Şimdi Ara

Efsanevi oyun Golden Axe mobil platforma geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Efsanevi oyun Golden Axe mobil platforma geldi

SEGA geçtiğimiz günlerde mobil oyun koleksiyonuna yaklaşık 30 yıllık bir mazisi olan Golden Axe isimli oyunu ekledi. Efsanevi oyun artık Google Play Store aracılığıyla ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Ayrıca Bkz.Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 8 değil iPhone X olacak
    SEGA tarafından 1989 yılında çıkarılan dövüş oyununa, Death Adder'dan intikam almaya yemin etmiş 3 savaşçı karakterden birini seçerek başlıyorsunuz. Yan kamera bakış açısıyla (side-scrolling) ekranın solundan sağına doğru ilerlediğiniz Golden Axe, tarihin en önemli atari oyunları arasında yer alıyor.

Efsanevi oyun Golden Axe mobil platforma geldi

Multiplayer modu da geliyor

SEGA mobil oyuna, orijinal oyunda yer almayan "düello" gibi birkaç yeni özellik dahil etmiş durumda. Ayrıca şirket gelecekte çok oyunculu bir multiplayer modu da ekleyecek. Eskiye dönüp bir nostalji yaşamak isterseniz oyunu buraya tıklayarak Google Play Store üzerinden cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Golden Axe ücretsiz olsa bile reklamları kaldırmak için 1.99 dolar (6.99 TL) ödemeniz gerekiyor.

• ne oyundu ya efsane oyun çocukluğumuzun

• yav zaten bunu oynamak isteyen gider emulatör yükler oynar. Bu neyin kafası Sega. 30 yıl önceki oyunu ısıtıp tekrar önümüze koy. Bu mudur yani? Yapacaksan adam gibi eski oyunun köklerini koruyarak yeni bir oyun dizayn et.

• Vay be! Ne günlerdi, ne güzel günlerdi.

İndireyim, arada bir oynarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müziğine kurban..

• bu oyunu yeni nesile silah zoruyla bile oynatamazsın..

• buna gerek yokki googplayda arcade vs diye bir emilatör var, bütün eski oyunlar var sevdiğim oyunları indirdim ama oynamıyorum her şey zamanında güzelmiş, jeton almadan tat vermiyor hey gidi 90 lar

• Apple cılar mahkum ama android için happychick diye bir uygulama var ve içinde bütün emulator ve romlar mevcuttur hatta aynı wifi de multiplayer bile oynuyoruz.kesinlikle tavsiye ederim.

• Ne jeton harcardım buna. Oyunun sonunu hiç görememiştim.

• gurkanse kullanıcısına yanıt
    Hangi oyunlar wifi ile zevkli?

• quote:

Orijinalden alıntı: sybercomp

Hangi oyunlar wifi ile zevkli?

elimde bi arcade joystick yada gamepad olmadığından oynamıyorum çünkü dokunmatik ekranda zevkli değil.kendime gamepad bakıyorum minik anahtarlık tarzında bu oyunlar için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.