıyorum. İnternet üzerinden havale ve eft ücretsiz.
  • Maaş hesabım İşbank'ta olduğu halde, internetten EFT ücreti 3,5 TL alıyor . Daha önce Garanti Bankasından maaş alırken havale ve EFT ücretsizdi.. ben de Halk Bankasından hesap açtırdım, internet şubesinden havale ve EFT ücretsiz.
  • HSBC ve finansbank internet bankacılığındaki hiçbir işlemden işlem ücreti almıyor.
  • evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasar37

quote:

Orijinalden alıntı: omer14

quote:

,

49 tl meşe paketi alın..

eft yok

http://www.yapikredi.com.tr/tr-TR/bireysel_bankacilik/mese_paketi/main.aspx
    Meşe Paketi 79 Tl yazıyor ve dediğiniz özellikler görünmüyor

dikkatli bakın..20 tl anında world puan iadesi veriyor..

esnek kredi açtığında da 10 tl iade ediyor..

orda yazmayan özelliklerin daha da fazlasını açıyorlar..

akıllı anahtar 25 tl onu da ödemedim ben..

• bazı bankaların internetten yapılan eft ve havaleleri ücretsiz olabilir ama birde hesap işletim ücreti diye birşey var.

eft yapayım derken ona yakalanmayın. ben bankasyayı tek geçerim. herşeyiyle size çalışıyor banka çok güzel hizmet alıyorsunuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mandarin

Maaş hesabım İşbank'ta olduğu halde, internetten EFT ücreti 3,5 TL alıyor . Daha önce Garanti Bankasından maaş alırken havale ve EFT ücretsizdi.. ben de Halk Bankasından hesap açtırdım, internet şubesinden havale ve EFT ücretsiz.

bu işbankası da kime ne denk gelirse takılıyor demekki. benden 2.5 lira alıyorlar, ayda ortalama 5 eft yaparıım. çok değil. geçen sene 1 tl idi, birden %150 artış oldu, mail de attım bu konuda ama cevap vermediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtsyn -- 2 Ağustos 2010; 21:52:36 >
  • wap ......... com.tr ile kullanılan nerdeyse tum bankalar da masraf alınmıyor ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtsyn

quote:

Orijinalden alıntı: mandarin

Maaş hesabım İşbank'ta olduğu halde, internetten EFT ücreti 3,5 TL alıyor . Daha önce Garanti Bankasından maaş alırken havale ve EFT ücretsizdi.. ben de Halk Bankasından hesap açtırdım, internet şubesinden havale ve EFT ücretsiz.

bu işbankası da kime ne denk gelirse takılıyor demekki. benden 2.5 lira alıyorlar, ayda ortalama 5 eft yaparıım. çok değil. geçen sene 1 tl idi, birden %150 artış oldu, mail de attım bu konuda ama cevap vermediler

WAP kullanın,bir çok banka ücret almıyor.Bunun için Firefox kullarak "user agent switcher" eklentisini yükleyin.Adres barına wap adresini girin.Sanki Iphone'dan bağlıymış gibi algılıyor.Ben işbankın wap'ının kullanıyorum,ÜCRETSİZ

• Bu yöntemi paylaşırken kullanacak şahısları uyarmayı da ihmal etmeyin bence. Bu eklentiyi kullanacakları banka hesaplarında, büyük miktarlar bulundurmasınlar.
    Çünkü bu tarz eklentiler kötü amaçla piyasaya sürülmüş olabilir. Tedbir tedbirdir.

• Bankasya kullanıyorum eft havale ücretsiz. Kredi kartı KGS li ve yıllık kart ücreti yok. Bazı şehirlerde otobüslerde istanbul da da turyol vs. bazı hatlarda geçerli. Hesap işletim ücreti 3 ayda bir 5 tl alınıyor onu da bir itiraz dilekçesi ile hemen geri iade ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: reason666

HSBC ve finansbank internet bankacılığındaki hiçbir işlemden işlem ücreti almıyor.

Bireysel Internet Bankacılığı - EFT* 2,50 TL
    http://www.hsbc.com.tr/tr/bireysel/faiz_ucretler/ucretler.asp#n4

Giden EFT (İnternet) 2,25 TL
    http://www.finansbank.com.tr/faiz-ve-ucretler/transfer-islemleri.aspx?FB_Bankacilik_FU_Br_Faiz_Oranlari_Transfer

size özel olabilir mi bu?

Allah allah bunca zamandır EFT yollarım hiç para kestiğini görmedim.Bunu ilk defa okuyorum,bana ücretsiz denmişti ve ücret falan alınmadı.

Havale zaten ücretsiz de,EFT ye de para vermedim,1 yıllık hesap hareketlerimi inceleyip tekrar döneceğim.Bu yıl 3-4 EFT göndermiş olacaktım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.