Şimdi Ara

Bankaların Genel Ücretsiz Hizmetleri (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.709
Cevap
49
Favori
451.532
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar belirtilen eklentiyi kurdum hesabıma giriş yaptım fakat para aktarmaya geldiğimde havale yada eft şu hata çıkıyor "ÖZÜR DİLERİZ.SİSTEMİMİZDEN DAHA ÖNCE KENDİ İSTEĞİNİZLE ÇIKMIŞ BULUNUYORSUNUZ.LÜTFEN İŞLEMLERE MÜŞTERİ NUMARANIZI GİREREK BAŞTAN BAŞLAYINIZ.." ne yapmam gerekiyor acaba
  • Yurtdışındaki kuzenimin İng Bank hesabına 200 dolar göndermem gerek. En ucuz yolla bunu nasıl yapabilirim? Herhangi bir bankada hesabım yok benim. Western Union'dan gönderince yanlış bilmiyorsam 22 dolar komisyon istiyor.
  • ING Bankasının ücretsiz EFT-Havale özelliği geçici bir kampanyamı acaba.Bankasya da da ücretsizdi sonradan ücretli oldu,çuvalladık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Yurtdışındaki kuzenimin İng Bank hesabına 200 dolar göndermem gerek. En ucuz yolla bunu nasıl yapabilirim? Herhangi bir bankada hesabım yok benim. Western Union'dan gönderince yanlış bilmiyorsam 22 dolar komisyon istiyor.

Acil bir cevap alırsam çok sevinirim yarın yatırmam gerek parayı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endimiyon

arkadaşlar belirtilen eklentiyi kurdum hesabıma giriş yaptım fakat para aktarmaya geldiğimde havale yada eft şu hata çıkıyor "ÖZÜR DİLERİZ.SİSTEMİMİZDEN DAHA ÖNCE KENDİ İSTEĞİNİZLE ÇIKMIŞ BULUNUYORSUNUZ.LÜTFEN İŞLEMLERE MÜŞTERİ NUMARANIZI GİREREK BAŞTAN BAŞLAYINIZ.." ne yapmam gerekiyor acaba

O geçici bir sorundu hocam bende bugun yapmak isterken aynı sorunu yaşadım sonradan düzeldi havale işlemini sorunsuz yaptım.havale ve eft yapacagınız hesap numarasını önce kaydetin sonra gönderin daha kolay oluyor
  • Faiz oranı çok çok çok iyi günlük için %9,5 , hem de 3 ay geçerli .
  • quote:

Orijinalden alıntı: KirkLeeHammett

quote:

Orijinalden alıntı: Endimiyon

arkadaşlar belirtilen eklentiyi kurdum hesabıma giriş yaptım fakat para aktarmaya geldiğimde havale yada eft şu hata çıkıyor "ÖZÜR DİLERİZ.SİSTEMİMİZDEN DAHA ÖNCE KENDİ İSTEĞİNİZLE ÇIKMIŞ BULUNUYORSUNUZ.LÜTFEN İŞLEMLERE MÜŞTERİ NUMARANIZI GİREREK BAŞTAN BAŞLAYINIZ.." ne yapmam gerekiyor acaba

O geçici bir sorundu hocam bende bugun yapmak isterken aynı sorunu yaşadım sonradan düzeldi havale işlemini sorunsuz yaptım.havale ve eft yapacagınız hesap numarasını önce kaydetin sonra gönderin daha kolay oluyor

efet tüm sayfaları kapatıp tekrar açtım sorun çözüldü. tekrar teşekkürler.

• quote:

quote:

Yurtdışındaki kuzenimin İng Bank hesabına 200 dolar göndermem gerek. En ucuz yolla bunu nasıl yapabilirim? Herhangi bir bankada hesabım yok benim. Western Union'dan gönderince yanlış bilmiyorsam 22 dolar komisyon istiyor.

Herhangi bir bankada hesabınız yoksa zaten fazla seçeneğiniz yok ve 22 dolar çok değil. Artık bankalar aynı şehirdeki başka şubeye havale için bile astronomik ücretler istiyor. Bence yurtdışı için çok değil.

• bu arada işbank wap şubesinden cep'e havale ücretsiz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

ING Bankasının ücretsiz EFT-Havale özelliği geçici bir kampanyamı acaba.Bankasya da da ücretsizdi sonradan ücretli oldu,çuvalladık.

Şuan için hiçbir bilgi yok, haziran sonuna kadar mı, yıl sonuna kadar mı yoksa sürekli belirtilmemiş.. Hesap işletim ücreti içinde geçerli aynı konu..
  • firefox user agent switcher eklentisi kurup wap üzerinden iş bankası internet bankacılığı yapmak ne kadar güvenli bilgisi olan varmı yapmalımıyız sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyhan38 -- 27 Ocak 2011; 1:40:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faithhh

quote:

Orijinalden alıntı: sulh123

quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Orijinalden alıntı: mrtsyn

quote:

Orijinalden alıntı: mandarin

Maaş hesabım İşbank'ta olduğu halde, internetten EFT ücreti 3,5 TL alıyor . Daha önce Garanti Bankasından maaş alırken havale ve EFT ücretsizdi.. ben de Halk Bankasından hesap açtırdım, internet şubesinden havale ve EFT ücretsiz.

bu işbankası da kime ne denk gelirse takılıyor demekki. benden 2.5 lira alıyorlar, ayda ortalama 5 eft yaparıım. çok değil. geçen sene 1 tl idi, birden %150 artış oldu, mail de attım bu konuda ama cevap vermediler

WAP kullanın,bir çok banka ücret almıyor.Bunun için Firefox kullarak "user agent switcher" eklentisini yükleyin.Adres barına wap adresini girin.Sanki Iphone'dan bağlıymış gibi algılıyor.Ben işbankın wap'ının kullanıyorum,ÜCRETSİZ

10 numara, çok teşekkürler...

Paylaşan arkadasa sonsuz teşekkür sıcak fırsat diye buna derim ben

bu yöntemin güvenilirliği tartışılıyor bilgisiolan varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: seyhan38

firefox user agent switcher eklentisi kurup wap üzerinden iş bankası internet bankacılığı yapmak ne kadar güvenli bilgisi olan varmı yapmalımıyız sizce

çok güvenli. ben sürekli kullanıyorum sıkıntı yok ama sıkıntı yaşayan varmı bilmem...
  • quote:

quote:

hocam,fiyatları bilmiyorum ama,paypal kullanarak,onun paypal hesabına gönderebilirsin.
    tabi onunda,senınde paypal hesabı açtırması lazım..

• Ziraat bankası elektronik bankacılık yapılan şubelerden ücretsiz havale ve eft yapılabiliyor. Hesabınız olmasına da gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: pprodigyy

Bakın sonrada bana tşk edin.

http://www.ingbank.com.tr/turuncuhesap/vadeliyekarsi.asp

ing bank turuncu hesapta faiz oranı %9.5

halkbanktaki vadeli hesabı kapattık, ing turuncu hesap açtırdık bugün. (halkbanktaki faiz %6.5 tu)

bilgilendirme için teşekkürler

karşılaştırma için bakınız:http://www.finzoom.com.tr/mevduatlar/bankalar.aspx

sayın fusem halkbank 6.5 çok az bir oran. diğer bankalar en az 7.5 veriyor. Eğer 100 000 üstü gibi bir meblağınız var ise 8. 25 8.50 veren bankalar var. Şuan için ING güzel bir alternatif ancak 3 ay sonrasında aklınızda bulunsun piyasayı araştırın. Halkbank cidden 6.5 çok az veriyormui. En basitinden örnek garanti internet şubesinde 500 tl gibi bir mevduata bile 7.75 veriyor. HALKBAN'A BANNNN

• quote:

Orijinalden alıntı: visceroid
    Halkbank internet şubesi eft ve havaleden ücret almıyor...

evet bende kullanıyorum, gayet de memnunum.
  • Arkadaşlar iş bankası kullanıcıları telefonlarına yükleyecekleri işcep uygulaması ile 24 saat ve ücretsiz olarak havale ve eft yapabiliyolar. Hatta iş bankası hesabı olmayan bi arkadaşınıza bile cebe havale ile para gönderebilirsiniz. Arkadaşınız sadece bi işbankası bankamatiğine gidip cep numarasını ve telefonuna gelen şifreyi girmesi yeterli....
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_fatihgumus
    Arkadaşlar iş bankası kullanıcıları telefonlarına yükleyecekleri işcep uygulaması ile 24 saat ve ücretsiz olarak havale ve eft yapabiliyolar. Hatta iş bankası hesabı olmayan bi arkadaşınıza bile cebe havale ile para gönderebilirsiniz. Arkadaşınız sadece bi işbankası bankamatiğine gidip cep numarasını ve telefonuna gelen şifreyi girmesi yeterli....

Hocam,eft sabah 8 akşam 17arası yapılabilir,ayrıca cepe havale kısa bi süreliğine ücretsizdi,su anda en pahalı yöntem,onu yapacagina adam gider ptt alır daha ucuza gelir
    ayrıca havale ve eft konusunda yapıkredi çok üçkağıtçı davranıyor,3lira kesiyor,en iyisi işbankası ve ziraat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işcep ten başka bir bankadaki kredi kartı borcunuzu ödemek için, o kredi kartınıza bağlı bir vadesiz hesabınız bulunması gerekiyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.